Pełnomocnicy regionalni

Jesteśmy w trakcie zmian organizacyjnych, które potrwają do 31.08.2014

Wszystkich zapraszamy do sekretariatu:

Małgorzata Potaczała 502 872 497

12 responses to “Pełnomocnicy regionalni

 1. Jak to się stało ? lub jaki był powód ? że o zjeździe w Katowicach (pełnomocnicy regionalni) NIKT z Koszalina … NIE dowiedział się o czasie ?? Zawiazanie NIEPOKONANYCH w Koszalinie nastapiło w dniu 15 kwietnia 2013r … w obecności Zdzisław Wisny , Danuta Danisz i INNI

  • Pełnomocnicy regionalni zostali ustaleni wg granic działania Sądów i Prokuratur Apelacyjnych, których jest 11. Granice te nie pokrywają się z województwami administracyjnymi. Powołanych więc zostało 11 pełnomocników, przy czym do czasu powołania pełnomocnika regionalnego w Szczecinie nadzór na tym regionem jako pełniący obowiązki – posiada koordynator krajowy. Obecnie więc pełnomocnikiem regionalnym w tym okręgu jest koordynator krajowy – Jerzy Jachnik.
   W najbliższym czasie sytuacja ta ulegnie jednak zmianie. Stąd też nie było nikogo z Koszalina w Katowicach. Dla wyjaśnienia podam, że w Koszalinie nie ma pełnomocnika regionalnego. Twierdzę jednak że jest to bez większego znaczenia. Celem działania RS Niepokonani i pełnomocników regionalnych jest stworzenie lokalnych społeczności w całej Polsce i dopiero kiedy takie powstaną, poszczególne społeczności regionalne wybiorą swojego pełnomocnika, który reprezentował będzie ich przed zarządem i wszystkimi instytucjami oraz mediami.
   Na obecną chwilę Zarząd Niepokonani2012 podjął decyzję o nominowaniu pełnomocnika krajowego i pełnomocników regionalnych po to aby uczestniczyli oni w tworzeniu sesji w gminach miastach powiatowych, wojewódzkich. Tam gdzie będą chęci do organizacji sesji przez lokalne grupy tam będziemy.

   • Fajnie że to wszystko jest Tak uporzadkowane.Ale moze trzeba zacząć pisać o malych lub wiekszych sukcesach by ludzie uwierzyli w to ze Ruch Niepokonani jest w stanie cos zmienic:)Bo niestety bez naglasniania tych sukcesow nic z tego nie będzie,… a ludziom optymizm jest potrzebny jak tlen ,bo niestety pisząc że Polska to druga Białoruś ,ubliżyli byśmy Białrusinom;)
    Pozdrawiam serdecznie,

   • Ma Pan całkowitą rację. Proszę tylko pamiętać, że jesteśmy ludźmi, którzy pracują społecznie i poświęcamy na nasza działalność swój wolny czas. Nie wszystko udaje się nam, tak jakbyśmy tego chcieli ale staramy się. Myślę, że po okresie wakacyjnym będzie większa aktywność medialna z naszej strony. Pozdrawiam i proszę zachować wiarę w to, że uda nam się wygrać. My ta wiarę mamy choć czasami trudno jest nam nią zarazić innych!

 2. Moi Drodzy,
  jak wiecie zapewne 14 grudnia w Warszawie powstało stowarzyszenie obywatelskie OBURZENI. Na naszym zebraniu był także pan Książek. Ponieważ Państwo – jak rozumiem – nie macie wpisanego jako zadanie / cel – startu w wyborach, zaś my uważamy to za jedno z naszych najważniejszych zadań, Sądzę, że możliwa, a nawet wskazana jest ścisła współpraca. Pozdrawiam, życząc pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Marek Ciesielczyk – stowarzyszenie OBURZENI

 3. Apel do NIEPOKONANYCH

  Właśnie otrzymałem kopię Waszego plakatu informującego o 2. Kongresie i chciałem Wam pogratulować sprawności organizacyjnej!
  Przy tej okazji niech mi będzie jednak wolno spytać, czy Wasze hasło: „Dialog zamiast konfrontacji”, rozumieć należy jako Waszą wiarę w dobrą wolę obecnie rządzących, ustanawiających prawo czy wydających wyroki w imieniu III RP?

  Jak zapewne już wiecie, także nasze stowarzyszenie OBURZENI, mimo, że działamy dopiero od 1 miesiąca, ma pewne sukcesy: już zbudowaliśmy struktury we wszystkich 41 okręgach wyborczych ( patrz: lista naszych 250 koordynatorów tutaj:

  http://www.oburzeni.org.pl/page.php?17 ,

  a teraz zaczynamy budować takie struktury we wszystkich 380 powiatach.

  Jesteśmy pełni szacunku dla Waszej determinacji oraz wynikających z niej działań. Jednak czy nie przyznacie, iż by osiągnąć istotne i zarazem trwałe zmiany panującego obecnie w Polsce niedemokratycznego, niesprawiedliwego i nieracjonalnego systemu (i politycznego, i prawnego) konieczne jest zjednoczenie tych wszystkich, którym marzy się lepsza Polska?

  Ponieważ tylko część Niepokonanych – z tego, co nam wiadomo, uważa, iż jedną z metod zmiany systemu jest udział w wyborach (czy to samorządowych, czy parlamentarnych), zaś dla naszego stowarzyszenia OBURZENI jest to sposób bardzo istotny, zachęcamy tych spośród Was, którzy podzielają naszą opinię, do ścisłej współpracy w tej dziedzinie.

  Jako że w tej chwili rozważamy nasz udział w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego – głównie jako możliwość zaprezentowania publicznie naszych racji – i nawiązując do moich wcześniejszych rozmów z Panem Jerzym Książkiem, pozwolę sobie Państwu zaproponować przeanalizowanie na Waszym lutowym spotkaniu naszej propozycji wspólnego startu jako komitet wyborczy pod nazwą – na przykład ? – „NIEPOKONANI – OBURZENI” lub „OBURZENI – NIEPOKONANI”.

  Łączę wyrazy głębokiego szacunku dla Waszej bezinteresownej walki o lepszą Polskę

  dr Marek Ciesielczyk

  Wiceprzewodniczący Rady Koordynacyjnej

  P.S.
  Załączam przy okazji także listę naszych wojewódzkich koordynatorów

 4. Połączenie sił : NIEPOKONANI2012 + OBURZENI , BRZMI DUMNIE – WARTO BYĆ RAZEM , więc NIE LĘKAJCIE SIĘ !!!
  to wspaniała propozycja dla jednych i drugich 🙂 bo z tego wyniknie tylko jedno – ODWAŻNI !!! Zawsze można spisać INTERCYZĘ !!!

 5. Witam, mysle, ze Wojownik dobrze mysli i pisze. Kochani Rodacy – na bok a m b i c j e!! Razem mozna zdzialac wiecej!

 6. Ruch Niepokonani wziął się z inicjatywy ludzi którzy zapłacili nie małą cenę za to że chcieli pracować i funkcjonować w Polskich realiach.Sa poniekąd fundamentem tego wszystkiego ,i myśle ze łączenia są niewskazane.Niestety użyje słowa „walka” sprowadza się do tego że walczymy z Polskim Wymiarem sprawiedliwości ,który niszczy ludzi ,niestety piastują tam stanowiska często ludzie którzy nie powinni tam pracować,za tym idą ludzkie tragedie,Osobiście tego doświadczyłem i uwierzcie mi,nie trzeba sie bać urzędników Państwowych -Sędziowie. Komornicy ect. Ruch Społecznościowi na swojej stronie powinien zamieścić mały poradnik o tym że ludziom przysługuja skargi na prowadzone postępowania Sędziów i prokuratorów,Komorników.Często Ci ostatni na ludzkich tragediach zbijają majątki w ogóle nie przejmując sie prawem bo są chronieni przez Prezesów Sądów… Dlatego wszystkie nieprawidłowości trzeba nagłaśniać i się tego nie bać ani nie wstydzić. Na koniec przypominam że Polski wymiar sprawiedliwości nie przeszedł reformy od ponad 40 lat czyli pracuje na mechanizmach głębokiej komuny 😉
  Pozdrawiam serdecznie,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s