Kontakt

Ruch Społeczny NIEPOKONANI

Ruch Społeczny NIEPOKONANI to oddolna inicjatywa obywatelska. Każdy, kto został poszkodowany przez instytucje władzy publicznej w naszym kraju a nie poddał się, walczy o godność osobistą i zniszczone życie, ma prawo do nazywania się NIEPOKONANYM!

Nie mamy siedziby, władz ani struktur organizacyjnych. Jesteśmy tak jak Wy poszkodowani i jedyne co możemy to udostępnić Wam tą stronę i profil na Facebook aby cała Polska poznała prawdę o waszej walce z urzędniczą bezkarnością!

Ta strona internetowa jest otwarta dla Waszych historii. W każdej chwili możecie opublikować tutaj swoją życiową mitręgę walki z bezdusznością urzędniczą. Już we wrześniu dostępny będzie regulamin publikacji Waszych tekstów oraz skrzynka mailowe na którą będziecie mogli je przesyłać.

Przesyłacie swoje historie – one tutaj zostaną opublikowane!

PS – ta strona internetowa nie jest związana z działalnością stowarzyszenia NIEPOKONANI 2012

 

 

108 responses to “Kontakt

 1. To dobrze, że w tym kraju zaczyna się na poważnie mówić o wartościach w biznesie i administracji. Mam nadzieję, że standardy z demokratycznych państw, staną się standardami w Polsce i nikt nigdy nie zniszczy życia niewinnym ludziom mając za sobą aparat władzy, policję i prokuratorów! Tak trzymać!
  Piotr Szubartowski z Lublina, były przedsiębiorca.

  • Dzięki że są jeszcze przedsiębiorcy którzy wierzą w prawo ja też o tym marzę ale prawda jest niestety inna i to jest tragedia dla uczciwych ludzi pracy , mam nadzieję że to jednak się w Polsce zmieni bo w grupie jest siła i jednostki nadużywające prawo dla własnych interesów będą musiały mieć się na baczności .Krzysztof Dąbkowski Warszawa

  • Witam!
   Popieram w całej rozciągłości! Moim zdaniem nie może być tak że bez wyroku sadowego, Urząd skarbowy nasyła organy siłowe i prokuratora na obywatela nie dając mu prawa do odpowiedzi, wyjaśnienia i obrony. Niszczy sie go aresztem wydobywczym i blokowaniem firmy. To samo dotyczy banków, które mogą bez rozprawy sądowej wysłać komornika do obywatela do jego firmy czy domu i zabrać mu dorobek jego życia na poczet ewentualnych kar i roszczeń. Do tego trzeba jeszcze opłacić pazernego komornika.

  • do 1989 roku – Pod przykrywką budowy komunizmu Hołota grabiła i okradała Naród …
   po 1989 roku postsolidarnościowa HOŁOTA kradnie, grabi indywidualnego Obywatela …
   Jak butą sukę okradają majątek narodowy, na lewo i na prawo szastają premiami i nagrodami za lipę, niechlujstwo i bałagan celowo robiony. Podparci hołotą z IMMUNITETAMI bezkarności z NIEZAWISŁOŚCI. Pozbawionymi logiki rozumowania i braku zasad etyczno-moralnych. CURIOZUM – 100% tej HOŁOTY podlegało pod szyldem PZPR.
   Czy optymizm Piotra NIE jest zbyt przedwczesny ?

  • Pańskie marzenia są bardzo fajne ale pozostaną tylko marzeniami bo rzeczywistość te urzędy które tu Pan wymienia szykują nam nowe jeszcze o wiele gorsze działania czyżby Pan nie słyszał ,że Fiskus szykuje jeszcze bardziej tragiczne rozwiązania bo już na początku obojętnie jakiej kontroli chce blokować wszystko co jest we firmie aby natychmiast wykończyć przedsiębiorcę.Poniważ bardzo długo już prowadzę działalność to wiem że nawet komuniści byli bardziej tolerancyjni jak obecni tacy jak UKS i Izby skarbowe.Ta banda niema żadnych granic.A z przedsiębiorcą może zrobić co tylko zechce.

  • Od 5 lat walczę w pojedynkę i wielokrotnie w komisariatach pluli na mnie gdy mówiłam o konstytucji. Próbowałam zeby mi ktoś pomógł.Jestem zniesławiana iznieważana. udaremniaja badania lekarskie w celu nazwania mnie chorą psychicznie i uciszenia . Obecnie prywatnie zrobiłam badania mam pourazowe guzy typu glejak. Sięgnęłam więc po pomoc do stowarzyszenia. Nie poradzę sobie sama. Nie jest prawdą że pomagają. Pan adwokat Ślęzak kazał mi sobie samej pisać do sądu bo oni nie są instytucją charytatywną. Gdy poprosiłam o rozmowę z adwokatem stowarzyszenia zadzwonił do pani mecenas i powiedział ” ona myśli że jej powieasz co innego”. Gdy się rozpłakałam wyproszona już na korytarz pięknej rezydencji na ul. Korfantego w Katowicach usłyszałam – ” a co pani myślała że jesteśmy instytucją charytatywną. ” Jestem 54 letnią kobietą a młokos tak mnie potraktował. Poprostu państwo w panstwie nagłaśnia sprawy przedsiębiorców w których adwokaci sami sobie nie poradzą i jeszcze z podatku pomagamy im utrzymać rezydencje. Taka jest prawda. Nie narażają sie dla biednych.
   To skandal . Nie mozna sądzić oprawców postępując tak samo jak oni. Ja walczę sama ale nigdy nie złamałam prawa.Może będę zakatowana ale nigdy prawa nie złamię dla pieniedzy i nie opuszczę krzywdzonego czy mi sie to opłaci ci czy tez nie. Zniesławiaja mnie i uniemożliwiaja prawo do adwokata. Nic dziwnegoże to jest tak łatwe biorąc pod uwagę zachowanie pana mec. Ślęzak. Ja nie jestem żadnym lumpem jestem urzędnikiem administracji państwowej od 35 lat. Zostałam przez tego pana za wiarę w wasz ruch poniżona ponizej godności człowieka. Przyszłam do was po pomoc. Nie rozmawiałam nawet na temat płatności. Zatem odpowiedź jest jasna. Są to tylko sprawy adwokatów na forum publicznym a wierzący ślepo w was ludzie / tak jak ja/ pomagaja w tym.

   • Mam podobne, choć pewnie mniej dramatyczne doświadczenia. WSZYSCY jednak zdają się NIE ZAUWAŻAĆ, że – dopuszczając do głosu tzw. „prawników” – trzeba się liczyć z PIĄTĄ KOLUMNĄ mafii prawniczo-urzędniczej. „Towarzystwo” to SPARALIŻUJE KAŻDE POZYTYWNE DZIAŁANIE, które tej MAFII nie służy, blokuje lub ujawnia jej działania. KAŻDE rzucone tu słowo jestem w stanie UDOWODNIĆ w oparciu o LICZNE i LEGALNE DOKUMENTY – w części dokumenty, dostarczone przez samych oskarżanych, bo w swej bezdennej GŁUPOCIE I AROGANCJI nie zauważają, że SAMI udowadniają popełnianie przestępstw przez sędziów, komorników, urzędników, adwokatów, a nawet profesorów prawa karnego. To NIE PARTIE SABOTUJĄ INTERESY SUWERENÓW, ale MAFIA PRAWNICZO-URZĘDNICZA ! Problem wykracza POZA możliwości oficjalnych władz i partyjne kamaryle. Mafia paraliżuje WSZYSTKIE legalne działania NA KAŻDYM SZCZEBLU. Dlatego rośnie zgodnie z Prawem Parkinsona, nawet wbrew Balcerowiczowi. Błędem natomiast jest wspieranie przez Niepokonanych przedsiębiorców – to nie oni są SUWERENAMI, jak suwerenem nie jest w tym PRL-bis nawet Sąd Najwyższy. Wszyscy oni MAJĄ SŁUŻYĆ SUWERENOM, a nie ich PRZEŚLADOWAĆ dla swoich korzyści. Dlatego – próbując skorzystać z pomocy pseudoprawnika – napotkała Pani niedouczonego głupca, który znalazł „okazję” do włączenia się w ruch, który – z założenia – ma zajmować się WALKĄ Z KRETYNAMI W POLSKIM WYMIARZE SPRAWIEDLIWOŚCI. Jeśli jest, jak Pani mówi – a nie mam podstaw, aby twierdzić, że jest inaczej i prędzej uwierzę Pani, niż któremukolwiek „prawnikowi” – zjawisko SABOTAŻU INTERESÓW SUWERENÓW i ich PAŃSTWA przez tzw, „trzecią władzę”, która w Demokratycznym Państwie Prawa JEST SŁUŻĄCYM, a nie WŁADCĄ, problem walki z samozwańcami jest porównywalny z walką z MAFIĄ w latach 30 w USA i we Włoszech. Polska nie jest Państwem Prawa – jest państwem MAFII prawników i urzędników o poziomie chamstwa, wiedzy i inteligencji ciągle na poziomie lat 50-60 ubiegłego wieku.

  • To ponoć najbardziej niezwykła historia w Polsce.. inne media nadały jej nzawę : Więzienie za miłość. Czy jest normalne by domniemana ofiara gwałtów spotykała się z swoim domniemanym oprawcą zaraz po jego wjsciu z aresztu śledczego , uprawiała z nim sex i pisała tysiące czułych sms w czasie trwania rozpraw w tej sprawie? i mimo ujawnienia i udowodnienia tego Sąd I instancji wydał wyrok 4lat bezwzglednego wieziania a a sąd apelacyjny zmianił ten wyrok na 2 w zawieszeniu na 5 , uznając że to że ofiara gwałtu sypiała dobrowolnie ze swoim oprawcą po jego wyjsciu z aresztu to tylko ” drobna okoliczność łągodząca” A oba wyroki były możliwe tylko dzieki korupcji i wpływowemu ojcu tej dziewczyny który chciał się pozbyć niewygodnego partnera córki. W tej sprawie są nawet dowody korupcji. np. nagranie rozmowy tel. ofiary i gwąłciciela przed jedną z rozpraw gdzie ona mowi mu co , jak i z kim w sądzie załatwił jej tata i jak ten ma sie zachować na rozprawie. więcej np na http://www.facebook.com/wiezieniezamilosc lub tel 538 377 860
   linki do innych stron o tej sprawie po wpisaniu w google : życie z piętnem gwałciciela ” lub ” więzienie za miłość”

 2. Polacy w większości nie zdają sobie sprawy, że rządzą nami, oskarżają nas, bronią i sądzą DZIECI i WNUKI NAJEŹDŹCÓW

  • O czym to marzy.Jako potomkini Sybirakai Czeczeniaka doswiadczylam to na wlasnej skorze gdyz ostatnio po kilkurotnym umorzeniu przez policje i prokurature sedzina odrzucila sprawe bez prawa do odwolania o zagrozenie zycia i minia przez zainstwlowanie pieca co w moim domu firmy Remoterm z Z.Gory.Piec ten zieje ogniem az pod sufit i dymi az w kotlowni jest czarno.Producent odmawia prawa reklamacji to trwa juz 3 sezony.Hydraulik oszust uciekl a mial prawo przez 2 lata dozorowac.Hydraulik nie prowadzi dzialalnosci a wystawia rki z data wsteczna i policja i prokuratura takze sad karny w Krakowie to popieraja umarzajac sprawe.Kiedys dzwonilam na komisariat o interwencje policyjna to oficer dyzurny wprost mi powiedzial,”policja nie jest od wytarcia dupy obywatela”.Az zdebialam bo po 20 letnim pobycie w Niemczech nigdy nie slyszalam o takim zwrocie uzywanym przez tamtejsza policje. Na rodzine naslali bandytow mafijnych okradli zrujnowali tez syna zamkneli w kryminale corke dzieci zaliczyly psychiatryk 10 i 8 razy.Rozwalili grob moich rodzicow kilkakrotnie.Polali fasade domu i okna farba czarna. i zielona.Jak dalej zyc w takim kraju. M.Geier

  • Od 5 lat walczę w pojedynkę i wielokrotnie w komisariatach pluli na mnie gdy mówiłam o konstytucji. Próbowałam zeby mi ktoś pomógł.Jestem zniesławiana iznieważana. udaremniaja badania lekarskie w celu nazwania mnie chorą psychicznie i uciszenia . Obecnie prywatnie zrobiłam badania mam pourazowe guzy typu glejak. Sięgnęłam więc po pomoc do stowarzyszenia. Nie poradzę sobie sama. Nie jest prawdą że pomagają. Pan adwokat Ślęzak kazał mi sobie samej pisać do sądu bo oni nie są instytucją charytatywną. Gdy poprosiłam o rozmowę z adwokatem stowarzyszenia zadzwonił do pani mecenas i powiedział ” ona myśli że jej powieasz co innego”. Gdy się rozpłakałam wyproszona już na korytarz pięknej rezydencji na ul. Korfantego w Katowicach usłyszałam – ” a co pani myślała że jesteśmy instytucją charytatywną. ” Jestem 54 letnią kobietą a młokos tak mnie potraktował. Poprostu państwo w panstwie nagłaśnia sprawy przedsiębiorców w których adwokaci sami sobie nie poradzą i jeszcze z podatku pomagamy im utrzymać rezydencje. Taka jest prawda. Nie narażają sie dla biednych.
   To skandal . Nie mozna sądzić oprawców postępując tak samo jak oni. Ja walczę sama ale nigdy nie złamałam prawa.Może będę zakatowana ale nigdy prawa nie złamię dla pieniedzy i nie opuszczę krzywdzonego czy mi sie to opłaci ci czy tez nie. Zniesławiaja mnie i uniemożliwiaja prawo do adwokata. Nic dziwnegoże to jest tak łatwe biorąc pod uwagę zachowanie pana mec. Ślęzak. Ja nie jestem żadnym lumpem jestem urzędnikiem administracji państwowej od 35 lat. Zostałam przez tego pana za wiarę w wasz ruch poniżona ponizej godności człowieka. Przyszłam do was po pomoc. Nie rozmawiałam nawet na temat płatności. Zatem odpowiedź jest jasna. Są to tylko sprawy adwokatów na forum publicznym a wierzący ślepo w was ludzie / tak jak ja/ pomagaja w tym.

 3. Uważam że powinno się dokonać b.dużych zmian, Lącznie ze zmianą ustroju.Należy stworzyć
  ustruj oparty na sprawiedliwości społecznej.Poszczegulne grupy społeczne muszą mieć
  wpływ na kierunki rozwoju kraju.Należy zlikwidowac wszystkie przywileje i na nowo zastanowić się komu się należą.Jeśli ktoś zarząda przywileju to muszą to zaakceptować inne grupy społeczne.Nie może tak dalej być , aby 16 mln. obywateli pracowało na emerytury
  dla 1 mln. uprzywilejowanych.Niech każdy płaci składki emerytalne.Jeśli chcesz wiedzieć więcej to wejdz na http://www.rozwojkraju.pl
  Ja właśnie chcę to wszystko zmienić , zbieram podpisy.Nie jestem politykiem.
  Adam Wiecheć z pod Krakowa- drobny przedsiębiorca.

  • Szanowny Panie!
   W pełni się z Panem zgadzam, jeżeli chodzi o dokonanie istotnych zmian w obowiązującym systemie prawnym. Natomiast, uważam, że w obecnych realich istniejącego systemu rzeczy nie ma i nie będzie tzw. sprawiedliwości społecznej.
   W moim odczuciu istotą zmian jakie powiny nastąpić to jest:
   1. Sędziowie i prokuratorzy powinni być chronieni immunitetami tylko w zakresie
   wykonywanego zawodu, za czyny zabronione powinni być karani conajmniej tak samo jak
   każdy inny Obywatel.
   2. Za tępotę umysłową i niedoczenie będące powszechnym zjawiskiem u sędziów i
   prokuratorów powinni otrzymać zakaz wykonywania zawodów prawniczych conajmniej na
   5 lat a po tym termini od nowa ubiegać się o aplikacje. Za szczególnie dotkliwe działania
   powinni otrzymać dożywotnio zakaz.wykonywania zawodów prawniczych.
   3. Za będy i odszkodowania to albo się ubezpieczą albo będą pokrywać sami, jeżeli ma
   pokryć skarb państwa, czytaj – Obywatel, tracą wszelkie prawa i przywileje z zakazem
   dożywotnim wykonywania zawodu!!!.
   4. Uczelnie nie powinny mieć dotacji od ilości tylko od jakości i ustalone limity, a tak
   przyjmują tępaków, którzy nadal pozostają niedouczeni i później mamy takich jakich mamy.
   Gdyby było tak ustanowione prawo, na studia prawnicze nie poszedłby żaden tępak z maturą zaliczoną między 30 a 40%, tylko człowiek myślący, gdyż najwet najbardziej tępy by się szybko przekonał, że jak odwali bubla to nie dosyć, że zostanie wykopany z zawodu jeszcze będzie nikomu nie potrzebny.
   Jak powiedział Sokrates ludzkość lepszego ustroju od demokracji nie wymyśliła, ale demokracji przez duże ” D „, a nie jak u nas pajdokracji i koleżkokracji, czyli swój swojego wspiera, żeby i jemu drugi z zawodu pomół jak inni zaczną się dobierać do kolejnego błyskotliwego prawnika – ” jak przecinak po miesiącu kucia w betonie”. Dlatego będę wspierał wszelkie działania pokazujące i piętnujące tępotę umysłową naszych sędziów i prokuratorów, której również i ja doświadczyłem, nawet od tak „szacownych person” jak Wiceprzewodniczący Krajowej Rady Sądowniczej – ich tępota umysłowa powaliła mnie z nóg.

   • W zakresie wykonywanego zawodu ? Problem w tym, że to właśnie na salach sądowych, na posiedzeniach i przy wydawaniu orzeczeń i decyzji dochodzi do największej liczby przestępstw- w tym poświadczanie nieprawdy, fałszowanie dokumentów, pomawianie i wszelkie inne związane z nadużywaniem i przekraczaniem uprawnień. Polska stoi przestępstwem. Ale nie sądzonych lecz sądzących – czyt. wysoko postawionych urzędnikó państwowych, którym z niewiadomych przyczyn nadano uprawnienia takie,że III władza jest praktycznie poza wszelką kontrolą – czytaj: zorganizowana na szeroką skalę grupa przestępcza, art. 258kk. Tym się należy zająć. Więc o jakim immunitecie mowa…

 4. Czas by przedsiębiorca i obywatel stał się podmiotem , a nie przedmiotem , czas by skończyła się komuna

  • Ta mafia włśnie ma takie korzenie nawożone przez to nasze rzekomo demokratyczne państwo, że wciąz coraz to głębiej wrasta w sfery naszych przedsiębiorców i po kolei ich wykańcza,przykłady są widoczne i jak chociażby Jelenia Góra śmierć rolnika ,Kraków powolne wykańczanie przedsiębiorcy i wiele innych.

 5. Polskie Mafijne Bezprawie przypomina obecnie Syrie, Libię, Afgaistan gdzie Policja zamiast karabinów – blokuje pracę dla komorników, podrzuca chemię radiowo-aktywną do piwa i kawy najczęściej jako – woodoo w zakładach pracy i sklepach i grilluje mikrofalówkami jak karabinami pracujących bezrobotnych z przymusu w Polsce i za granicą, zmusza zastrasza darmową prostytucją, urządzają sobie pościgi wyjeżdżających na legalną pracę za granicę, zakładają polskie obozy pracy/kalectwa/śmierci – przez ABW, zmuszają wypalając zawodowo do pracy nawet poniżej 1500brutto/mc lub skazują na długotrwałe bezprobocie w Polsce, mimo że nawet za granicą miesięcznie zarabialiście 10tys zł netto /mc !!!!

 6. Wayl ,o czym Ty mówisz? Za komuny było wzorcowe prawo w porównaniu z dzisiejszym .Marzę o powrocie tego prawa ,gdzie człowiek był najważniejszy,żaden prokurator nie robił kariery na wsadzaniu do więżień i sędzia nie olewał pracy tylko analizował wyrok.Nie dziwie się przedsiębiorcą że są anonimowi .Zorganizowana grupa przestępcza Państwa ich zniszczy

 7. Od 2003 roku do wrzesnia 2009 walczylam o 28% domu zabranego po wojnie. Kiedy juz,wygrana wydawac by sie moglo sprawa w sadzie a ustanowionego przez urzad wspolwlasciciela nakazano splacic po tysiackroc wiecej niz wyceny byly, pojechalismy do Polski aby budowac nowe nasze. I co kolejne dwa, prawie trzy lata i okazuje sie, ze z powodu zaniedban kolejnego urzedu, zaniedban sasiada, naszemu domowi grozi zawalenie i rady na to nie ma.o dopiero sprawiedliwosc po Polsku. Naprawiac moze i pozwolom, ale nie winnym zaniedban ale z naszym wkladem finansowym. To dopiero demokracja w postsocjalistycznym stylu. Nie ma sadu, prokuratura to parodia, urzednik szkoda mowic. Nawet interwencja od najwyzszej glowy panstwowej nie pomogla. Mafia?
  Taka prawniczka jak Agata z filmu, komedia w zestawieniu z rzeczywistoscia. Anna Maria Wesolowska sedzia. Gdzie to panie.Kpina ludzkie zycie, racje, nie w tym kraju.
  Niszczyc ludzi wolno, upadlac, wolno. Ochyda, z nikad pomocy. Marazm.

 8. Witam! Gratuluję „kongresmanom” Kongresu! 🙂 i jednocześnie prośba o wystawienie materiału VIDEO z Kongresu na stronie, link do hostingu, pliku video. Gdzie można ten zapis pobrać w internecie! bo na YouTube jest poszatkowany na wiele części.

 9. Czytałem ostatnio przemyślenia, jakie pojawiły się na stronie „Niepokonanych”. Tak to prawda, często marzenia o prawdziwej wolności i demokracji w Polsce pozostają jedynie pięknymi marzeniami. Pamiętajmy jednak, że każdy z nas posiada wielki potencjał zmiany zastanej rzeczywistości! Jak mawiał Jan Paweł II, wolność nie została dana raz na zawsze. Wolność została nam zadana…
  Wiem, to bardzo łatwo mówić o prawdzie, wolności i demokracji z perspektywy pełnego konta w banku czy nakarmionych i zadbanych dzieci, znacznie trudniej mówić o wolności kiedy juz nic poza własnym, zranionym sumieniem nie pozostało. Jednak w tej przedziwnej walce Dawida Z Goliatem, należy mieć świadomość znaczenia naszych przeżyć i zaistnienia ich w konkretnym czasie. Żyjemy bowiem w epoce, kiedy o wolność w Europie walczy się nie na barykadach okupowanych miast, ale na barykadach własnego cierpienia. Dlatego sądzę, tak, jestem pewny , że nastapi dla nas i dla przyszłych pokoleń lepszy czas, jednakże żeby tak się stało, musimy poderwać się do tej współczesnej walki o demokrację. Uwierzy, że możemy, że potrafimy zmienić zastaną rzeczywistość!

  • Pana wpis sprawił nam, ludziom którzy zainicjowali ten ruch, niezwykłą przyjemność oraz zmobilizował nas do jeszcze większej pracy! Dziękujemy bardzo … bo było to nam niezwykle potrzebne!

 10. Szanowni NIEPOKONANI, od początku obserwuję i identyfikuję się z tą inicjatywą , czekając na powstanie tej siły, która porwie ludzi do walki i nie zmarnuje siły uderzenia w obrany cel. Cel jest jasny, machina niekompetencji niszcząca kraj i ludzi przedsiębiorczych. Może będę pierwszy, który publicznie poprosi NIEPOKONANYCH o pomoc i nie wstydzę się tego, iż w tym gremium ludzi także „dotkniętych” przez „polską sprawiedliwość” będzie ktoś, kto w mojej sytuacji doraźnie mojej rodzinie pomoże. Rodzinie, tak rodzinie, iż to jest nasz sens trwania i walki o swoje. Wiele mógłbym tu pisać, ale wszyscy wiedzą z autopsji jak to wygląda. Nadmienię, że od stycznia 2004r. zaczęła się nasza droga po „sprawiedliwość” i trwa, a system jest nastawiony na spokojne wyczekiwanie jak człowiek straci wszystko i nie będzie mógł walczyć o swoje. Praktycznie po tych latach postawili mnie w takiej sytuacji. Prosiłem o pomoc wielu przez te lata – polityków , różne organizacje, osoby społecznie rozpoznawalne i po przedstawieniu sytuacji następują deklaracje, które nic nie wniosły merytorycznie, a pozostały li tylko słowa, słowa, słowa……………
  To tak w skrócie o historii i mogę szczegóły przedstawić osobą, które chciałyby nam pomóc, a teraz muszę walczyć o moją rodzinę i możliwość życia dla dzieci, dosłownie do tego dochodzi. Życie, to ich przyszłość , a tej już im nie zapewnię jak polegnę w obecnych okolicznościach. Walka idzie o czteroosobową rodzinę.
  Moja serdeczna prośba do NIEPOKONANYCH jest o wsparcie w pozyskaniu środków na możliwość kontynuacji działalności gospodarczej, która może moją rodzinę uratować, iż poprzez pracę mogę ten trudny czas przetrwać. Mam tylko czas do końca sierpnia, żeby podjąć realizację produkcji, a nie mam środków. Mam kontrakt na 100 tys. zł. i dla obsługi takiej realizacji poszukuję dofinansowania. Dla zabezpieczenia mogę oddać mieszkanie o wartości 170 tys., które jeszcze posiadam, ale jak nie uzyskam środków na funkcjonowanie i tym samym nie będę spłacał długu, to mieszkanie nam zabiorą i nie mam na to wtedy już szans do obrony rodziny. Może wśród NIEPOKONANYCH poznam przedsiębiorcę chcącego poznać moją działalność gospodarczą i wesprzeć w tym czasie dojścia do stabilności. Jestem z Dolnośląskiego, działam od 1996r.
  NIEPOKONANI, proszę o pomoc, iż to jest ostatnia moja szansa na uratowanie naszej rodziny, a to jest siła, która pozwala mi prosić i nie wstydzę się tego.
  Będę wdzięczny i może ktoś do mnie napisze ? lpat@go2.pl

  Z wyrazami szacunku i serdecznym pozdrowieniem

  Lechosław

 11. Panie Grzegorzu, wczytując się (nie tylko przeczytać) w treść Pańskich słów ma się mieszane uczucia. Jest pełna zgodność co do skutków bycia uczciwym w Polsce. Dlatego ten ruch NIEPOKONANYCH powinien wykorzystać tę tak przykrą siłę doświadczeń, których jak mniemam z zapisów, Pan także doświadczył, żeby w sposób silnej inicjatywy społecznej szukać rozwiązań.
  Subiektywnie odczuwam, że w kraju „ktoś” czuwa, żeby takie inicjatywy oddolne nie miały powodzenia. Ja nie tylko, że myślę, ale wiem z całą pewnością, że nie jest Pan „debilem”, a tylko szacunek wobec siebie i innych („POKOPANI”- NIEPOKONANI, „polusowie” -Polsce) pozwoli scalić i zjednoczyć tę inicjatywę. Nie trzeba dawać pożywki „ktosiom” i niech Pan do tego nie przykłada ręki poprzez takie pisanie, a będzie Pan silnym ogniwem łańcucha, który wiele może zdławić. Nie będę Pana przekonywał do zmiany zdania, ale liczę, że sam Pan do tego dojdzie. Serdecznie pozdrawiam

 12. DEMANDE D’AIDE ET INTERVENTION… RACISME DISCRIMINATION TORTURE
  ACHEVEMENT DES INVALIDES +95% FEMMES ET ENFANTS AVEC PREMEDITATION AVEC
  GRANDE CRUAUTE… NON-RESPECT DES DROITS DE L’HOMME…
  NON RESPECT DE LA CONSTITUTION FRANCAISE ET CONSTITUTION EUROPEENNE…

  NON ASSISTANCE A PERSONNE EN DANGER etc…
  NIE UDZIELENIE POMOCY W PRZYPADKU ZAGROZENIA i.t.p…….

  NIE PRZESTRZEGANIE KONSTYTUCJI FRANCUSKIEJ KONSTYTUCJI EUROPEJSKIEJ i.t.p.
  WE FRANCJI 1 DEPUTE DO SEJMU I CAŁY ŁAŃCUCH ROBIĄ TAK I POLICJA
  BIERZE W
  TYM UDZIAŁ…I INNY UKRYWAJĄ DYSKRYMINACJE RASIZM TORTURY FIZYCZNE
  PSYCHICZNE WYKAŃCZAJĄ I CO IM SIĘ NIE UDAŁO WYKOŃCZYĆ PSYCHICZNIE
  TERAZ SKAZALI NAS NA ŚMIERĆ GŁODOWA ZBRODNIARZE…

  RODZINA TORTUROWANA WYKAŃCZANA PRZEZ NIEKTÓRE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE I
  WSPÓŁPRACUJĄCY Z NIMI PRZESTĘPCY……………..
  MNIE PRACODAWCA JEDNO Z MEROSTW WE FRANCJI W KTÓRYM PRACOWAŁEM NAWET PO
  ŚMIERCI MOJEJ MATKI NA POGRZEB DO POLSKI MNIE NIE PUŚCILI…
  PRACOWAŁEM JAKO NIEWOLNIK NIE PŁACILI ZA MNIE NIGDZIE SKŁADEK URSAF
  UBEZPIECZENIE ..NIE PŁACILI MI PIENIĘDZY PRZEZ OKOŁO 11 MIESIĘCY A
  POŻYCZALI MNIE PRZEDSIĘBIORSTWA PRYWATNYM KTÓRZY MI TEZ NIE PŁACILI A
  ODPROWADZALI HARACZ NA TO MEROSTWO W KTÓRYM PRACOWAŁEM…
  TO JEST CZUBEK GÓRY LODOWEJ O KTÓREJ ŚWIAT DOWIE SIĘ NIEDŁUGO
  PONIEWAŻ TAKIE COŚ MUSI I UJRZY ŚWIATŁO DZIENNE…
  WE FRANCJI ISTNIEJE NIEWOLNICTWO…
  ZA TYM JAK DOMINO POKAŻE SIĘ PRAWDA O MAFII FRANCUSKIEJ TEZ…
  JESZCZE STRASZYLI STRASZĄ CAŁY CZAS ZE JAK COŚ POWIEM TO WYKOŃCZA MNIE
  I MOJA RODZINĘ CO AKTUALNIE ROBIĄ….NIE UDAŁO IM SIĘ NAS ZAŁAMAĆ
  PSYCHICZNIE POSTANOWILI WYKOŃCZYĆ NAS ZABIĆ ŚMIERCIĄ GŁODOWA…
  NIESTETY NIE UDA IM SIĘ A O TYM WSZYSTKIM ŚWIAT MUSI I DOWIE SIĘ +….

  DEMANDE D’AIDE ET INTERVENTION… RACISME DISCRIMINATION TORTURE
  ACHEVEMENT
  DES INVALIDES +95% FEMMES ET ENFANTS AVEC PREMEDITATION AVEC GRANDE
  CRUAUTE… NON-RESPECT DES DROITS DE L’HOMME…

  CAŁY ŁAŃCUCH SKAZAŁ NAS NA ŚMIERĆ GŁODOWA PONIEWAŻ MYŚLĄ ZE TAK
  UKRYJĄ
  DYSKRYMINACJE RASIZM PRZESTĘPSTWA KRYMINALNE I TO KTÓRE POWINNY BYĆ
  ŚCIGANE
  Z OFFICE…MYŚLĄ ZE W TEN SPOSÓB WYGONIĄ NAS Z FRANCJI I UDA SIĘ IM
  UKRYĆ

  PRZESTĘPSTWA KRYMINALNE I.T.P…POMYLILI SIĘ I TO MOCNO….

  OD 1 LIPCA 2010 ZOSTALIŚMY BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA….
  NARUSZAJĄ KONSTYTUCJE R.FRANCE NIE PRZESTRZEGAJĄ PRAW CZŁOWIEKA
  DYSKRYMINACJA
  RASIZM TORTURY WYKAŃCZANIE Z PREMEDYTACJA STRASZLIWYM OKRUCIEŃSTWEM
  ROBIĄ TO NIEKTÓRE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE I WSPÓŁPRACUJĄCY Z NIMI
  PRZESTĘPCY….NA INWALIDACH +95% KOBIETACH DZIECIACH…JEST TO NIE
  LUDZKIE…. ZONA JEST JUŻ OD OKOLO 6 LAT BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA NIE
  PŁACA I NIE PŁACILI JEJ CHOROBOWE(ZWOLNIENIE LEKARSKIE) CHOROBY
  ZAWODOWEJ
  I OD OKOLO 5 LAT ZWOLNIENIA LEKARSKIEGO OD PSYCHIATRY (DEPRESJA)…ROBIĄ
  TO ŻEBY
  ZABIĆ…. NIE MOŻNE SIĘ LECZYĆ ROBIĄ TO ŻEBY ZABIĆ ZADAJĄC
  STRASZNE
  TORTURY CIERPIENIE…. jesteśmy WYKOŃCZENI TORTUROWANI STRACILIŚMY
  ZDROWIE BAWIĄ SIĘ NASZYM ŻYCIEM JEST TO DYSKRYMINACJA RASIZM TORTURY
  ZADAWANIE CIERPIENIA ZABAWA ŻYCIEM NASZYM A ROBI TO CIĄGLE ŁAŃCUCH
  NIEKTÓRYCH ADMINISTRACJI I WSPÓŁPRACUJĄCY Z NIMI PRZESTĘPCY…
  PRZESTĘPSTWA PRZESTĘPCY SA UKRYWANI LICZĄ NA PRZEDAWNIENIE SIĘ
  PRZESTĘPSTW…. BIORĘ CAŁY ŁAŃCUCH ODPOWIEDZIALNY ZA WSZYSTKO A
  ROBIĄ
  TO Z PREMEDYTACJA I STRASZLIWYM OKRUCIEŃSTWEM JEST TO DYSKRYMINACJA
  RASIZM
  TORTURY NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZŁOWIEKA PRZESTĘPSTWA KRYMINALNE TO
  JEST
  NIE LUDZKIE ROBIĄ TO ŻEBY ZABIĆ I MAFIA MA WIĘCEJ RESPEKTU DLA LUDZI
  CHORYCH KOBIET DZIECI….. ZA WSZYSTKIE CIERPIENIA TORTURY ZABIJANIE
  PRZESTĘPSTWA KRYMINALNE DYSKRYMINACJE RASIZM NIE PRZESTRZEGANIE PRAW
  CZŁOWIEKA BIORĘ CAŁY ŁAŃCUCH KRYMINALISTÓW LOKALNYCH I
  WSPÓŁPRACUJĄCY Z NIMI INNI PRZESTĘPCY KRYMINALIŚCI ODPOWIEDZIALNY ZA
  TO NIECH NIE MYŚLĄ ZE MAJA PRAWO CHOCIAŻ NIEKTÓRYCH CHRONI
  IMMUNITET…. WSZYSCY JESTEŚMY WYKOŃCZENI A JA MAM PONAD 95% INWALIDZTWA
  I NIE TYLKO JA MOGĘ SKOŃCZYĆ TRAGICZNIE ZGONEM ALE CZŁONKOWIE MOJEJ
  RODZINY…… dlaczego blokujecie prawdę…tu może w każdej chwili
  dojść do tragedii………… przez to ze niektóre administracje
  francuskie i współpracujący z nią przestępcy bawią się naszym
  ZDROWIEM ŻYCIEM……………. czy popieracie RASIZM DYSKRYMINACJE
  TORTURY WYKAŃCZANIE ZABIJANIE I TO Z PREMEDYTACJA I STRASZLIWYM
  OKRUCIEŃSTWEM INWALIDÓW KOBIETY DZIECI….. TO JEST UKRYWANIE BLOKOWANIE
  PRAWDĘ RASIZM TORTURY DYSKRYMINACJE WYKAŃCZANIE LUDZI…. ŻYJE-MY W
  CIĄGŁYM LEKU O SIEBIE I RODZINĘ…. BYLEM I JESTEM ZASTRASZANY I
  POWIEDZIELI ZE JAK SIĘ NIE ZAMKNĘ TO MNIE I MOJA RODZINĘ WYKOŃCZA….
  TO TYLKO MAŁY PROMIL WYCINEK PRZESTĘPSTW RASISTÓW KRYMINALISTÓW
  KTÓRZY
  TO ZE STRASZNYM OKRUCIEŃSTWEM I PREMEDYTACJA ZADAJĄC STRASZNE CIERPIENIE
  DYSKRYMINUJĄ WYKAŃCZAJĄ ZABIJAJĄ I.T.P. ZA TO ZE SIĘ JEST POLAKIEM
  KATOLIKIEM INWALIDA KOBIETA DZIECKIEM…… JEST ICH CAŁY ŁAŃCUCH I
  JEDEN Z POSŁÓW DO SEJMU FRANCUSKIEGO (PS) KTÓRY JUŻ PONAD 6 LATA
  UKRYWA
  PRZESTĘPSTWA PRZEKRĘTY I ZABIJAJĄ NAS I NIE TYLKO W BIAŁYCH
  RĘKAWICZKACH PONIEWAŻ NIE UDAŁO IM SIĘ NAS NASTRASZYĆ TO SA TERAZ W
  STANIE ZABIĆ I ZABIJAJĄ MYŚLĄC ZE MAJA DO TEGO PRAWO.. TO JEST GORSZE
  OD EUTANAZJI….. JESTEŚMY NA SKRAJU WYTRZYMAŁOŚCI ZE WZGLĘDU NA
  CHOROBĘ I CIERPIENIE KTÓRE MUSIMY JUŻ OD WIELU LAT ZNOSIĆ PONIEWAŻ
  CAŁY ŁAŃCUCH CHCE UKRYĆ SPRAWY KRYMINALNE…. POSEŁ DO SEJMU
  FRANCUSKIEGO I MAIRE W MIEJSCOWOŚCI W KTÓREJ MIESZKAM ASYSTENTKI
  SOCIALNE
  I KAŻDY INNY MA
  OBOWIĄZEK ŚCIGANIA RASIZM DYSKRYMINACJE KRYMINALISTÓW I OTRZYMAŁ TAKI
  LIST Z ZAWIADOMIENIEM I BYŁ TO LIST POLECONY Z POTWIERDZENIEM ODBIORU
  KTÓRY OTRZYMAŁ…… MOŻNA DŁUGO PISAĆ ALE STRASZNE CIERPIENIE NIE
  POZWALA JUŻ MI PISAĆ I PISZE NIESKŁADNIE PONIEWAŻ JEST TAKI OGROMNY
  BÓL I NAWET MORFINA NIE STĘPIA GO NIERAZ NIE ŁAGODZI A JAK TAK TO
  NIEDŁUGO DZIAŁA….. OTO MAŁY PROMIL WYCINEK ZA CO NAS WYKAŃCZAJĄ
  ZADAJĄ CIERPIENIE I W KAŻDEJ CHWILI MOŻNE NASTĄPIĆ ZGON…..ZA CO SA
  TE ADMINISTRACJE I WSPÓŁPRACUJĄCY PRZESTĘPCY ODPOWIEDZIALNI……..
  RASIZM TORTURY ZABIJANIE POLAKÓW INWALIDÓW KOBIETY DZIECI ZE STRASZLIWYM
  OKRUCIEŃSTWEM I PREMEDYTACJA PRZEZ NIEKTÓRE ADMINISTRACJE
  FRANCUSKIE……
  BRAK DEMOKRACJI I NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZŁOWIEKA WE FRANCJI……

  RATUNKU RATUNKU RATUNKU …. TORTURY RASIZM….WE FRANCJI MIESZKAMY JUZ
  OKOŁO 29 LAT JA JESTEM INWALIDA PLUS 95% UTRATY
  ZDROWI ZDROWIE UTRACIŁEM ZA TO ZE JESTEM POLAKIEM ZONA PRACOWAŁA W
  SZPITALU JAKO OPIEKUNKA DO CHORYCH A Z ZAWODU JEST KINEZYKO TERAPEUTA
  TO DYREKCJA ZMUSZAŁA JA TEZ DO TEJ PRACY MUSIAŁA PRACOWAĆ
  JEDNOCZEŚNIE JESZCZE JAKO SPRZĄTACZKĄ I.T.P. NIE PŁACILI JEJ
  NADGODZIN WARUNKI BYŁY TAKIE BASEN BYŁ W PIWNICY OKNA POZABIJANE
  MUSIAŁA NOSIĆ PACJENTÓW 80-90 kg MARTWEJ WAGI(bezwładnych)
  WENTYLACJA ZŁA I NIESPRAWNA PO PRAWIE 12 LATACH STRACIŁA ZDROWIE I
  ZŁOŻYŁA DEKLARACJE CHOROBY ZAWODOWEJ I OD TEJ PORY DYREKCJA ZE
  SWOIMI
  PRZYDUPASAMI RÓWNIEŻ Z POLSKI Z KASAMI -CPAM- -CAF- I.T.D…ZACZĘŁA
  WSZYSTKO ROBIĆ ŻEBY SIĘ SAMA ZWOLNIŁA I CORAZ WIĘCEJ DOKUCZAŁA
  ALE
  NIE UDAŁO IM SIĘ ZASTRASZYĆ WYMUSIĆ NICZEGO I DOPROWADZILI JA DO
  TAKIEGO STANU ZDROWIA ZE MOGLA UMRZEĆ NA STANOWISKU PRACY WIDZĄC ZE
  NIE UDA IM SIĘ POZBYĆ JEJ A STALO SIĘ TO GROŹNE DLA NICH
  POSTANOWILI
  ZWOLNIC JA DYSCYPLINARNIE ZA OPUSZCZENIE NIBY STANOWISKA PRACY DUŻO
  MOŻNA BY BYŁO PISAĆ O TYM.. JAK PRACOWAŁA TO OSTATNIO NIE PŁACILI
  JEJ CHOROBOWEGO JAK DO TEGO CZASU A CHORUJE JUŻ PRAWIE SZESC LATA
  KASA
  CHORYCH-CPAM- A KASA RODZINNA- CAF – PRZESTALI PŁACIĆ NAM POMOCY NA
  MIESZKANIE-APL- ŻEBY NAS NASTRASZYĆ WYSYŁALI POLICE- BEZ ŻADNYCH
  POWODÓW KTORA BEZ ŻADNEGO POWODU NAKAZU WŁAMAŁA SIĘ DO MOJEGO DOMU
  POWYKRĘCALI MI RĘCE ZAŁOŻYLI KAJDANKI DO TYLU ŻEBY MNIE JESZCZE
  WIĘCEJ BOLAŁO(jestem inwalida PLUS 95% utraty zdrowia )JESTEM PO
  OPERACJI NA SERCE MUSZE BRAĆ MORFINĘ BÓL JEST NIE DO WYTRZYMANIA ALE
  TO JUZ INNA CHOROBA…
  BIL MNIE JEDEN POLICJANT TORTUROWALI MNIE LUDZIE DZIWIĄ SIĘ ZE JESZCZE
  ŻYJE PO TYM WSZYSTKIM
  CO
  CI PRZESTĘPCY WYPRAWIAJĄ NIE POZWOLILI WZJAZC MI LEKARSTWA NA SERCE Z
  NIKIM SIĘ SKONTAKTOWAĆ ZACHOWALI SIĘ JAK BYM BYŁ TERRORYSTA A
  JESTEM
  BARDZO CHORYM CZŁOWIEKIEM TO ONI ZROBILI GORZEJ OD TERORYSTOW
  ASYSTENTKI SOCJALNE NIE INTERWENIUJĄ A JESZCZE DEZINFORMUJĄC… MAIRE
  GDZIE MIESZKAM TEZ UDAJE ZE O NICZYM NIE WIE ADMINISTRACJE PAŃSTWOWE NIE
  WYPŁACAJĄ NALEŻNYCH PRESTACJI I BLOKUJĄ SPECJALNIE …ŻEBY ZABIĆ
  CZŁOWIEKA NIE TRZEBA STRZELIĆ KULKI W GŁOWĘ ANI WŁOŻYĆ NÓŻ W
  PLECY A MOŻNA ZABIĆ TORTURAMI MORALNYMI PSYCHICZNYMI FIZYCZNYMI…. A
  ROBIĄ TO Z PREMEDYTACJA KOMORNIKA WYSŁALI PRÓBOWALI WYRZUCIĆ NAS Z
  MIESZKANIA ZA TO ZE KASA -(CAF) NIE PŁACIŁA MI NALEŻNEGO DODATKU-APL-
  DO BATIGER A TEN SFAŁSZOWAŁ KONTRAKT ..TAK SOBIE WSZYSTKO CAŁY
  ŁAŃCUCH USTALIŁ PONIEWAŻ NAROBIŁ PRZEKRĘTÓW I MYŚLELI ZE NAS
  NASTRASZĄ A POROSTU STRACILIŚMY ZDROWIE STAN ZDROWIA POWAŻNIE SIĘ
  POGORSZYŁ Z MOŻLIWOŚCIĄ ZGONU W KAŻDEJ CHWILI…. JEST TO RASIZM
  NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZŁOWIEKA SPRAWY KRYMINALNE NADAJĄCE SIĘ DO
  PROKURATURY ALE OSOBY KTÓRE POWINNY TO ZROBIĆ OKRYWAJĄ WSZYSTKO CZYM
  STAJA SIĘ TAK SAMO PRZESTĘPCAMI…ROBIĄ TO ŻEBY ZABIĆ..MOŻNA DŁUGO
  PISAĆ TAKA JEST CZESC FRANCUZÓW TAKIE TU JEST LIBERTE EGALITE
  FRATERNITE……… TAK PRZESTRZEGAJĄ PRAWA CZŁOWIEKA W UNII
  EUROPEJSKIEJ W TYM WYPADKU CHODZI O FRANCJE….

  BRAK DEMOKRACJI WE FRANCJI SA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZŁOWIEKA PRZEZ
  NIEKTÓRE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIŻ MAFIA… TORTURUJĄ I
  ZABIJAJĄ ZA TO ZE SIĘ JEST POLAKIEM INWALIDA TORTURUJĄ KOBIETY DZIECI
  I.T.PO. ŻEBY OKRYĆ SWOJE PRZEKRĘTY I SPRAWY KRYMINALNE ŻEBY NIE
  WYSZŁY
  NA JAW WYMYŚLAJĄ SPRAWY SADOWE O KTÓRYCH NIE POWIADAMIAJĄ I PÓŹNIEJ
  WYDAJA WYROKI BEZ PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA 1 ZA NIE
  STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA … TEN NIBY WYROK
  NIE PRZYSYŁAJĄ DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE PRAWO DO
  OBRONY… NASTĘPNY PRZYKŁAD SAD PRACY POWINIEN PRZESALAĆ WSZYSTKIE
  DOWODY DO PROKURATURY PONIEWAŻ ZOSTAŁO POPEŁNIONE PRZESTĘPSTWO ALE
  KOMBINUJA Z DYREKCJA SZPITALA KTÓRY POPEŁNIŁ PRZESTĘPSTWO ZE SWOJA
  ŚWITA KTÓRA ZASIADA W DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKŁA PIELĘGNIARKĄ
  DYREKTOREM NORMALNY PRZESTĘPCA WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE
  M……KTÓRZY RAZEM Z SADEM PRACY I OBROŃCAMI POSZKODOWANEGO KRĘCĄ I
  TO
  JUŻ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKÓW JUŻ BYŁO WIELE RAZY DO KTÓRYCH
  NIGDY NIE DOSZŁO NIE PRZESYŁALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE WYROKU NIE
  ODBĘDZIE SIĘ I NIE PODAWALI POWODU….. DZISIAJ MIAŁ SAD PRACY MIAŁ
  KOLEJNY RAZ WYDAĆ WYROK I PO STAWIENIU SIĘ W SADZIE SPRAWY NIE BYŁO
  NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BĘDZIE WYSTAWIONY ZAOCZNIE I
  PRZESŁANY DO DOMU…. WYROKU SADÓW SA WYDAWANE W PAŃSTWACH
  DEMOKRATYCZNYCH PUBLICZNIE I W IMIENIU REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ….JEST TO
  NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE
  ŁAMANE JEST PRAWO CZŁOWIEKA I.T.P……….. MAJA SIĘ CZEGO BAC
  PONIEWAŻ NAROBILI TYLE PRZESTĘPSTW SJEST W TYM DUŻO SPRAW KRYMINALNYCH
  TORTURUJĄ ZABIJAJĄ ZE STRASZLIWYM OKRUCIEŃSTWEM I PREMEDYTACJA POLAKÓW
  INWALIDÓW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTÓRZY POWILI BYĆ ŚCIGANIE
  PRZEZ PROKURATURĘ I TO Z URZĘDU …. W TYM TEZ SA UMACZANE SADY
  SĘDZIOWIE URZĘDNICY PAŃSTWOWI NIERAZ NA WYSOKIM STANOWISKU I MYŚLĄ ZE
  IM WOLNO TORTUROWAĆ FIZYCZNIE PSYCHICZNIE MORALNIE….POMYLILI SIĘ A TO
  POROSTU NAZYWA SIĘ MAFIA….. OTO LIBERTE EGALITE FRATERNITE NIEKTÓRYCH
  ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH PRACOWNIKÓW….. ŚWIAT SIĘ MUSI
  DOWIEDZIEĆ O TYM CI LUDZIE I ADMINISTRACJE PRZYNOSZĄ WSTYD FRANCJI
  …………. JESZCZE JEDEN MAŁY WYCINEK… JAK SIĘ DOMAGA SWOJEGO PRAWA
  TO ADMINISTRACJE I ICH PRACOWNICY WYSYŁAJĄ POLICJE KTÓRA BEZ NAKAZU
  WYŁAMUJE DRZWI WYKRĘCĄ RĘCE ZAKŁADA KAJDANKI I TO INWALIDZIE Z UTRATA
  PLUS 95% ZDROWIA ZADAJĄC TORTURY Z MIESZKANIA ZNIKA PIEC TYSIĘCY EURO 2
  BUTELKI WÓDKI DOKUMENTY POLSKIE KTÓRE PO KILKU MIESIĄCACH PODRZUCAJĄ
  DO
  SKRZYNKI NA LISTY ….POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA
  NOGACH BYLI NASŁANI ŻEBY ZABIĆ I TE NIEKTÓRE ADMINISTRACJE ROBIĄ
  ŻEBY
  ZABIĆ PONIEWAŻ MYŚLĄ ZE UDA IM SIĘ UKRYĆ SPRAWY KRYMINALNE
  PRZEKRĘTY
  RASIZM…. JESTEŚMY MORALNIE FIZYCZNIE PSYCHICZNIE WYKOŃCZENI Z
  MOŻLIWOŚCIĄ NAGŁEGO I W KAŻDEJ CHWILI ZGONU….

  • DEMANDE D’AIDE ET INTERVENTION… RACISME DISCRIMINATION TORTURE
   ACHEVEMENT DES INVALIDES +95% FEMMES ET ENFANTS AVEC PREMEDITATION AVEC
   GRANDE CRUAUTE… NON-RESPECT DES DROITS DE L’HOMME…
   NON RESPECT DE LA CONSTITUTION FRANCAISE ET CONSTITUTION EUROPEENNE…
   NON ASSISTANCE A PERSONNE EN DANGER etc…

   PROSBA O POMOC I INTERWENCJE…RASIZM DYSKRYMINACJA TORTURY
   WYKANCZANIE INWALIDOW +95% INWALIDZTWA KOBIET DZIECI Z PREMEDYTACJA I STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM…
   NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZLOWIEKA….
   NIE PRZESTRZEGANIE KONSTYTUCJI FRANCUSKIEJ KONSTYTUCJI EUROPEJSKIEJ i.t.p.
   NIE UDZIELENIE POMOCY W PRZYPADKU ZAGROZENIA HANDEL LUDZMI NIEWOLNICTWO i.t.p…..

   WE FRANCJI 1 DEPUTE DO SEJMU I CAŁY ŁAŃCUCH ROBIĄ TAK I POLICJA
   BIERZE W
   TYM UDZIAŁ…I INNY UKRYWAJĄ DYSKRYMINACJE RASIZM TORTURY FIZYCZNE
   PSYCHICZNE WYKAŃCZAJĄ I CO IM SIĘ NIE UDAŁO WYKOŃCZYĆ PSYCHICZNIE
   TERAZ SKAZALI NAS NA ŚMIERĆ GŁODOWA ZBRODNIARZE…

   RODZINA TORTUROWANA WYKAŃCZANA PRZEZ NIEKTÓRE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE I
   WSPÓŁPRACUJĄCY Z NIMI PRZESTĘPCY……………..
   MNIE PRACODAWCA JEDNO Z MEROSTW WE FRANCJI W KTÓRYM PRACOWAŁEM NAWET PO
   ŚMIERCI MOJEJ MATKI NA POGRZEB DO POLSKI MNIE NIE PUŚCILI…
   PRACOWAŁEM JAKO NIEWOLNIK NIE PŁACILI ZA MNIE NIGDZIE SKŁADEK URSAF
   UBEZPIECZENIE ..NIE PŁACILI MI PIENIĘDZY PRZEZ OKOŁO 11 MIESIĘCY A
   POŻYCZALI MNIE PRZEDSIĘBIORSTWA PRYWATNYM KTÓRZY MI TEZ NIE PŁACILI A
   ODPROWADZALI HARACZ NA TO MEROSTWO W KTÓRYM PRACOWAŁEM…
   TO JEST CZUBEK GÓRY LODOWEJ O KTÓREJ ŚWIAT DOWIE SIĘ NIEDŁUGO
   PONIEWAŻ TAKIE COŚ MUSI I UJRZY ŚWIATŁO DZIENNE…
   WE FRANCJI ISTNIEJE NIEWOLNICTWO…
   ZA TYM JAK DOMINO POKAŻE SIĘ PRAWDA O MAFII FRANCUSKIEJ TEZ…
   JESZCZE STRASZYLI STRASZĄ CAŁY CZAS ZE JAK COŚ POWIEM TO WYKOŃCZA MNIE
   I MOJA RODZINĘ CO AKTUALNIE ROBIĄ….NIE UDAŁO IM SIĘ NAS ZAŁAMAĆ
   PSYCHICZNIE POSTANOWILI WYKOŃCZYĆ NAS ZABIĆ ŚMIERCIĄ GŁODOWA…
   NIESTETY NIE UDA IM SIĘ A O TYM WSZYSTKIM ŚWIAT MUSI I DOWIE SIĘ +….

   DEMANDE D’AIDE ET INTERVENTION… RACISME DISCRIMINATION TORTURE
   ACHEVEMENT
   DES INVALIDES +95% FEMMES ET ENFANTS AVEC PREMEDITATION AVEC GRANDE
   CRUAUTE… NON-RESPECT DES DROITS DE L’HOMME…

   CAŁY ŁAŃCUCH SKAZAŁ NAS NA ŚMIERĆ GŁODOWA PONIEWAŻ MYŚLĄ ZE TAK
   UKRYJĄ
   DYSKRYMINACJE RASIZM PRZESTĘPSTWA KRYMINALNE I TO KTÓRE POWINNY BYĆ
   ŚCIGANE
   Z OFFICE…MYŚLĄ ZE W TEN SPOSÓB WYGONIĄ NAS Z FRANCJI I UDA SIĘ IM
   UKRYĆ

   PRZESTĘPSTWA KRYMINALNE I.T.P…POMYLILI SIĘ I TO MOCNO….

   OD 1 LIPCA 2010 ZOSTALIŚMY BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA….
   NARUSZAJĄ KONSTYTUCJE R.FRANCE NIE PRZESTRZEGAJĄ PRAW CZŁOWIEKA
   DYSKRYMINACJA
   RASIZM TORTURY WYKAŃCZANIE Z PREMEDYTACJA STRASZLIWYM OKRUCIEŃSTWEM
   ROBIĄ TO NIEKTÓRE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE I WSPÓŁPRACUJĄCY Z NIMI
   PRZESTĘPCY….NA INWALIDACH +95% KOBIETACH DZIECIACH…JEST TO NIE
   LUDZKIE…. ZONA JEST JUŻ OD OKOLO 6 LAT BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA NIE
   PŁACA I NIE PŁACILI JEJ CHOROBOWE(ZWOLNIENIE LEKARSKIE) CHOROBY
   ZAWODOWEJ
   I OD OKOLO 5 LAT ZWOLNIENIA LEKARSKIEGO OD PSYCHIATRY (DEPRESJA)…ROBIĄ
   TO ŻEBY
   ZABIĆ…. NIE MOŻNE SIĘ LECZYĆ ROBIĄ TO ŻEBY ZABIĆ ZADAJĄC
   STRASZNE
   TORTURY CIERPIENIE…. jesteśmy WYKOŃCZENI TORTUROWANI STRACILIŚMY
   ZDROWIE BAWIĄ SIĘ NASZYM ŻYCIEM JEST TO DYSKRYMINACJA RASIZM TORTURY
   ZADAWANIE CIERPIENIA ZABAWA ŻYCIEM NASZYM A ROBI TO CIĄGLE ŁAŃCUCH
   NIEKTÓRYCH ADMINISTRACJI I WSPÓŁPRACUJĄCY Z NIMI PRZESTĘPCY…
   PRZESTĘPSTWA PRZESTĘPCY SA UKRYWANI LICZĄ NA PRZEDAWNIENIE SIĘ
   PRZESTĘPSTW…. BIORĘ CAŁY ŁAŃCUCH ODPOWIEDZIALNY ZA WSZYSTKO A
   ROBIĄ
   TO Z PREMEDYTACJA I STRASZLIWYM OKRUCIEŃSTWEM JEST TO DYSKRYMINACJA
   RASIZM
   TORTURY NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZŁOWIEKA PRZESTĘPSTWA KRYMINALNE TO
   JEST
   NIE LUDZKIE ROBIĄ TO ŻEBY ZABIĆ I MAFIA MA WIĘCEJ RESPEKTU DLA LUDZI
   CHORYCH KOBIET DZIECI….. ZA WSZYSTKIE CIERPIENIA TORTURY ZABIJANIE
   PRZESTĘPSTWA KRYMINALNE DYSKRYMINACJE RASIZM NIE PRZESTRZEGANIE PRAW
   CZŁOWIEKA BIORĘ CAŁY ŁAŃCUCH KRYMINALISTÓW LOKALNYCH I
   WSPÓŁPRACUJĄCY Z NIMI INNI PRZESTĘPCY KRYMINALIŚCI ODPOWIEDZIALNY ZA
   TO NIECH NIE MYŚLĄ ZE MAJA PRAWO CHOCIAŻ NIEKTÓRYCH CHRONI
   IMMUNITET…. WSZYSCY JESTEŚMY WYKOŃCZENI A JA MAM PONAD 95% INWALIDZTWA
   I NIE TYLKO JA MOGĘ SKOŃCZYĆ TRAGICZNIE ZGONEM ALE CZŁONKOWIE MOJEJ
   RODZINY…… dlaczego blokujecie prawdę…tu może w każdej chwili
   dojść do tragedii………… przez to ze niektóre administracje
   francuskie i współpracujący z nią przestępcy bawią się naszym
   ZDROWIEM ŻYCIEM……………. czy popieracie RASIZM DYSKRYMINACJE
   TORTURY WYKAŃCZANIE ZABIJANIE I TO Z PREMEDYTACJA I STRASZLIWYM
   OKRUCIEŃSTWEM INWALIDÓW KOBIETY DZIECI….. TO JEST UKRYWANIE BLOKOWANIE
   PRAWDĘ RASIZM TORTURY DYSKRYMINACJE WYKAŃCZANIE LUDZI…. ŻYJE-MY W
   CIĄGŁYM LEKU O SIEBIE I RODZINĘ…. BYLEM I JESTEM ZASTRASZANY I
   POWIEDZIELI ZE JAK SIĘ NIE ZAMKNĘ TO MNIE I MOJA RODZINĘ WYKOŃCZA….
   TO TYLKO MAŁY PROMIL WYCINEK PRZESTĘPSTW RASISTÓW KRYMINALISTÓW
   KTÓRZY
   TO ZE STRASZNYM OKRUCIEŃSTWEM I PREMEDYTACJA ZADAJĄC STRASZNE CIERPIENIE
   DYSKRYMINUJĄ WYKAŃCZAJĄ ZABIJAJĄ I.T.P. ZA TO ZE SIĘ JEST POLAKIEM
   KATOLIKIEM INWALIDA KOBIETA DZIECKIEM…… JEST ICH CAŁY ŁAŃCUCH I
   JEDEN Z POSŁÓW DO SEJMU FRANCUSKIEGO (PS) KTÓRY JUŻ PONAD 6 LATA
   UKRYWA
   PRZESTĘPSTWA PRZEKRĘTY I ZABIJAJĄ NAS I NIE TYLKO W BIAŁYCH
   RĘKAWICZKACH PONIEWAŻ NIE UDAŁO IM SIĘ NAS NASTRASZYĆ TO SA TERAZ W
   STANIE ZABIĆ I ZABIJAJĄ MYŚLĄC ZE MAJA DO TEGO PRAWO.. TO JEST GORSZE
   OD EUTANAZJI….. JESTEŚMY NA SKRAJU WYTRZYMAŁOŚCI ZE WZGLĘDU NA
   CHOROBĘ I CIERPIENIE KTÓRE MUSIMY JUŻ OD WIELU LAT ZNOSIĆ PONIEWAŻ
   CAŁY ŁAŃCUCH CHCE UKRYĆ SPRAWY KRYMINALNE…. POSEŁ DO SEJMU
   FRANCUSKIEGO I MAIRE W MIEJSCOWOŚCI W KTÓREJ MIESZKAM ASYSTENTKI
   SOCIALNE
   I KAŻDY INNY MA
   OBOWIĄZEK ŚCIGANIA RASIZM DYSKRYMINACJE KRYMINALISTÓW I OTRZYMAŁ TAKI
   LIST Z ZAWIADOMIENIEM I BYŁ TO LIST POLECONY Z POTWIERDZENIEM ODBIORU
   KTÓRY OTRZYMAŁ…… MOŻNA DŁUGO PISAĆ ALE STRASZNE CIERPIENIE NIE
   POZWALA JUŻ MI PISAĆ I PISZE NIESKŁADNIE PONIEWAŻ JEST TAKI OGROMNY
   BÓL I NAWET MORFINA NIE STĘPIA GO NIERAZ NIE ŁAGODZI A JAK TAK TO
   NIEDŁUGO DZIAŁA….. OTO MAŁY PROMIL WYCINEK ZA CO NAS WYKAŃCZAJĄ
   ZADAJĄ CIERPIENIE I W KAŻDEJ CHWILI MOŻNE NASTĄPIĆ ZGON…..ZA CO SA
   TE ADMINISTRACJE I WSPÓŁPRACUJĄCY PRZESTĘPCY ODPOWIEDZIALNI……..
   RASIZM TORTURY ZABIJANIE POLAKÓW INWALIDÓW KOBIETY DZIECI ZE STRASZLIWYM
   OKRUCIEŃSTWEM I PREMEDYTACJA PRZEZ NIEKTÓRE ADMINISTRACJE
   FRANCUSKIE……
   BRAK DEMOKRACJI I NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZŁOWIEKA WE FRANCJI……

   RATUNKU RATUNKU RATUNKU …. TORTURY RASIZM….WE FRANCJI MIESZKAMY JUZ
   OKOŁO 29 LAT JA JESTEM INWALIDA PLUS 95% UTRATY
   ZDROWI ZDROWIE UTRACIŁEM ZA TO ZE JESTEM POLAKIEM ZONA PRACOWAŁA W
   SZPITALU JAKO OPIEKUNKA DO CHORYCH A Z ZAWODU JEST KINEZYKO TERAPEUTA
   TO DYREKCJA ZMUSZAŁA JA TEZ DO TEJ PRACY MUSIAŁA PRACOWAĆ
   JEDNOCZEŚNIE JESZCZE JAKO SPRZĄTACZKĄ I.T.P. NIE PŁACILI JEJ
   NADGODZIN WARUNKI BYŁY TAKIE BASEN BYŁ W PIWNICY OKNA POZABIJANE
   MUSIAŁA NOSIĆ PACJENTÓW 80-90 kg MARTWEJ WAGI(bezwładnych)
   WENTYLACJA ZŁA I NIESPRAWNA PO PRAWIE 12 LATACH STRACIŁA ZDROWIE I
   ZŁOŻYŁA DEKLARACJE CHOROBY ZAWODOWEJ I OD TEJ PORY DYREKCJA ZE
   SWOIMI
   PRZYDUPASAMI RÓWNIEŻ Z POLSKI Z KASAMI -CPAM- -CAF- I.T.D…ZACZĘŁA
   WSZYSTKO ROBIĆ ŻEBY SIĘ SAMA ZWOLNIŁA I CORAZ WIĘCEJ DOKUCZAŁA
   ALE
   NIE UDAŁO IM SIĘ ZASTRASZYĆ WYMUSIĆ NICZEGO I DOPROWADZILI JA DO
   TAKIEGO STANU ZDROWIA ZE MOGLA UMRZEĆ NA STANOWISKU PRACY WIDZĄC ZE
   NIE UDA IM SIĘ POZBYĆ JEJ A STALO SIĘ TO GROŹNE DLA NICH
   POSTANOWILI
   ZWOLNIC JA DYSCYPLINARNIE ZA OPUSZCZENIE NIBY STANOWISKA PRACY DUŻO
   MOŻNA BY BYŁO PISAĆ O TYM.. JAK PRACOWAŁA TO OSTATNIO NIE PŁACILI
   JEJ CHOROBOWEGO JAK DO TEGO CZASU A CHORUJE JUŻ PRAWIE SZESC LATA
   KASA
   CHORYCH-CPAM- A KASA RODZINNA- CAF – PRZESTALI PŁACIĆ NAM POMOCY NA
   MIESZKANIE-APL- ŻEBY NAS NASTRASZYĆ WYSYŁALI POLICE- BEZ ŻADNYCH
   POWODÓW KTORA BEZ ŻADNEGO POWODU NAKAZU WŁAMAŁA SIĘ DO MOJEGO DOMU
   POWYKRĘCALI MI RĘCE ZAŁOŻYLI KAJDANKI DO TYLU ŻEBY MNIE JESZCZE
   WIĘCEJ BOLAŁO(jestem inwalida PLUS 95% utraty zdrowia )JESTEM PO
   OPERACJI NA SERCE MUSZE BRAĆ MORFINĘ BÓL JEST NIE DO WYTRZYMANIA ALE
   TO JUZ INNA CHOROBA…
   BIL MNIE JEDEN POLICJANT TORTUROWALI MNIE LUDZIE DZIWIĄ SIĘ ZE JESZCZE
   ŻYJE PO TYM WSZYSTKIM
   CO
   CI PRZESTĘPCY WYPRAWIAJĄ NIE POZWOLILI WZJAZC MI LEKARSTWA NA SERCE Z
   NIKIM SIĘ SKONTAKTOWAĆ ZACHOWALI SIĘ JAK BYM BYŁ TERRORYSTA A
   JESTEM
   BARDZO CHORYM CZŁOWIEKIEM TO ONI ZROBILI GORZEJ OD TERORYSTOW
   ASYSTENTKI SOCJALNE NIE INTERWENIUJĄ A JESZCZE DEZINFORMUJĄC… MAIRE
   GDZIE MIESZKAM TEZ UDAJE ZE O NICZYM NIE WIE ADMINISTRACJE PAŃSTWOWE NIE
   WYPŁACAJĄ NALEŻNYCH PRESTACJI I BLOKUJĄ SPECJALNIE …ŻEBY ZABIĆ
   CZŁOWIEKA NIE TRZEBA STRZELIĆ KULKI W GŁOWĘ ANI WŁOŻYĆ NÓŻ W
   PLECY A MOŻNA ZABIĆ TORTURAMI MORALNYMI PSYCHICZNYMI FIZYCZNYMI…. A
   ROBIĄ TO Z PREMEDYTACJA KOMORNIKA WYSŁALI PRÓBOWALI WYRZUCIĆ NAS Z
   MIESZKANIA ZA TO ZE KASA -(CAF) NIE PŁACIŁA MI NALEŻNEGO DODATKU-APL-
   DO BATIGER A TEN SFAŁSZOWAŁ KONTRAKT ..TAK SOBIE WSZYSTKO CAŁY
   ŁAŃCUCH USTALIŁ PONIEWAŻ NAROBIŁ PRZEKRĘTÓW I MYŚLELI ZE NAS
   NASTRASZĄ A POROSTU STRACILIŚMY ZDROWIE STAN ZDROWIA POWAŻNIE SIĘ
   POGORSZYŁ Z MOŻLIWOŚCIĄ ZGONU W KAŻDEJ CHWILI…. JEST TO RASIZM
   NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZŁOWIEKA SPRAWY KRYMINALNE NADAJĄCE SIĘ DO
   PROKURATURY ALE OSOBY KTÓRE POWINNY TO ZROBIĆ OKRYWAJĄ WSZYSTKO CZYM
   STAJA SIĘ TAK SAMO PRZESTĘPCAMI…ROBIĄ TO ŻEBY ZABIĆ..MOŻNA DŁUGO
   PISAĆ TAKA JEST CZESC FRANCUZÓW TAKIE TU JEST LIBERTE EGALITE
   FRATERNITE……… TAK PRZESTRZEGAJĄ PRAWA CZŁOWIEKA W UNII
   EUROPEJSKIEJ W TYM WYPADKU CHODZI O FRANCJE….

   BRAK DEMOKRACJI WE FRANCJI SA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZŁOWIEKA PRZEZ
   NIEKTÓRE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIŻ MAFIA… TORTURUJĄ I
   ZABIJAJĄ ZA TO ZE SIĘ JEST POLAKIEM INWALIDA TORTURUJĄ KOBIETY DZIECI
   I.T.PO. ŻEBY OKRYĆ SWOJE PRZEKRĘTY I SPRAWY KRYMINALNE ŻEBY NIE
   WYSZŁY
   NA JAW WYMYŚLAJĄ SPRAWY SADOWE O KTÓRYCH NIE POWIADAMIAJĄ I PÓŹNIEJ
   WYDAJA WYROKI BEZ PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA 1 ZA NIE
   STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA … TEN NIBY WYROK
   NIE PRZYSYŁAJĄ DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE PRAWO DO
   OBRONY… NASTĘPNY PRZYKŁAD SAD PRACY POWINIEN PRZESALAĆ WSZYSTKIE
   DOWODY DO PROKURATURY PONIEWAŻ ZOSTAŁO POPEŁNIONE PRZESTĘPSTWO ALE
   KOMBINUJA Z DYREKCJA SZPITALA KTÓRY POPEŁNIŁ PRZESTĘPSTWO ZE SWOJA
   ŚWITA KTÓRA ZASIADA W DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKŁA PIELĘGNIARKĄ
   DYREKTOREM NORMALNY PRZESTĘPCA WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE
   M……KTÓRZY RAZEM Z SADEM PRACY I OBROŃCAMI POSZKODOWANEGO KRĘCĄ I
   TO
   JUŻ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKÓW JUŻ BYŁO WIELE RAZY DO KTÓRYCH
   NIGDY NIE DOSZŁO NIE PRZESYŁALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE WYROKU NIE
   ODBĘDZIE SIĘ I NIE PODAWALI POWODU….. DZISIAJ MIAŁ SAD PRACY MIAŁ
   KOLEJNY RAZ WYDAĆ WYROK I PO STAWIENIU SIĘ W SADZIE SPRAWY NIE BYŁO
   NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BĘDZIE WYSTAWIONY ZAOCZNIE I
   PRZESŁANY DO DOMU…. WYROKU SADÓW SA WYDAWANE W PAŃSTWACH
   DEMOKRATYCZNYCH PUBLICZNIE I W IMIENIU REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ….JEST TO
   NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE
   ŁAMANE JEST PRAWO CZŁOWIEKA I.T.P……….. MAJA SIĘ CZEGO BAC
   PONIEWAŻ NAROBILI TYLE PRZESTĘPSTW SJEST W TYM DUŻO SPRAW KRYMINALNYCH
   TORTURUJĄ ZABIJAJĄ ZE STRASZLIWYM OKRUCIEŃSTWEM I PREMEDYTACJA POLAKÓW
   INWALIDÓW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTÓRZY POWILI BYĆ ŚCIGANIE
   PRZEZ PROKURATURĘ I TO Z URZĘDU …. W TYM TEZ SA UMACZANE SADY
   SĘDZIOWIE URZĘDNICY PAŃSTWOWI NIERAZ NA WYSOKIM STANOWISKU I MYŚLĄ ZE
   IM WOLNO TORTUROWAĆ FIZYCZNIE PSYCHICZNIE MORALNIE….POMYLILI SIĘ A TO
   POROSTU NAZYWA SIĘ MAFIA….. OTO LIBERTE EGALITE FRATERNITE NIEKTÓRYCH
   ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH PRACOWNIKÓW….. ŚWIAT SIĘ MUSI
   DOWIEDZIEĆ O TYM CI LUDZIE I ADMINISTRACJE PRZYNOSZĄ WSTYD FRANCJI
   …………. JESZCZE JEDEN MAŁY WYCINEK… JAK SIĘ DOMAGA SWOJEGO PRAWA
   TO ADMINISTRACJE I ICH PRACOWNICY WYSYŁAJĄ POLICJE KTÓRA BEZ NAKAZU
   WYŁAMUJE DRZWI WYKRĘCĄ RĘCE ZAKŁADA KAJDANKI I TO INWALIDZIE Z UTRATA
   PLUS 95% ZDROWIA ZADAJĄC TORTURY Z MIESZKANIA ZNIKA PIEC TYSIĘCY EURO 2
   BUTELKI WÓDKI DOKUMENTY POLSKIE KTÓRE PO KILKU MIESIĄCACH PODRZUCAJĄ
   DO
   SKRZYNKI NA LISTY ….POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA
   NOGACH BYLI NASŁANI ŻEBY ZABIĆ I TE NIEKTÓRE ADMINISTRACJE ROBIĄ
   ŻEBY
   ZABIĆ PONIEWAŻ MYŚLĄ ZE UDA IM SIĘ UKRYĆ SPRAWY KRYMINALNE
   PRZEKRĘTY
   RASIZM…. JESTEŚMY MORALNIE FIZYCZNIE PSYCHICZNIE WYKOŃCZENI Z
   MOŻLIWOŚCIĄ NAGŁEGO I W KAŻDEJ CHWILI ZGONU….

 13. Witam Wszystkich,dzisiaj pierwszy raz wszedłem na tę strone czytam wpisy i widzę,że problemy piszacych są takie same i najważniejsze,ze nie mamy skąd otrzymać pomocy może niepokonani2012 coś zmienią,bedzie to bardzo trudne.Jeżeli to mozliwę to proszę o informację o odziałach NIEPOKONANI2012 w woj.Warm-Mazurskim.Pozdrawiam

  • Witam!
   dziękuję za wszelkie oznaki mobilizacji. Skromnym składem obrabiamy niewiarygodnie duży materiał, który otrzymaliśmy od osób pokrzywdzonych. Jest już bliżej niż dalej. Już naprawdę wkrótce wiele konkretów!
   Pozdrawiamy
   NIEPOKONANI2012

   • zalozcie Panstwo fundacje,abysmy mogli wplacac 1 % podatku.Pozwoli to na zatrudnienie ekspertow w dziedzinie prawa,ekonomii itp.A potem do sejmu,mamy na to jeszcze 2 lata, można zdazyc.Pozdrawiam.

  • Niepokonani organizują się głównie jako przedsiębiorcy i może uda się im coś zmienć w systemie prawa, ale skupiają się chyba na problemach przedsiębiorców. Nie czekaj na to że ktoś zrobi coś dla Ciebi. Zmieniać nasze nędzne życie możemy tylko wspólnie, Ty, ja, on, razem, ale nie potrafimy w to uwierzyć, nie wierzymy w siebie i nie wierzymy innym. Nie potrafimy organizować się, działać razem, jeden dla drugiego. Zmiana wymaga sporo zaangażowania i wspólnej pracy. Można zacząc od rozwiązywania codziennych problemów i bolączek, załatwiając sprawy w kolejnych szczeblach urzędów, przez obecność grupy wzajemnie się wspierajacej. W obecności wielu zaangazowanych w sprawę świadków, już nie tak łatwo zlekceważyć, okłamać, oszukać interesanta. Dlaczego nam to nir wychodzi ? Nie możemy dostrzec wspólnego interesu w takim dzialaniu ? Czy jesteśmy za leniwi, wolimy być narzekającymi ofiarami systemu i czekać bezczynnie aż ktoś inny coś zmieni ?

   • A NIEPOKONANYM właśnie o to chodzi = abyśmy się nawzajem wspierali. MY nie załatwimy wszystkich spraw – chcemy jedynie uruchomić międzyludzką solidarność. Chcemy aby społeczeństwo samo z siebie stworzyło skuteczną alternatywę dla bandy nierobów zwanych politykami.

 14. Wszystko pieknie ladnie wspaniale idee itd ale! Przedewszystkim kazda wygrana sprawa zwiazana jest z odszkodowaniem dla poszkodowanego przez ,panstwo ,rzad ,urzedników,zatem proponuje by jakaś część odszkodowania z wygranego procesu trafiala dla adwokata tudzież kancelarii oraz na konto dla „niepokonanych” by mogli wspierac nowe to zmarnowane życia.Przykladowo 25% kancelaria 25% niepokonani i 50 % sam poszkodowany mysle ze taki podzial bylby sprawiedliwy .Wiadomo ze zaden adokat lub kancelaria nie są samotnymi samarytaninami i nie bedą pomagac za darmo w nieskonczonosc.Równiez naleze do grona ludzi poszkodowanych przez rzad system urzednikow i spolke skarbu innymi slowy przez mafię.Pozdrawiam

  • Bardzo dziękujemy za sugestie. Mamy już w tym względzie kilka małych sukcesów ale pracujemy nad rozwiązaniem systemowym … i o dziwo jest szansa na pozyskanie nieoczekiwanej pomocy ze strony z której jej nie oczekiwaliśmy. Na razie nie chcemy zapeszać ale sprawy idą naprawdę w dobrym kierunku!
   Pozdrawiamy
   NIEPOKONANI2012

 15. Dodam ze to by usprawnilo dzialanie samej organizacji gdzyz do tego sa potrzebni ludzie by sie kontaktowac z kancelariami oraz samymi poszkodowanymi ,reasumując to ma być swego rodzaju firma;)

 16. Muszę przyznać,że jestem zawiedziona terenową działalnością Niepokonanych,zgodnie z otrzymanymi namiarami zadzwoniłam do Chorzowa i dowiedziałam się,że odbędzie się spotkanie tylko dla biznesmenów,którzy będą rozmawiać o ZUSie,to w końcu dla kogo to ma być ten związek,dla wszystkich poszkodowanych przez urzędy czy tylko dla biznesmenów?

  • Szanowna Pani!
   byliśmy w Chorzowie na spotkaniu organizowanym przez SPP RP – można powiedzieć, że byliśmy na gościnnych występach. Mieliśmy jednak okazję to spotkania się (nie tylko z przedsiębiorcami) i przedstawienia idei organizowania społeczności lokalnych, powiatowych.
   Chcę zapewnić, że wykorzystujemy każdą okazję aby spotkać się z pokrzywdzonymi – bez względu czy to są przedsiębiorcy czy nie. Tym razem zaproponowano nam gościnę SPP RP i mimo soboty ( ja w domu byłem dopiero po 01:00 w niedzielę jadąc PKP i PKS 7 godzin) przybyliśmy tam aby się spotkać i porozmawiać z zebranymi osobami. Rzeczywiście mogliśmy bardziej precyzyjnie informować o charakterze tego spotkania ale będą kolejne spotkania w tym rejonie. Ponadto spotkania w Turku i Kaliszu miały charakter spotkania takiego o jakim Pani pisze.
   Mimo wszystko przepraszam za nieścisłość w zaproszeniu ale też proszę się nie zrażać i wypatrywać na naszej stronie kolejnych powiadomień o kolejnych spotkaniach na które gorąco zapraszam
   Z poważaniem
   Marcin Kołodziejczyk

   • Może jeszcze dodam,tak bez nerwów,za które jeszcze raz przepraszam,że wydaje mi się,ale nie mogę być pewna i oczywiście dyktować organizatorom którzy już wiele dokonali,ale może byłoby dobrze gdyby były np.w Katowicach, w Warszawie i Trójmieście stałe kancelarie nawet
    połączone ze sklepami,które by sprzedawały coś ciekawego,czego nie ma nigdzie indziej,zwłaszcza w sezonie przedświątecznym,sklepy te utrzymywałyby kancelarie a mogłyby
    być usytuowane w centrach handlowych lub w centrach miast i zachęcać bezpośrednio szersze
    grono obywateli do aktywności?
    Pozdrawiam i zapraszam do skrytykowania tego pomysłu!

   • Zapewniam Panią, że myślimy i planujemy powstanie stałych biur w największych miastach. Nie stanie się to jednak z dnia na dzień. Proszę jednak wierzyć, że myślimy o tym.
    Serdeczności
    N’12

 17. Nie mogę zrozumieć dlaczego nasze Państwo chce się nazywać Państwem prawa wobec takiego bezprawia jakie stosuje niemal w każdej dziedzinie wobec swoich obywateli zdziczenie interpretacji przepisów i prawa to jest domena urzędników którzy za wszelka cenę chcą zniewolić swoich poddanych.Nazywąją się Polskimi a chyba nimi nie są bo niszczą Polskie Firmy
  podczas kiedy zagraniczni rozpasają się w swoich poczynaniach. Instytucje takie jak URZĘDY KONTROLI SKARBOWEJ to instytucje które stoją ponad wszelkim prawem i mogą wykonywać wszystko niemające nic wspólnego aby nazwać to prawem co oni wyczyniają ,po co i do czego takie instytucje są powołane dlaczego tyle wydaje się pieniędzy podatników którzy ich muszą utrzymywać.To przecież nie są instytucje Polskie bo w ich założeniach jest wyniszczanie Polskich przedsiębiorców, firm.Niektórzy pracownicy tych urzędów to twarda pozostałość betonu komunistycznego.Arogancja tych urzędników jest niebywała prawo które rzekomo jest mają za nic i stosują swoje,prawo siły urzędu nad pospolitym ruszeniem czyli tym dzięki którym żyją.To jest straszne poczynaniami tymi zmuszają podatników do opuszczania kraju i przenoszenia firm poza granice. Też jest to trudne do zrozumienia że nasi politycy tego nie dostrzegają,kiedy każda złotówka wnoszona przez Polaka przedsiębircę jako podatku jest tak ważna a urzędy te które zamiast wspierać go dobijają i tym samym uszczuplają te wpływy. To oni powinni ponieść odpowiedzialność za takie wyczyny,nie szukać ich w śród przedsiębiorców.Dokąd urzędnik nie bedzie pociągany do odpowiedzialności za błędy i bezczelność w naszym kraju przez nastepne pokolenia nic się nie zmieni, a urzedy pogrążać będą kolejnych przedsiębiorców.

 18. Usilujemy prowadzić walkę z doskonale zorganizowaną i kierowaną grupą. Potrzebujemy program komputerowy który prawdopodobnie ukaże imiona i nazwiska tych samych ludzi. To konkretnie osoby posiadający wladzę niszczą nas. Choćby po to by móc wystąpić o to by nie prowadzily nastepnych spraw i niszczyly kolejne rodziny . Tylko razem damy radę .

 19. Czy możecie dodać jakąś zakładkę dla osób które nie są poszkodowane (na razie), ale solidaryzują się z ruchem i popierają wasze działania?

   • walcze sam z ciezkim pomowieniem nie mam zadnych srodkow wypuszono mnie z aresztu po 3,5 roku a czyn ktory popelnilem byl zagrozony od 1 roku,pomowienie sprawcy falszerstwa,u ktorego zabezpieczono wszystkie dowody czynu,(poszedl na wspolprace z organami i zeznal falszywie ze wszystko to otrzymal ode mnie)jest nie poparte zadnym dowodem materialnym,a dowody sprawstwa falszerza ukrywa skrzetnie prokurator,na tej podstawie postawiono mi zarzuty z art.310 par.1.na moj wniosek i zazalenie do prezesa sadu uchylono mi natychmiast areszt ale nie wycofano absurdalnych zarzutow,ktore moga zakonczyc sie nieslusznym wyrokiem od 5 lat wzwyz(sprytny falszerz recydywista dukrotnie karany za podrabianie pieniedzy z pomoca sledczych znalazl ofiare i przerzucil swoje dokonania na zasadzie niczym nie poparego pomowienia,dodatkowo sad od ponad 3 lat dysponuje wszelkimi dowodami mojej niewinnosci,ale tak je sprytnie blokuje,ze az do konca procesu nie bedzie reagowal na moje wnioski o oddalenie tych bezpodstawnych zarzutow.Potrzebuje rad ludzi rozumiejacych moja sytuacje-nie jestem winien popelnienia tego czynu ale wszystko wskazuje na to ze moge za niego poniesc kare-potrzebuje chocby obserwatora nizaleznego na rozprawie,ktory spowoduje ze nie bede sam przeciwko plejadzie tych skorumpowanych postkomunistycznych sepow,bedzie to 20 rozprawa-zamiast postawic zarzuty falszerzowi-robia wszystko zeby go oczyscic, a jedynym sposobem jest skazanie mnie za jego czyny na podstawie dowodow rzeczowych zgromadzonych i zabezpieczonych przy nim.nie potrzebne mi jest narzekanie ze w Polsce to jyz tak jest,ale konkretne rady i realna pomoc na co piszac ten tekst-bardzo licze i z gory za nia dziekuje

 20. Mam chyba podobny problem z „fusem” jak Pani Iwona i tysiące przedsiębiorców. Wiadomo zaczyna się zawsze tak samo obroty spadły nie maiłem kasy na składki w końcu nazbierało się 7 tys.Komornik wszedł na konto w międzyczasie złożyłem wniosek o układ ratalny (kilkanaście stron wypełniania beznadziejnych informacji chyba tylko po to aby zniechęcić do składania wniosków, pytania ułożone przez „urzędnika” ,który nie ma pojęcia na czym polega i jaka jest istota prowadzenia działalności gospodarczej). „Fus” ma 2 miesiące na rozpatrzenie wniosku przy okazji dowiaduję się ,że za pracowników nie ma możliwości rozłożenia na raty , więc po co ten układ ratalny ? Fikcja! W banku gdzie komornik zajął konto dziwnie się na mnie patrzą mam niestety kredyt obrotowy, straszą wypowiedzeniem. Po 3 miesiącach dostaje układ ratalny , mam zapłacić 5 tys 2 rozłożą na raty .Czas leci , ok nie czekam pożyczam pieniądze od rodziny spłacam komornika w całość( w banku zadowoleni) myśląc. ,że to będzie na poczet tych 5 tys które miałem zapłacić w układzie ratalnym. Bzdura. Dzwonię do „osoby” , która rozlicza moje konto. Twierdzi ,że nie spełniłem warunków podanych w układzie ratalnym ponieważ wpłaciłem przez komornika a nie bezpośrednio na konto „krew mnie zalewa” , ustalamy ,że złoże wniosek raz jeszcze ponieważ następne składki stają się wymagalne i proszę aby wstrzymała się z wysyłaniem kolejnej egzekucji do banku do czasu złożenia wniosku a to chwile zajmie bo trzeba odwalić biurokracje i nazbierać papierków. Po tygodniu od rozmowy dostaje polecony z informacją o ponownym zajęciu prze komornika. Zrozumiałem ,że Miś Barei jest ponadczasowy a Polska to nie jest kraj do prowadzenia biznesu.
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 21. Witajcie Niepokonani! 🙂

  Jesteśmy nową fundacją LexPro – Reforma Systemu Penitencjarnego i chcielibyśmy nawiązać z wami współpracę, gdyż uważamy iż nam wszystkim zależy na poprawie funkcjonowania państwa, oraz zapobieżeniu kryminalizacji działalności gospodarczej. Wsyscy doświadczyliście niesprawiedliwości systemu, a zapewne wielu z was również miało nieszczęście doświadczyć bezcelowych lub przesadnie wysokich do stopnia przewinienia represji, w tym aresztu, czy pozbawienia wolności.

  Głównym celem naszej fundacji jest reforma prawa karnego poprzez racjonalizację stosowania środka pozbawienia wolności na rzecz bardziej sprzyjających resocjalizacji środków karnych tj. dozór elektroniczny, szczególnie w przypadku drobnych przestępstw tj. posiadanie zakazanych środków odurzających na własny użytek, czy alimenty. Natomiast dzięki zmniejszeniu liczby osadzonych, możliwa też będzie działalność resocjalizacyjna sprawców poważniejszych przestępstw.

  Ponadto interesują nas resocjalizacja (w szczególności edukacja i dostęp do kultury), udział społeczeństwa w kontroli wykonywania kar, prawa człowieka, technologie dla więziennictwa oraz inne zagadnienia.

  Jako, że Państwa stowarzyszenie już działała (choć też podobnie jak my nie od dawna) w zbliżonej programowo tematyce zwracamy się z propozycją współpracy. Współpracę widzielibyśmy w postaci wymiany prelegentów na konferencje, wzajemnej promocja, współudziale w realizacji niektórych projektów, wymiany pomysłów i doświadczeń, oraz inną pomoc. Wierzymy też, że jest to o tyle ważne, że większości społeczeństwa to nie interesuje i tylko budując pozarządowe koalicje i sojusz, współpracując ze sobą, będziemy w stanie cokolwiek zmienić i przekonać do swoich racji zarówno społeczeństwo, jak i polityków.

  Zapraszam też na nasze spotkanie dedykowane zarówno organizacjom, jak i osobom zainteresowanym współpracą przy wspólnej realizacji projektów związanych z tą tematyką, w tym opracowaniem postulatów, a w dalszej perspektywie opracowanie projektu nowelizacji i uruchomienie zarówno kampanii społecznej, jak i działań lobbingowych

  http://www.facebook.com/events/214123545392864/

  oraz śledzenia wiadomości na naszym oficjalnym profilu poprzez polubienie strony:

  http://www.facebook.com/fundacjalexpro/

  Pozdrawiam serdecznie,
  Vadim Lashchinin

  Prezes Zarządu Fundacji LexPro – Reforma Systemu Penitencjarnego
  Rakowiecka 41/10, 02-521 Warszawa

 22. prosze o pomoc-porade z wyrokiem sadu mam zaplacic dlug dla banu 800 zl jak nie zaplace trafie do wiezienia!zyjemy w ubustwie nieraz nie mamy co zjesc!co mam robic gdzie z tym isc!prosze o odpowiedz

 23. Wolności ???

  Roku Pańskiego 1989 , Polacy wywalczyli /ponoć /wolność. Mędrcy i zwykli ludzie mówili, że wolności nie uzyskuje się raz na zawsze, ale ,że zawsze należy o wolność walczyć. Tymczasem cieszyliśmy się z wolności, a ona, powolutku, początkowo niezauważenie, ale znikała… Odrobina historii ,już w 1979 rodzice postawili na chodniku przy sklepie stolik turystyczny z wagą i sprzedawali truskawki. Nikt nie wpadł na sprytny pomysł aby brać za to opłaty, albo aby wlepić mandat. Po prostu każdy myślał, ze badylarz sprzedaje truskawki, i cieszył się ze może kupić i świeże i taniej niż w sklepie. Można było sprzedawać kopie starych widokówek Niemcom, tak z reki, także aktualne widokówki. Można było zarobić. Nikt nie wpadł na pomysł, aby karać. Tymczasem obecnie jak baba/bez urazy/ ze wsi przywiezie jaja i będzie je przy trawniku na chodniku sprzedawać, to dostanie mandat, podobnie jak będzie sprzedawać z torby rzodkiewkę czy zebrane fiołki. Kiedyś porostu usiadłem na ławce i mogłem popijać sobie piwo. Dzisiaj bylebym kryminałem prześladowanym przez Policje. Kiedyś na odartej przestrzeni paliłem papierosy, Np. na peronie, dzisiaj jestem kryminalnym do ukarania. Nasza wolność krok po kroku zostaje ograniczana. Władza wie, ze młode pokolenie nie pamięta wolności która była za komuny (było i owszem dużo zniewolenia w innych obszarach – ale nie chce tutaj o tym pisać). Nie tylko władza państwowa ogranicza sukcesyjnie nasza wolność, ale władze lokalne /straż miejska/. Np. władze wspólnoty mieszkańców. Taki przykład: normalna rzeczą było suszyć pranie na balkonie, przez kilkadziesiąt lat nikomu to nie przeszkadzało. Tymczasem nastała wspólnota mieszkańców, taka władza właścicieli mieszkań, a władza jak to władza: myśli czego tu zakazach, czyli co spiepszyć. Ludzie wieszają prania! Zakazać! I tak oto stykamy się z nowym ograniczeniem wolności, i nawet nie pierdniemy na znak sprzeciwu!!! Krok po kroku coraz mniej wolności! Krok po kroku coraz większe podatki! Za długi zrobione przez władze mamy dłużej pracować! Najlepiej do 100 lat… a co tam ta jak w piosence.. Krok po kroku tracimy wolność i płacimy większe podatki. Krok po kroku jemy żywność która nie ma nic wspólnego z naturalna. Czy ktoś pamięta smak i zapach prawdziwego masła, mleka, sera? Dzisiaj jedziesz przez Polskę i nie ma krów, pozamykane w unijnych przepisach tzn. w oborach o standardach unijnych. Kiedyś były w każdej wiosce. Ale nie, Unia zakazała, nakazała pozamykać mleczarnie. Produkty mleczne mamy kupować z „alpejskich lak”. A czemu nie z tatrzańskich hal, czemu nie z polskich łąk?????

  Dojdzie do tego jak we Włoszech, jak będziemy jedli kanapkę na mieście to karabinierzy /straż miejska/wlepi nam mandat. No bo przecież można jeść tylko w gastronomii albo w domu (jeszcze nie zakazali :))

  Powolutku zakazują picia na mieście, palenia na mieście – zakaża jak na Zachodzie jedzenia. Przyjedzie taki wieśniak do miasta z kanapka, a tu go Policja napadnie, spałuje, aresztuje i postawi przed sędziego. Tylko za to ze wyciągnął kanapkę którą mu zona zrobiła. Jak wieśniak sobie krowę na łące postawi aby się pasła, to wpadnie Policja, urzędnicy unijni i zakują takiego wieśniaka i wsadza do wiezienia ze kwoty unijne narusza, ze nie przestrzega przepisów sanepidu, ze rewolucje chciał wywołać, że zgorszenie dla ludu i dla Boga, bo porządek prawny naruszył, bo NIELEGALNIE krowę trzyma i chce swoim mlekiem truć swoja rodzinę, sąsiadów i doprowadzić do bankructwa producenta z alpejskich łąk. Juz krowy nawet trzymać nie można. O kurze nie wspomnę ??Taka to mamy wolność o jakiej nawet najstarszemu Polakowi pewnie się nie śniło a Ci co za nią ginęli z hasłem na ustach ,,Bóg Honor Ojczyzna ,, w mogiłach się przewracają !!! A ich prochy wołają o pomstę do nieba WOLNEGO NIEBA !!! którego nie zakazali jeszcze póki co nie zakazali.???

  KAnia
  Marek Lewandowski

 24. Kochani mam dowody na przestępstwa prokuratorów ,sędziów i adwokatów.., nie wspominajac o policjantach. DOWODY.Tak nie pomówienia.Nie moge patrzyc jak przestępcy siedza w togach i decyduja o losie innych.Jak mrugaja do siebie i wszystko to sie dzieje w swietle prawa i w imieniu RZECZPOSPOLITEJ
  Rzetelnosc,ucziwosć co to jest. A co to jest ” niezawisłosć sądów”. To ze moga dokonywac przestępstw.?. Chyba tak. A art. 304 KC- ciche przyzwolenie sadów na składanie fałszywych zeznań. Walczmy nie dajmy się przestępcom udajacym PRAWO

   • Jest taka piosenka:
    ” władza w nasze przebrana mundury
    i bandyci przebrani za władzę …” – pasuje do dzisiejszych sędziów milewskich, tuleyów, kochanowskich – sądzi i rządzi nami pokolenie 2-gie i 3-cie najeźdźców i tych co z nimi współpracowali. Oj długa przed nami droga – ja na pewno nie dożyję ale może moje dzieci, może wnuki w każdym razie broni nie składać, ogródki oliwą podlewać i pilnować Polski, bo nam Ją kradną …
    Pozdrawiam wszystkich zacnych Polaków

 25. W nawiązaniu do ostatnich wydarzeń w Gdansku.
  Jest to jedna strona medalu, a jak wiadomo każdy medal ma trzy strony. Nie dwie! Nie zapominajmy o rencie, a ten czasem jest najważniejszy. Prawda, że płaca powinna zależeć od pracy. Dlaczego więc najlepiej wynagradzaną grupą pracowniczą jest klasa pasożytów? ( Urzędnicy, których stanowiska są nikomu niepotrzebne.) Niska siła nabywcza konsumentów ma realny wpływ na koniunktórę gospodarczą. Czy zatem utrzymywanie niskiego wynagrodzenia jest dla gospodarki kożystne? Moim zdaniem istnieje około 20% nadwyżka usług i około 40% nadwyżka towarów, teoretycznie więc każdy pieniądz na rynku powinien wzmocnić koniunkturę, a na tej przedsiębiorcom powinno zależeć najbardziej. Kiedy zaczynałem pracę składka od wynagrodzenia wynosiła 8,5% i wpływy były wyższe od wydatków ( tak przynajmniej podawała owczesna propaganda). Pozbawianie dziś ubezpieczeń społecznych znacznej liczby pracowników jest przeniesieniem w czasie napięć i problemów społecznych. Ci którzy dziś nie płacą składek kiedyś będą musieli się z czegoś utrzymać. Z czego jeśli nie uskładają na emerytury? Takich i podobnych pytań można by stawiać setki. Nikt na nie nie odpowiada, ani Platforma Obużonych, ani Pracodawcy, a przede wszystkim rządzący. Może wreszcie jest czas aby usiąść do stołu i porozmawiać o tym. Jeśliktóraś ze stron nie chce rozmawiać trzeba ją wyeliminować ( choćby siłą) i zastąpć inną.” Innego wyjścia w perspektywie wcale nie dużego czasu nie ma i byc nie może.
  Pozdrawiam serdeczn

 26. Wlasnie w tej chwili rostek plecie bzdury w tvp o tym jak to dzieki PO beda sie rozwijac mikro i male firmy . Przeciez dopiero co firmy te dzieki wam durnie polikwidowalismy . Jako zdrowa konkurencje sprowadziliscie nam do kraju obcy kapital i sami go dotowaliscie w celu wyrugowania nas z rynku . Rownoczesnie obciazyliscie nas wszelkimi kosztami waszych premii , nagrod i gigantycznych dochodow . Cynizm , bezczelnosc i chamstwo tzw. rzadowych elit jest niewyobrazalne . Nawiedzony podnieca sie slowami : DZIEKI NASZYM OSZCZEDNOSCIOM , URATOWANY KRAJ , Z NASZYCH KIESZENI , MY POLACY ITP……

 27. Kochani jak sie cieszę ,że w koncu obudzili sie przdsiebiorcy ci mali czestikroć tak upokażani bo byli sami nie zorganizowani….Razem o lepszą przyszłość dla dzieci i wnuków bo obecna ,,obecna ,, jak i poprzednie władze nam umiliły i umilają co dnia !!!!!!

 28. Pamiętam strajki sierpniowe i postulaty na sklejce spisane. Było tam o żołądkach jednakowych, o wcześniejszych emeryturach, o służbie zdrowia, o przedszkolach, o mieszkaniach i wiele innych życzeń pobożnych. Miałem wtedy 24 lata i byłem na studiach. Moi koledzy podniecali się że komuna pęka, że teraz będzie druga Japonia, że komuniści będą żebrać pod kościołami. Kiedy tak czasami dyskutowaliśmy w rodzinnym gronie co się dzieje, moja śp mama, przedwojenna kobieta patrzyła na to z dystansem i kiwała głową że nic dobrego z tego nie wyjdzie, bo ci ludzie co strajkują niczego innego nie umieją i kraju nie poprowadzą. Ona wtedy utrzymywała nas sama ze swojej pracy robotnika, bo ojciec już nie żył. Zmarła przeżywszy komunę, a w wolnej Polsce zabrakło dla niej miejsca w szpitalu, bo limity się kończyły. Może i dobrze że tego nie dożyła co jest teraz, bo jak ja bym jej spojrzał w oczy wiedząc do czego doszło. Skąd ta stara przedwojenna kobieta po podstawowej szkole wiedziała jak to będzie. Historia wyśmiała tamtych ludzi co zawierzyli „S”. Jak oglądam tamte zdjęcia z lat 80-tych to na nich pełno młodzieży w moim wieku i do czego oni doszli. Tylko kilku z moich znajomych ma jako tako i jakąś porządna pracę, inni albo się zapili na kuroniówkach, albo klepią biedę, albo kilka lat temu uciekli za granicę w wieku ponad 40 lat walcząc o miejsce na zmywakach z młodzieżą. To ich wywalczeni wtedy „wybrańcy” zabrali swoim rówieśnikom wcześniejsze emerytury, kobietom kazali tyrać do 67-miu lat, zabrali im lekarzy, zabrali pracę i każą im się cieszyć zieloną wyspą w oczekiwaniu na szczaw i mirabelki jak to kolejny „kombatant” walki z komuną radzi biedakom. To właśnie tamto pokolenie ówczesnych dwudziestolatków najbardziej dostało w tyłek od losu, co starsi załapali się na lewe renty, na wcześniejsze emerytury i śmieją się z małolatów jak dali się wyrolować pokazując wtedy palce w kształcie litery „V”.
  Nie wiem jaki jest wiek zwalnianych z pracy, ale są tam napewno pracownicy po 50-tce pamiętające stare czasy jak na jedno słowo strajk stawały zakłady pracy a dyrektorzy i sekretarze walili w spodnie ze strachu. Czy ktoś sie dzisiaj nimi przejmuje jazk wtedy strajkującymi? Nikt i to jest rechot zza grobu obalonej przez nich komuny.
  W takiej chwili przypomina mi się fim „Przeminęło z wiatrem”. Tylko że to Polska gra rolę najpierw prącego do wojny, a potem ginącego Południa. Właśnie dochodzimy do etapu rozwalonej posiadłości „Tary”
  Czasu niestety nie da się cofnąć… Przed nami bardzo chude lata życia na czymś co na własne życzenie zniszczyliśmy. Obyśmy tylko wszyscy nie wylądowali na śmietniku……
  cytat….http://biznes.onet.pl/forum/fakt-zwolnienia-codziennie-2-tys-osob-idzie-na-bru,0,856956,103428525,czytaj.html

 29. Witam niepokonanych, proponuję założyć komitet weryfikacji wyroków. Do rejestracji komitatu nie jest potrzebna zgoda a prawem dla organizacji jest akt organizacyjny co-najmniej sześciu założycieli. Oto jeden z nich tel 71 7923894

 30. Polskie bezprawie…

  ” Poczta Polska masowo wystawia tytuły wykonawcze, a następnie kieruje je do egzekucji, którą prowadzą urzędy skarbowe – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”. — koniec cyt. i pytanie, jak to jest, że GAZETA PRAWNA z takim spokojem pisze o bezprawiu ? Czy w tej gazecie pracuje prawnik ? czy zastanowili się jakim prawem Poczta Polska S.A. wystawia tytuły wykonawcze w trybie ADMINISTRACYJNYM ? jakim prawem spółka prawa handlowego wchodzi w buty organu administracji ? dlaczego zgodnie z prawem nie oddali zaległości do Sądu i komornika ? Czyżby dlatego, że Sądy związane są orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego o NIEKONSTYTUCYJNOŚCI abonamentu i możliwości jego ściągania tylko w trybie ADMINISTRACYJNYM, więc nie przez pocztę ? !!
  Co za chory kraj i mamy kolejny przykład na to jak DWORAK bezczelnie łamie prawo !!

 31. Goście

  Napisano 07 kwiecień 2013 – 09:54:30

  Katastrofa: 6 bilionów złotych polskiego długu

  ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

  Stan zadłużenia Polski wynosi nie 843 miliardy, jak chce nam wmówić rząd, tylko prawie 6 bilionów. Daje to na każdego pracującego Polaka 240 tysięcy złotych i dodatkowo 200 złotych miesięcznie odsetek.
  Gdy myślimy o stanie zadłużenia Polski, przypomina się nam licznik długu ustawiony kiedyś na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Alej Jerozolimskich ustawiony – jak na ironię – z inicjatywy Leszka Balcerowica. Piszę „jak na ironię”, bo jedną z przyczyn dzisiejszej sytuacji gospodarczej i finansowej Polski (w tym właśnie długu) była polityka prowadzona na początku lat 90. właśnie przez Leszka Balcerowicza. „Licznik długu”pokazuje na dziś kwotę powyżej 843 miliardy złotych. Kwota ta ciągle rośnie. Jesli podzielimy ją na każdego Polaka to okazuje się (licznik pokazuje i to), że każdy z nas ma do spłacenia ponad 22 tysiące złotych. Gdzie tu więc katastrofa?
  Po pierwsze w tym, że nie jest to jedyne zadłużenie Polski. Do kwoty 843 miliardów dodać trzeba zadłużenie zagraniczne. Wynosi ono prawie 1,1 biliona złotych (uwzględniając dzisiejszy kurs euro). Mamy więc już prawie 2 biliony złotych. Do tej kwoty dodać trzeba stan zadłużenia systemu emerytalnego. A ten wynosi ponad 3,5 biliona złotych. To oznacza, że całkowite zadłużenie Polski to niecałe 6 bilionów złotych, a nie 843 miliardy. 6 bilionów to kwota zawrotna. Dla porównania: Stany Zjednoczone mają około 30 bilionów dolarów długu, czyli około 90 bilionow złotych. 16 razy więcej niż Polska. Przy czym Stany Zjednoczone stać na ich spłatę, Polskę nie.
  „Dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca” pokazywany przez licznik to klasyczna manipulacja w stylu Donalda Tuska i Jacka Rostowskiego. Uwzględnia ona wszystkich Polaków, a przecież wiadomo, że emeryci, bezrobotni, dzieci, młodzież, nie spłacają długów, bo nie pracują. Uwzględnianie ich w tym podziale jest więc nonsensem. Uwzględniać trzeba osoby czynne zawodowo, bo to z ich pracy spłącane są długi.
  Polska liczy ponad 38 milionów mieszkańców. Z tego około 25 milionów to osoby czynne zawodowo. Podzielmy więc kwotę 6 bilionów złotych przez 25 milionów. Otrzymujemy 240 tysięcy. Taką kwotą obciążył każdego z nas rząd Donalda Tuska, pożyczając na potęgę pieniądze w innych krajach i doprowadzając do ruiny system emerytalny.
  I to jednak nie koniec. Kilka tygodni temu jeden z tabloidów podał szokującą informację, że roczne zobowiązania Polski z tytułu odsetek wynoszą 60 miliardów złotych – tyle samo co utrzymanie klasy urzędniczej (pensje, premie i bonusy np. wyjazdy zagraniczne). Podzielmy więc 60 miliardów przez 25 milionów czynnych zawodowo Polaków. Otrzymujemy kwotę 2400 złotych. Czyli 200 złotych miesięcznie.
  Przyjmijmy teraz, że aktywność zawodowa w Polsce trwa 40 lat. Dzieląc 240 tysięcy złotych przez 40 lat, otrzymujemy kwotę 6 tysięcy złotych. Tyle rocznie musimy płacić, aby przez 40 lat spłacić długi po Donaldzie Tusku. 6 tysięcy złotych rocznie to 500 złotych miesięcznie. A jeśli do tego dodamy odsetki to otrzymujemy 700 złotych.
  700 złotych miesięcznie przez 40 lat, aby spłacić skutki działalności naszej „klasy próżniaczej”. Stać Was na taki wydatek???
  http://szymowski.now…polskiego-dlugu

  Odpowie

 32. Goście

  Napisano 07 kwiecień 2013 – 09:54:30

  Katastrofa: 6 bilionów złotych polskiego długu

  ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

  Stan zadłużenia Polski wynosi nie 843 miliardy, jak chce nam wmówić rząd, tylko prawie 6 bilionów. Daje to na każdego pracującego Polaka 240 tysięcy złotych i dodatkowo 200 złotych miesięcznie odsetek.
  Gdy myślimy o stanie zadłużenia Polski, przypomina się nam licznik długu ustawiony kiedyś na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Alej Jerozolimskich ustawiony – jak na ironię – z inicjatywy Leszka Balcerowica. Piszę „jak na ironię”, bo jedną z przyczyn dzisiejszej sytuacji gospodarczej i finansowej Polski (w tym właśnie długu) była polityka prowadzona na początku lat 90. właśnie przez Leszka Balcerowicza. „Licznik długu”pokazuje na dziś kwotę powyżej 843 miliardy złotych. Kwota ta ciągle rośnie. Jesli podzielimy ją na każdego Polaka to okazuje się (licznik pokazuje i to), że każdy z nas ma do spłacenia ponad 22 tysiące złotych. Gdzie tu więc katastrofa?
  Po pierwsze w tym, że nie jest to jedyne zadłużenie Polski. Do kwoty 843 miliardów dodać trzeba zadłużenie zagraniczne. Wynosi ono prawie 1,1 biliona złotych (uwzględniając dzisiejszy kurs euro). Mamy więc już prawie 2 biliony złotych. Do tej kwoty dodać trzeba stan zadłużenia systemu emerytalnego. A ten wynosi ponad 3,5 biliona złotych. To oznacza, że całkowite zadłużenie Polski to niecałe 6 bilionów złotych, a nie 843 miliardy. 6 bilionów to kwota zawrotna. Dla porównania: Stany Zjednoczone mają około 30 bilionów dolarów długu, czyli około 90 bilionow złotych. 16 razy więcej niż Polska. Przy czym Stany Zjednoczone stać na ich spłatę, Polskę nie.
  „Dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca” pokazywany przez licznik to klasyczna manipulacja w stylu Donalda Tuska i Jacka Rostowskiego. Uwzględnia ona wszystkich Polaków, a przecież wiadomo, że emeryci, bezrobotni, dzieci, młodzież, nie spłacają długów, bo nie pracują. Uwzględnianie ich w tym podziale jest więc nonsensem. Uwzględniać trzeba osoby czynne zawodowo, bo to z ich pracy spłącane są długi.
  Polska liczy ponad 38 milionów mieszkańców. Z tego około 25 milionów to osoby czynne zawodowo. Podzielmy więc kwotę 6 bilionów złotych przez 25 milionów. Otrzymujemy 240 tysięcy. Taką kwotą obciążył każdego z nas rząd Donalda Tuska, pożyczając na potęgę pieniądze w innych krajach i doprowadzając do ruiny system emerytalny.
  I to jednak nie koniec. Kilka tygodni temu jeden z tabloidów podał szokującą informację, że roczne zobowiązania Polski z tytułu odsetek wynoszą 60 miliardów złotych – tyle samo co utrzymanie klasy urzędniczej (pensje, premie i bonusy np. wyjazdy zagraniczne). Podzielmy więc 60 miliardów przez 25 milionów czynnych zawodowo Polaków. Otrzymujemy kwotę 2400 złotych. Czyli 200 złotych miesięcznie.
  Przyjmijmy teraz, że aktywność zawodowa w Polsce trwa 40 lat. Dzieląc 240 tysięcy złotych przez 40 lat, otrzymujemy kwotę 6 tysięcy złotych. Tyle rocznie musimy płacić, aby przez 40 lat spłacić długi po Donaldzie Tusku. 6 tysięcy złotych rocznie to 500 złotych miesięcznie. A jeśli do tego dodamy odsetki to otrzymujemy 700 złotych.
  700 złotych miesięcznie przez 40 lat, aby spłacić skutki działalności naszej „klasy próżniaczej”. Stać Was na taki wydatek???
  http://szymowski.now…polskiego-dlugu

  Odpowiedz

 33. Moja historia z wymiarem sprawiedliwości trwa już prawie 12 lat..
  W roku 2003 zostałem zatrzymany i osadzony w areszcie 1,5 roku tam spędziłem, do teraz walczyłem o uniewinnienie, sprawy toczyły się przez ponad 10 lat, przegrałem wszytko co mogłem przegrać… dostałem 3 lata bezwzględnej odsiadki, po 10 latach walki w sądach! Najdalej za dwa miesiące pójdę do więzienia, praca, dom, żona, dziecko, jestem głównym żywicielem rodziny, sądu to nie obchodzi warunkowe przedterminowe zwolnienie odrzucone!
  Za miesiąc mam posiedzenie o zawieszenie wykonania wyroku, jeśli przegram to już koniec!
  Mój adwokat sam jest w szoku! Dla sądu jestem winien i koniec, połowa kary odsiedziana to się nie liczy dla sądu, mam iść do więzienia i koniec, sędzia powiedział że to za mało… na warunkowe przedterminowe zwolnienie, jak można kogoś sądzić ponad 10 lat i po tym czasie zamknąć..? to po co 10 lat temu wypuszczali, żeby za 10 lat zamknąć…?

  Niech żyje sprawiedliwość

  Jakub

 34. Popieram działania Ruchu Społecznego Niepokonani 2012.
  Trzeba władzy patrzeć na ręce gdyż co w tej chwili się dzieje to woła o pomstę do nieba.
  Pycha i zarozumiałość urzędników utwierdza ich w przekonaniu że są wszech wiedzący i nieomylni. Obywatel w urzędzie jest traktowany jak intruz który przerywa błogi czas koleżeńskich opowieści lub stawianego pasjansa na państwowym komputerze. Decyzje urzędników w większości przypadków to jedna wielka bzdura za którą z góry zakładając nie ponoszą odpowiedzialności. Urzędnicy różnych szczebli nie potrafią właściwie sporządzić dokumentacji do zamówienia publicznego gdyż są laikami z dziedzin którymi normalnie się zajmują i na których powinni się znać. Znają się tylko jak ustawić konkretne zamówienie pod znajomego wykonawcę.

 35. Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę „za chlebem” na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli,likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez „odwróconą hipotekę” przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem, może przynajmniej części lemingów otworzą się oczy

  Odpowiedz

 36. Bądźcie oparciem dla pokrzywdzonych tam silnym jak tylko możecie, bo ludzie ogromnie tego potrzebują a….nie znajdują nawet tam gdzie powinni. Wiem, że są w ruchu osoby, które same doświadczyły urzędniczych pomyłek, braku rzetelności, logiki w postępowaniu itp. i dlatego one same są „swego rodzaju ekspertami” dla takich przypadków. I tacy właśnie „eksperci” są potrzebni dla wielu z nas i to dzięki Wam będzie można poczuć się bezpieczniej. A potrzeba bezpieczeństwa właśnie jest tą, która musi być zaspokojona aby zdrowo funkcjonować. Bardzo wam kibicuję i wierzę, że to na co damy głośno przyzwolenia zostanie usłyszane dosłownie!

 37. Szanowni niepokonani czytajcie informacje gazety wrocławskiej z dnia 17.06.2013 Następnemu UKS wykopał grób,wykończył dosłownie zabił bo ci urzędnicy mogą wszystko ,prawo dla nich nie istnieje oni ponad nim stoją i wszelkimi dostępnymi sposobami pomagają Rostkowskiemu wykonać założenia budżetowe . Rząd chyba nie długo da im zezwolenie na wykonanie szubienic przed ich urzędami i tam będa wykonywać wyroki ,na tych którzy sami jeszcze tego nie zrobili kiedy dostaną się pod ich opiekę.

 38. Czy ktoś ma jakąś wiedzę na temat ostatniej tragedii spowodowanej przez urzędników UKS w Jeleniej Górze, czy ci którzy do tego się bezpośrednio przyczynili dalej się czają na następne ofiary.Czy doczekamy kiedyś kresu tego Urzędu ich bandyckich sposobów działania wyszukiwania swoich ofiar dla swojej pożywki w śród przedsiębiorców.Czy program Państwo w Państwie zajmie się tą zarazą na dobre, czy tez zaraza ta wykończy to stowarzyszenie.Wiem jak te urzędy potrafią zniszczyć wszystko co żywe,a prawo rzekomo które jest czytają tak jak potrzebują aby danego klienta wykończyć.

  • Niestety jeszcze nie mamy wiedzy szczególnej dotyczącej tego strasznego wydarzenia. Jedno jest pewne, że aparat skarbowy wykończył materialnie już wielu ludzi – w tym 2 członków założycieli naszego stowarzyszenia: Mieczysława Kodzia (obecnie przechodzącego rehabilitację po udarze mózgu) i Marcina Kołodziejczyka. Nie sądziliśmy jednak, że funkcjonariusze państwowi doprowadzą kogokolwiek do tak desperackiego kroku jak samobójstwo.
   NIEPOKONANI łączą się z rodziną w bólu po tej całkowicie niewytłumaczalnej stracie!

 39. WSZYSCY TAK PIĘKNIE PISZECIE O PRAWIE O WOLNOŚCI W BIZNESIE I W ŻYCIU ,TO WSZYSTKO SĄ TYLKO POBOŻNE ŻYCZENIA .DAM WAM MÓJ PRZYKŁAD Z ŻYCIA, PROWADZILIŚMY Z ŻONĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ JA WULKANIZACJĘ A ŻONA FRYZJERSTWO (SĄ TO DZIAŁALNOŚCI SEZONOWE) I PIĘKNEGO DNIA PRZYSZŁY DWIE PANIE ZE SKARBÓWKI I ZACZEŁA SIĘ KONTROL PODCZAS KTÓREJ PANIE STWIERDZIŁY ŻE ZBYT MAŁO ZARABIAMY ABY PRZEŻYĆ BO MUSIMY MIEĆ PO 550ZŁ NA GŁOWĘ ABY PRZEŻYĆ A MAM PIĘCIOOSOBOWĄ RODZINĘ WIĘC JAKIEŚ 2750ZŁ. BO JAK MAMY MNIEJ TO A UDAŁO SIĘ NAM PRZEŻYĆ TO ZATAILIŚMY DOCHÓD I PANIE NAM DOLICZYŁY DOCHÓD ŚREDNIO 1500ZŁ. MIESIĘCZNIE ZA TRZY LATA DZIAŁALNOŚCI……….EFEKT JEST TEGO TAKI ŻE OD 5 LAT JESTEŚMY NA BEZROBOCIE BEZ PRAWA DO JEGO POBIERANIA OPIEKA DAJE NAM 300ZŁ NA MIESIĄC NA PIĘĆ OSÓB I TERAZ JAKIMŚ CUDEM PRZEŻYWAMY ZA TE PIENIĄDZE…….WIĘC PYTAM TO CHORE PAŃSTWO DLACZEGO TERAZ MI NIE DAJĄ 2750 NA MIESIĄC ŻEBYM PRZEŻYŁ TYLKO MAJĄ MNIE W DUPIE??????????????/ŻYJEMY W BANDYCKIM KRAJU,,,,,,,,,,PO PIĘCIU LATACH ŻYCIA W NĘDZY ZASTANAWIAMY SIĘ Z ŻONĄ CZY ZRZEC SIĘ POLSKIEGO OBYWATELSTWA ? BO BYĆ OBYWATELEM BANDYCKIEGO PAŃSTWA TO CHAŃBA.. POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZĘ WIĘCEJ SZCZĘŚCIA W ŻYCIU NIŻ NAM BYŁO DANE….

 40. Witam Niepokonanych.
  Ostatnio wysłałem krótki opis nadużyć (m. Puławy)
  Nie wiem czy dotarł bo odpowiedzi nie otrzymałem żadnej.
  Chyba mam narośl na poczcie, dlatego piszę jako komentarz .
  pozdrawiam

  • Jak tylko wyjdziemy spod tony korespondencji to się skontaktujemy choć przyznajemy z pokorą, że naszymi skromnymi środkami nie wyrabiamy się z odpowiadaniem na zgłoszenia w takim trybie jakbyśmy chcieli i takim jakim Wy od nas oczekujecie.

  • Wspułczuję panu bo ten urząd to banda która czycha na takich jak Pan który już nie ma jak się bronić przed nimi a nawet jeżeli by Pan mial za co to i tak każdego wykonczą jezeli go sobie upatrząi .Parlament dal im takie prawa że bez powodu mogą zgnoić każdego polskiego przedsiębiorcę , i jezeli nie zostaną zmienione przepisy ordynacji podatkowej to biada wszystkim polskim przedsiębiorcom którzy im w słusznej nawet sprawie się sprzeciwią.Tutaj podam Panu przyklad ,że taki urzędnik w UKS w dziale karno skarbowym stoi absolutnie ponad jakimkolwiek prawem,nawet jeżeli robi coś bezprawnie to on jest zawsze chroniony a kontrolowany jest winny i może go gnoić w/g upodobania .Takie jest nasze prawo przedsiębiorców ze odwołania to fikcja dla głupich którzy myslą że mogą sie obronić.

 41. łac. administrare – być pomocnym i to wszystko co powinni sobie w bić w głowę urzędnicy administracji publicznej!

 42. Nawet komuniści tak nie działali jak teraz UKS oni dostali do swojej dyspozycji takie prawo,że paragrafy zawarte w ordynacji podatkowej przerabiają tylko i wyłącznie do swoich potrzeb i podatnik w zderzeniu z nimi nie ma żadnych szans rzekome możliwości odwołań to fikcja po to żeby głupi podatnik cieszył się że może się odwołać.Taki chociażby przykład po wydaniu decyzji Izby skarbowej natychmiast przystępują do rozbierania ciebie do gołego już nie masz żadnych szans pomimo że możesz się odwołać do sądu to i tak to nic nie zmienia i to jest podle, pomimo że decyzje przez nich wydane są sprzeczne z ordynacją podatkową oni nie muszą czekać na wynik sądu to tylko poszkodowany jeżeli jeszcze ma za co to próbuje się bronić , a sąd jeżeli nawet wyda decyzję dla ciebie pozytywną to już nic nie masz a to co ci zabrali niesłusznie to już jest ich.Potem wydają Oświadczenie jak ten UKS w Jeleniej Górze że ich działania były tylko i to tylko zgodne ze wszystkimi paragrafami , tylko że ten którego to dotyczy już obronić się nie może bo wykończyli go materialnie i psychicznie.I oto nasuwa sie pytanie dlaczego ustawodawca dal takie możliwości tylko swoim instytucjom Finansowym a podatnik przez nich osaczony ma tylko jedno wyjście takie jak rolnik z J. Góry.

 43. Dzisiejszy artykuł w gazecie wrocławskiej to jest dnia 29.10.2013 słusznie zauważone ,że ustawa ta jest czystą fikcją jest ona dla głupków którzy wierzą w ten blef naszego parlamentu który taką zatwierdził dla całkiem naiwnych to jest zrobione po to żeby zamydlić podatnikom jak to parlament wespół z fiskusem dba o interesy podatników.UKAESY w naszym kraju to jest banda zarządzana przez ministra finansów i razem dmuchają w jedna trąbę.Przykladów znęcania się tego urzędu nad podatnikami jest w kraju ogromna ilość.Tak jak redaktor zauważył że rolnik którego już wśród żywych niema, urzędnik UKS który do tego doprowadził zapewne szykuje sie do objęcia wyższego stanowiska.Bo ta instytucja takich potrzebuje A oświadczenie dyrektora tego UKS który go ogłosił jest bezszczelne i gładzące dupę temu urzędowi , jacy oni to są wspaniali w rozumieniu przepisów prawa.

 44. Witam
  Serdecznie dziękuje Stowarzyszeniu Niepokonani za obecność przedstawiciela na sprawie w Zamościu. Dzięki waszej organizacji ludzie maja jakieś szanse żeby udowodnić swoja niewinność!!
  Jeszcze raz bardzo dziękuję ,dziś wygraliśmy bitwę z ludźmi którzy myślą ze wszystko mogą bo prawo stoi po ich stronie.

 45. trzeba zrobic wszystko aby nie dopuscic do tego zamiaru jaki chce ustanowic Ministerstwo Finansów dać tej bandzie jeszcze jedno dodatkowe uprawnienie do sciągania z podatników ostatniej skóry bez względu czy mają czy nie racje, zabranie ostatniegoo kawalka chleba i wykonczenie podatnika taki jest ich cel bo w ten sposób mogą się wykazać że do czegoś są potrzebni, naczelnicy i dyrektorzy Skarbowi mają wytyczne od swoich przelożonych UDUPIC ZA WSZELKĄ cene 70 % kontrolowanych więc rozpuszczają swoje psy i gryzą
  Tak aby zagryzć na śmierć. Jeżeli uprawnią tych oprawców do takiego dzialania jak zamierzają to będzie to następny wielki gwózdź do zabicia polskiego podatnika. Obecnie przy takich uprawnieniach jakie daje im ordynacja podatkowa z której mogą korzystać tak jak im pasuje nie tak jak ona stanowi to mogą każdego podtnika wykonczyć. Wtedy każdy podatnik bęzie materialem w ich rękach do wsadzenia do kryminału.Tyle
  Jest już w kraju nieszczęsć przez nich spowodowanych UKS we Wroclawiu , w Jeleniej Górze i nie tylko nadal systematycznie dobijają podatników i jak dostaną jeszcze jedno tak drastyczne uprawnienie, to jedynym wyjsciem tylko będzie ucieczka z firmą za granicę . Taką własnie przyszłość szykują Polskiemu podatnikowi
  Nasi wspaniali Ministrowie finansów których również żywimy naszymi podatkami ,jednym slowem BANDA OPRAWCÓW!!!!!!!

 46. Pozdrawiam, oczekuję na ścisły kontakt w związku, że jestem koordynatorem „Oburzonych” na terenie północny wschód, chciałbym nawiązać ścisłą współpracę, ale współpracę na zasadzie wzajemnego wspierania się we wszystkich akcjach i prowadzenie marketingu też. Zależy to od zachowania autonomicznego działania lokalnych stowarzyszeń a jednocześnie zgrupowanie się w celach prezentowania siły przy akcjach protestacyjnych. Takie działania nie pozostaną pozostawione bez echa a odwrotnie świadczą o jedności i sile społeczeństwa. Ma to sens gdy wszyscy się zjednoczymy pod sztandarem oburzenia społecznego, niezależnie od prezentowanych chwilowo rodzajów i powodów niezadowolenia z tego co się w kraju dzieje. Gdy nadrzędnym celem będzie nie spory o to kto będzie tym wybrańcem do przywództwa. Pozdrawiam Alfred Surma z Olsztyna

 47. STANISŁAW RÓŻAŃSKI AGAINST HUMAN RIGHTS VIOLATIONS AND TERRORIN POLAND NUMBER 55339/00 46738/13
  KOM 733475171

  Badanie “DNA”, bez kodu, a wygrana w Strasburgu o ojcostwo

  Napisano 1 rok temu | Brak komentarzy

  W Strasburgu, Stanisław Różański wygrał sprawę przeciwko Polsce. Co się stało po jego wygranej? Czy Pan Stanisław mógł potwierdzić ojcostwo przypuszczalnie swego syna? Kto jest bardziej wiarygodny człowiek, czy badanie DNA?

  W skrócie.
  Stanisław Rózański domagał się się uznania go ojcem dziecka pochodzącego z nieformalnego związku z kobietą. Z nieformalnego związku pana Stanisława urodził się chłopiec. Niestety związek się skończył. Kobieta poznała kolejnego mężczyznę- odeszła od pana Stanisława. Kolejny partner kobiety uznał chłopca za swoje dziecko, czym skutecznie uniemożliwił kontakt panu Stanisławowi z chlopcem zrodzonym z jego związku z kobietą.
  Podejrzewam, że takich sytuacji jest wiele. Jednak nie każdy ojciec biologiczny domaga się swoich praw. Część jest pewno nawet zadowolona z takiego obrotu sprawy. Pan Stanisław należał do tych co chcą wychowywać swoje dziecko, domagał się jednak bezskutecznie uznania go ojcem, czyli przeprowadzenia badań DNA. W tej sytuacji badania DNA mogły wszystko rozwiązać. Nigdy ich nie przeprowadzono. Wręcz utrudniano panu Stanisławowi wszelkie starania, bo dziecko miło już ojca, który je uznał jako swoje..

  Sprawa Stanisława Różańskiego przeciwko Polsce to Skarga numer 55339/00 . Wyrok ze Strasburga z dnia 18 maja 2006 uznaje rację pana Stanisława Różańskiego. Miał prawo do badań DNA, by potwierdzić swoje ojcostwo. Jednym słowem S.Różanski wygrał w Strasburgu, w Polsce dalej przegrywa!!!
  Prokurator po wyroku w Strasburgu, stwierdził bez badań DNA – jednoznacznie, że ojcem pan Stanisłw nie jest!!!
  Jak to jest możlwe w praworządnym kraju ?
  Bloger Mefi100 ma trzy badania DNA, nie potwierdzające jego ojcostwa, ale nadal formalnie jest wpisany jako ojciec, chociaż tego nie chce.
  Tymczasem Stanisław Różański nie ma żadnego badania DNA, a wykluczony został jako ojciec, bez zrobionych badań DNA!!! Został wykluczony, bo ktoś inny uznał jego dziecko za swoje.
  Zatem dlaczego sądy są tak nieprzewidywalne? Dlaczego bloger Mefi100 zostaje ojcem dziecka, którego nie uznaje i potwierdzają to dodatkowo 3 badania DNA?
  Jest to bezprawie w przydzielaniu ojców dzieciom!

  Strasburg orzekł, że człowiek miał prawo do badań DNA, aby potwierdzić ojcostwo swego syna, czy też ewentualnie je wykluczyć. Jeśli nawet uznać, że badania nie potwierdziły związku genetycznego, to niezależnie od tego, człowiek ma prawo się tego domagać, gdyż istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, bo był w związku z daną kobietą w określonym czasie.
  Co nastapiło dalej.
  Mimo wyroku w Strasburgu w 2006r. prokurtaror dalej w 2007r. uwierzył matce i mężczyźnie, który dziecko uznał dziecko za swoje bez badań DNA ( dowód -zdjęcie poniżej), Dlaczego? Dalsze starania pana Stanisława spełzły na niczym. Czemu zabrakło dobrej woli prokuratora?

  Dziś Syn pana Stanisława jest pełnoletni. Piszę jego syn, bo tak twierdzi pan Stanisław. Sam w to nie wierzy, że mógłby zostać zdradzony i nie być faktycznie ojcem chłopca (dziś 20 letniego mężczyzny). Chociaż w teorii istnieje taka możliwość.

  Gdyby nawet uznać, że dziś zrobione badania DNA za zgodą pełnoletniego syna nie potwierdziły jego ojcostwa, to i tak w mojej ocenie ojcem pan Stanisław jest, a wręcz wzorem ojca.

  Wszak mówimy, ojcem nie jest ten co spłodzi, lecz ten co wychowa i zapewne jest nim także ten, kto kocha bezgranicznie, tak jak Stanisław Różański, jak pan Bogdan Goczyński, który z kolei walczy o kontakt ze swoimi córkami . To co co najdziwniejsze, pan B.Goczyński, alimenty płacić musi, a córek widzieć nie może.

  Nie sposób tego pojąć, czemu nasze państwo tym Panom, którzy chcą być ojcami, pod każdym względem, nie daje szans, a z kolei blogerowi Mefi100 daje kolejne szanse na bycie ojcem, którym on nigdy nie chciał być i nadal nie chce.
  W dodatku badania DNA, które obecnie posiada Mefi100 -już -trzecie- potwierdzają, że Mefi100 ojcem biologicznym nie jest!!!

  Zatem dlaczego Mefi100 musi być ojcem w papierach, a ten mężczyzna, który faktycznie nim jest, nie może wypełnić obowiązków ojca?

  Czy dobro dzieci w kodeksie rodzinnym to tylko fikcja, czy loteria?

  Wszak Mefi100 został za pomocą sądu wrobiony w ojcostwo, a Stanisław Różański jako ojciec za pomocą sądu został niedoceniony, wyrzucony za burtę!!! Bloger pan Bogdan Goczyński, mimo, że jest faktycznym ojcem, potwierdzonym to państwo nie może wyegzekwować mu widzeń z córkami, a potrafi egzekwować alimenty. Jest to nieudolny system, właściwie są to „DNA”, naszego DNA.

  DNA swoje, a prawo swoje, określonego kodu nie ma, kod jest lekceważony!!!

  W poniższym dokumencie prokurator napisał, że zarówno matka jak i pan, który uznał dziecko wskazują jednoznacznie na ojcostwo tego, który dziecko uznał.
  A jak mają wskazywać inaczej. Oczywiste, że dbają o swój interes.
  Jak to możliwe, że prokurator nie zarządził badań DNA, po wyroku w Strasburgu, lecz uwierzył dwójce ludzi w jednoznaczność !!!
  Czy wyrok w Strasburgu nie jest dla Polski wiążacy?
  Gdy zapadł wyrok w Strasburgu, chłopiec miał 14 lat, obecnie ma 20 i sam może zrobić badania DNA, bez niczyjej zgody musi tylko chcieć odnaleść swego prawdziwego ojca.
  Myślę, że każdy z Nas chciałby wiedzieć, kto jest jego prawdziwym ojcem. Mam nadzieję, że jak na razie smutna historia pana Stanisława będzie miała dobry koniec. Pan Stanisław wciąż szuka swego syna, by móc zrobić badania DNA.

 48. szanowni państwo chciałbym przedstawić państwu historie dziwną i wydawać by się mogło niemożliwą jak to urzędnicy głównego inspektoratu środowiska próbują ratować budżet zamieniając w cudowny sposób części samochodowe używane lub całe samochody na odpady a po takiej transformacji ku zdziwieniu drobnego przedsiębiorcy nieszczęśnika i ku uciesze lobby producentów nowych części samochodowych w pułapce mają jelenia który ma oddać haracz od 50000 do 3000000 dają zależnie od nastroju urzędnika ale nie mniej jak 50000 ja dostałem 150000 nie muszę wyjaśniać że dla takiej małej firmy jak moja to nawet 50000 to jest gwóżdż do trumny ale w końcu o to chodzi żeby konkurenci było mniej a zniszczonych przez urzędników więcej przecież muszą mieć na utrzymanie siebie tak się naciągnie i zinterpretuje hory przepis że szaraczek się nie wywinie bez haraczu bo nie stać go żeby udowodnił machinie urzędniczej że nie jest wielbłądem ja już walcze cztery lata na razie zmniejszyli mi kare za to że jestem wielbłądem na 80000zł których oczywiście nie stać mnie zapłacić ale wyniki są bo firma zbankrutuje na 100 lobby pochwali jednego małego mniej

  • Urzędnicy liczą na to, że ukażą człowieka, a ten przyjmie sankcje, przeprosi i zapłaci najlepiej gotówką fortunę. Ja nigdy nie przyjmuję żadnych mandatów, ani kar. Sprawa trafia do sądu oczywiście na koszt wnoszącego czyli np. policji, urzędu itd. Sąd karze lub poucza, ale zazwyczaj nie są to tak wysokie kary jak urzędnicy by chcieli. Moim zdaniem jeśli ktoś przyjmuje wysoką karę to go stać na to. Kilka dni temu do kolizji, której byłam sprawcą została wezwana policja, która zaproponowała mi najniższy mandat w kwocie 500,00, którego oczywiście nie przyjęłam. Później wyczytałam, że miał prawo mnie pouczyć, więc jak to możliwe żeby mandat 500,00 był najniższą karą. Władza i urzędnicy kłamią nie można się na to godzić.

 49. Ja niestety sie musze zgodzić i dlatego otwieram firme w Anglii. Mam dosyć sytemu, który nie dba o swoich obywateli, gdzie płacisz podatki a w zamian ……masz to co masz…..żadne wsparcie….tylko przeszkody / żadna pomoc tylko wymogi / pozdrawiam wszystkich ktorzy….widzą co się dzieje i mają tego dość …i reszte też

  • Jak Pan słusznie zauważył , że w tym kraju aby prowadzić działalność to trzeba liczyć się z tym, że w którymś momencie stracisz wszystko czego się dorobiłeś jeżeli zaufasz tej bandzie FISKUSA UKS i prokuratorom że ich działanie jest przyjazne wobec ich żywiciela czyli Polskiego podatnika i jedyne wyjscie to rzeczywiscie uciec z biznesem za granicę ,żeby ta banda już ani złotówki od ciebie nie otrzymała .

 50. Mam pytanie do zarządu niepokonani kiedy bedzie można i czy w ogóle będzie to możliwe aby takich urzędników którzy niesłusznie doprowadzaja przedsiębiorcę do ruiny psychicznej i materialnej po udowodnieniu ich bezprawnych dziłan publicznie wymieniać nazwiskami aby inni mogli widzieć kto tu rzeczywiście działa na szkodę budżetu Państwa.

 51. Witam,czekam już póltory miesiąca na jakąkolwiwk odpowiedź,wysłałam Deklaracje ze zdjęciem i nie wiem czy otrzymaliście ją i nie mam żadnej odpowiedzi. Pozdrawiam

 52. Witam, wysłałam wypełniony formularz ze zdjęciem w czerwcu i nie mam żadnej odpowiedzi-listem poleconym,dzwoniłam do Stowarzyszenia- usłyszałam że nie ma mnie w komputerze,co to oznacza? Dalej czekać?

 53. Proszę o opinię
  W dniu 08/09/2014 ok godz. 11:00 ktoś wezwał Straż Pożarną do kolizji, której byłam sprawcą. Poszkodowana nie wiedziała, czy chce wezwać policję. Napisałam oświadczenie sprawcy kolizji oraz przekazałam poszkodowanej ksero polisy ubezpieczeniowej. W tym czasie przyjechała Straż Pożarna. Strażak zażądał ode mnie dowodu rejestracyjnego oraz kluczyków do mojego samochodu, kiedy odmówiłam natarczywie ponaglał. Wsiadłam do samochodu chcąc odjechać przybiegło dwóch strażaków jeden staną mi pod kołami, a drugi powiedział, że nie odjadę, zaczęłam cofać strażak oparł się o mój samochód, co mogło spowodować jego uszkodzenie, zawróciłam, przybiegło ich więcej, zaczęli opierać się o maskę samochodu, chcąc go zatrzymać, co mogło spowodować kolejne uszkodzenie, aż w końcu zabarykadowali mi wyjazd wozem strażackim. Zgodnie z art. 130a pkt 5a Prawa o ruchu drogowym do usuwania skutków zdarzeń drogowych właściwy podmiot wyznacza starosta i bardzo często jest nim jednostka Państwowej Straży Pożarnej. Natomiast do zadań straży pożarnej należy przede wszystkim:
  — rozpoznawanie zagrożeń pożarowych i innych miejscowych zagrożeń;
  — organizowanie i prowadzenie akcji ratowniczych w czasie pożarów, klęsk żywiołowych lub likwidacji miejscowych zagrożeń;
  — wykonywanie pomocniczych specjalistycznych czynności ratowniczych w czasie klęsk żywiołowych lub likwidacji miejscowych zagrożeń przez inne służby ratownicze;
  — kształcenie kadr dla potrzeb Państwowej Straży Pożarnej i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej oraz powszechnego systemu ochrony ludności;
  — nadzór nad przestrzeganiem przepisów przeciwpożarowych;
  — prowadzenie prac naukowo-badawczych w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony ludności;
  — współpraca z szefem Krajowego Centrum Informacji Kryminalnych w zakresie niezbędnym do realizacji jego zadań ustawowych.
  Czy strażacy mieli prawo naruszyć moje mieni?

 54. te wszystkie niby stowarzyszenia to wielka ściema ! nikt nie pomaga bezinteresownie przynajmniej w moich przypadkach walczę sam …
  Pomimo że sprawy korupcyjne kwalifikują się do ścigania z urzędu to macki tych organów wyciszają wszystko ! nie ma demokracji to nie uleczalnie chory kraj , SB rządzi nadal ! 3 majcie się 3xNIE dla mafii RP

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s