Deklaracja członkostwa

DOŁĄCZ DO NAS!

Szanowni sympatycy Ruchu Społecznego NIEPOKONANI 2012!

Jeśli chcecie wspólnie domagać  się zmiany otaczającej nas rzeczywistości, w której „państwo jest właścicielem obywateli a nie obywatele właścicielem tego państwa”, to dołączajcie do naszego apolitycznego i aideologicznego ruchu społecznego!

Naszą misją jest  „aby instytucje Państwa Polskiego respektowały przestrzeganie konstytucyjnych praw podmiotowych, wszystkich obywateli bez wyjątku”. My postawiliśmy przed sobą jeden cel zawarty w haśle – „przywrócić sprawiedliwość”.

Jeśli utożsamiacie się z tą misją i z tym celem to dołączajcie do nas – pobierzcie deklaracje, wypełnijcie, podpiszcie i odeslijcie na nasz adres skrytki pocztowej – Skrytka Pocztowa 246, Jelenia Góra 1, 58-500 Jelenia Góra

>>> deklaracja członkostwa w stowarzyszeniu NIEPOKONANI 2012 MS WORD >>>

>>> deklaracja członkostwa w stowarzyszeniu NIEPOKONANI 2012 PDF >>>

WAŻNE!

Jesteśmy Stowarzyszeniem założonym przez osoby poszkodowane przez instytucje państwowe. Swoją działalność prowadzimy w celu ochrony podmiotowych praw konstytucyjnych wszystkich obywateli bez wyjątku. Zapraszając do współpracy osoby poszkodowane nie chcemy jednak przerzucać na nich finansowego obowiązku wpierania działalności naszego Stowarzyszenia. Będziemy te środki starali się gromadzić bez konieczności obciążania bezprawnie zrujnowanych ludzi obowiązkowymi składkami. Ci jednak spośród Was, którzy chcą i mogą wesprzeć nasze działania swoją dotacją, to mogą to uczynić poprzez wpłatę na nasze konto dowolnie zadeklarowanej kwoty.

Za każde wsparcie z góry dziękujemy!

Numer konta: 14 1050 1722 1000 0090 3014 8440

91 responses to “Deklaracja członkostwa

 1. Pingback: NIEPOKONANI 2012 mają pierwsze formalne władze! « niepokonani2012·

   • Skończmy z tymi górnolotnymi frazesami trzeba się naszym prześladowcą dobrać wreście do tyła

  • Ja równięż walczę z Sądem i komornikiem za mechaniczne podejmowanie niesłusznych decyzji a być może chodzi o układy i znalezienie kozła ofiarnego.

   • Mam nadzieje ze to kiedys sie skonczy.Ze ci ludzie odpowiedza za to .Wszyscy jestesmy krzywdzeni,bez wyjatku na stan posiadania,wyksztalcenie itp.Pozdrawiam -bedzie dobrze,

  • Nie jestem przedsiębiorcą bo jestem uczciwy a wiedziałem jaki system w naszym kraju obowiązuje i nie chciałem zostać rano wyprowadzony przez panów w kominiarkach jak Roman Kluska i wielu innych którzy wierzyli że da się uczciwie prowadzić działalność, ostrzegałem innych przed systemem jaki przez liberałów jest u nas budowany ale traktowano to jako spiskową teorię dziejów, widocznie za wcześnie było by ktoś uwierzył że prowadzi to do tego co wielu z Was spotkało, teraz widzę że już wielu ludzi zrozumiało że coś jest nie tak, jednak minimalizowanie skutków nie wiele zmieni, trzeba sięgnąć do przyczyn by opracować skuteczną metodę zmiany obecnego stanu rzeczy, myślę że w tym mogę mieć spory wkład w tej Inicjatywie, nie wiem jednak czy nie będąc poszkodowanym przedsiębiorcą mogę być członkiem Niepokonanych 2012, ale kto pyta nie błądzi więc pytam, czy ktoś kto ma na co dzień do czynienia z wszechwładzą urzędników nie będąc przedsiębiorcą też może się tu zapisać ?

   Z pozdrowieniami Janek

 2. Mam zablokowane konto przez komornika, napiszcie, jakie kwoty mozna przesylac – to znaczy najmniejsza kwote jaka mozna przeslac – z poczty moge wyslac, tylko potrzebne do wpisania na druczku pocztowym nazwa, adres. Kolejna sprawa – mailem czy mozna zgloszenie wyslac? Czy moze byc bez foto? Albo foto w mailu?

  • Witamy!
   Każda wpłata , czy przelewem czy na poczcie dotrze jeśli będzie wysłana na adres naszego stowarzyszenia podając jednocześnie nr konta:
   Stowarzyszenie NIEPOKONANI 2012
   Aleja Korfantego 141, 40-154 Katowice
   konto bankowe: 14 1050 1722 1000 0090 3014 8440

   Z pozdrowieniami
   NIEPOKONANI

 3. Jestem za,trzeba w końcu odprawić wszystkich polityków którzy za co by się nie zwieli to spieprzą sprawę na całej linij !!!!!!!!!!

 4. Ja zgadzm się z osobami powyżej i zastanawiam się jak tak temu się przyglądam i słucham co się dzieje czy nasze GODŁO ORŁA nie zamienia się powoli w SĘPA? politycy takie mam odczucie chyba do tego dążą?!! a urzędnicy są ich narzędziami.

  • Gdyby tak było to by nie było jeszcze źle, niestety politycy są narzędziami urzędników i nie uczciwych przedsiębiorców którzy po cmentarzach kupują ustawy pozwalające im okradać, wywłaszczać i wsadzać do więzienia tą pozostałą jeszcze część zdrowego społeczeństwa, pocieszające jest to że ta zdrowa część stanowi większość tylko na razie w dużej części skołowaną przez polityków i zniechęconą do wyborów, ale się nie dziwię skoro tyle razy zostali oszukani, jednak coś się zaczyna zmieniać, taką jaskółką jest pojawienie się programu Państwo w Państwie, i nie skończyło się na tym czego dowodem jest powstanie ruchu Niepokonani 2012, nie mam zamiaru stać z boku i się jedynie przyglądać więc mimo że nie jestem przedsiębiorcą, chcę do niego przystąpić i wspierać w odkłamywaniu rzeczywistości, mam świadomość że przedsiębiorcy i pracobiorcy nie są swoimi wrogami, bez siebie na wzajem istnieć nie mogą, wrogami jest nowotwór który na naszej pracy się rozwija w niespotykanym tempie, i napuszcza jednych na drugich śmiejąc się z naszej naiwności przy kieliszku drogiego koniaku, z nim trzeba walczyć puki jeszcze jest szansa na wyleczenie przed zgonem.

 5. Umieściliście na liście sędziego 49.SSR Piotr Gomola – SR Rybnik – sygn. III Kp 284/06., i słusznie jest bezczelny ma poczucie bezkarności i nic nie ma wspólnego z prawem a co dopiero z sprawiedliwością. Mam dużo przykładów sędziów z Rybnika, którzy nijak się mają do prawa czy też sprawiedliwości w tym kraju.

  • Szanowny Panie Tadeuszu!
   My nikogo na żadnej liście nie umieszczaliśmy. Stowarzyszenie NIEPOKONANI 2012 nie tworzy takich list a tym bardziej ich nie publikuje. NIe oznacza to jednak, że nie monitorujemy bezdusznych i bezprawnych zachowań urzędników, prokuratorów i sędziów.
   Z pozdrowieniami
   NIEPOKONANI

   • no i dlaczego nie tworzycie takiej listy
    sedzia prokurator nr sprawy
    krotkie streszczenie sprawy zalaczone orzeczenia komentarz do sprawy wlasny i pokrzywdzonego

    jest to normalne sprawozdanie z kontroli stanowienia prawa

   • no i co z tymi fotkami
    znowu jakies pokretne zbieranie danych ludzi niezadowolonych?
    zupelnie zbedne w dzialaniach?

 6. dziekuje ze istnieje stowarzyszenie poniewaz ja jako osoba wykluczona spolecznie majac 58lat nabralem checi do zycia ,a co mnie spotkalo w zyciu i moja zone to trzeba by duzo pisac dlatego postanowilismy wstapic do stowarzyszenia i dzialac w nim ile tylko bedziemy mieli sil pozdrawiam jan idanuta wilowscy

 7. W obecnej chwili nie jestem w konflikcie z prawem lecz wcześniej miałem kilka pomniejszych spraw z których wyszedłem obronną ręką lecz tylko dzięki sobie. Miałem okazję przyjrzeć się postępowaniu adwokatów, sędziów i prokuratorów i nie wierzę w ich uczciwość i bezstronność. W ich postępowaniu widziałem tyko chciwość i chęć wyciągnięcia z mojej kieszeni jak najwięcej pieniędzy w zamian nie dając nic. Jestem całym sercem z wami i będę popierał wasz ruch (nie długo już mój) ponieważ w poniedziałek 4.02.2013 wysyłam wypełnioną deklarację o członkostwo. Musimy wspólnie walczyć z bezprawiem w naszym kraju. Nie możemy pozwolić aby niewinni ludzie siedzieli w więzieniu. A łotry, dranie i złodzieje w togach chodzili wolni. To oni za swoje decyzje powinni ponosić odpowiedzialność karną i być zamykani do wiezień.

 8. Głos kontrowersyjny.

  Szanowni Państwo,

  Ani UTYSKIWANIE ani UDZIELANIE WSPARCIA (pomocy i pocieszenia) niczego NIE ZMIENI.

  Przyczyną wszelkich nieprawidłowości w SYSTEMIE jest BRAK NADZORU, a przede wszystkim BRAK NIEZALEZNEGO NADZORU SPOLECZNEGO nad działaniami (decyzjami) URZEDNIKOW ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ. W takim SYSTEMIE PRAWNYM powstaje SAMOWOLA („wg mojego uznania”) i BEZKARNOSC („nie odpowiadam za nic i przed nikim i nikt mnie nie będzie oceniał”).

  W świetle korespondencji działania Waszego STOWARZYSZENIA służy UTYSKIWANIOM (dzielenie się krzywdą) a nie ZMIANOM.
  Nie usuwając PRZYCZYN nie USUNIECIE SKUTKÓW.

  Czekam na opinie ?
  ZTN

  • Szanowna(y) Pani(e) ZTN!
   Dziękujemy za ten głos … choć się z nim nie zgadzamy. Uzasadnienie:
   1. nie będzie realizacji żadnego wspólnotowego celu bez określenia jego istoty. W naszym przypadku jest nią szkoda wyrządzona przez instytucje państwowe
   2. Empatia, współdziałanie, konsolidacja i wzajemna pomoc są czynnikami budującymi wspólnotę
   3. Tylko wspólnota ( i tu się chyba zgadzamy) da możliwość, jak sam ZTN napisał(a), roztoczenia „niezależnego społecznego nadzrou”
   4. Budujemy dobrze zorganizowany i ogólnopolski ruch społeczny nie po to aby podawać chusteczkę do wytarcia łez, tylko po to aby wdrożyć zmiany w zakresie prawa stanowionego i stosowanego.
   5. Zamierzamy również doprowadzić do rewizji wszystkich błędnych, choć prawomocnych, decyzji urzędniczych i wyroków sądowych z ostatnich 23 lat ustrojowej transformacji
   6. Działamy pokojowo, koncyliacyjnie i unikamy konfrontacji oraz języka agresji = oczekując jakościowych zmian w zakresie „Państwa Prawa” wnosimy do życia publicznego inną jakość dyskusji i dialogu.
   Zapraszamy do nas. Dołączajcie i twórzcie z nami wielotysięczny, apolityczny ale dobrze zorganizowany ruch społeczny … w kontrze do całości obłudy, agresji i podziałom którymi nasze społeczeństwo obłaskawiono w ostatnich latach.
   NIEPOKONANI

   • Głos nadal polemiczny
    Szanowny Panie,

    O ile podzielam Pana spostrzeżenie dotyczace EMPATII (pkt 2.i dalej) i jej roli w budowaniu i konsolidacji grupy pokrzywdzonych o tyle NIE PODZIELAM spostrzeżenia pkt. 1 że celem jest SZKODA wyrzadzona przez Administraję (zawiniona lub z uwagi na chęć zatuszowania głębokiej niekompetencji).

    Pragnę wyrazić pogląd, że – w pierwszej kolejności – CELEM Potrzebnego Społecznie Ruchu powinna być doprowadzenie do NAPRAWY WYRZADZONEJ KRZYWDY a przede wszystkim do wprowadzenie mechanizmów aby KRZYWDY takie nie powstawały.

    W najprostrzym ujęciu jest to odpowiedź na pytania „O CO WALCZYMY?” , „DOKĄD ZMIERZAMY?” i „CO NAS LACZY?”

    Wpomniane przez Pana w pkt 5 „dążenie” do REWIZJI WERDYKTOW PRAWNYCH (wyroków, decyzji administracyjnych etc.) w obecnym systemie prawnym wydaje się być bardzo trudne o ile w ogóle możliwe.

    Uczestnicząc od 1993 roku w SYSTEMIE TWORZENIA PRAWODAWSTWA w tym KRAJU z niepokojem obserwuję PROCESy w których najpierw tworzone jest prawo (Ustawy), które już w momencie tworzenia zawiera ARBITRALNOSC DECYZJI URZEDNICZYCH i BRAK NAD NIMI NADZORU. Poźniej w wyniku działań Ekzekucyjnych Urzedników – PRAWO KRZYWDZI. Zjawisko to od dawna nosi nazwę TKM lub PROBY ZAWLASZCZENIA PANSTWA.

    Dla przykładu – ostatnim osiagnięciem w tej dziedzinie jest podpisana przez Prezydenta RP (28-12-2012 r) Ustawa XXXXX, która po wejściu w życie od 23-01-2013 daje niekontrolowane kompetencje tym razem – Urzędnikom SAMORZĄDOWYM. Na skutki tego dla Polskiego Biznesu przyjdzie nam poczekać prawdopodobnie do 02-07-2013 r.

    Proszę nie zapominać że „to LUDZIE LUDZIOM” zgotowali ten los.

   • Szanowny Panie!

    chyba źle Pan odczytuje moje słowa – w pkt. 1 piszę o istocie wspólnotowej, która wpływa na cel. Istotą tą jest, czy nam się to podoba czy nie, krzywda! Celem, co pisałem w kolejnych punktach, rewizja i zadośćuczynienie = naprawa krzywd. Nie widzę zatem między nami sprzeczności i niepotrzebnie poszukujemy różnic zamiast szukać wspólnoty.
    Pozdrawiam
    MKol

   • tez mam watpliwosci
    i to bardzo duze co do babrania sie w rozwiazywanie urzedniczych gordyjskich wezlow zaciskajacych sie na krtani polakow
    czas to przeciac mieczem a nie udostepnianiem danych oprawcom
    kazdy ip jest namierzony (nie stosujecie bezpieczenstwa na swojej stronie nawet w postaci protokolu https nie mowiac juz o kluczu publicznym do szyfrowania komentarzy) kazdy telefon komorkowy to element inwigilacji polozenia , podsluchu a nawet obecnie transmisji video.
    nie dbacie o bezpieczenstwo danych osobowych swoich czlonkow
    wystawiacie sie na tacy sluzbom specjalnym nie mowiac
    juz ze widzac taka dzialalnosc jestescie manipulowani przez te sluzby
    jak neofaszysci przez niemieckie sluzby biura ochrony konstytucji

    jest to kolejna inicjatywa bez biura prawnego opinni prawnych pozwow zbiorowych

    i zadania zwrotu kasy za pomoc prawna od rzadu ministerstw sadow i prokuratur
    w kwotach zaczynajacych sie od miliona zlotych

 9. Ostatnio dowiedziałem sie,ze zlikwidowano zakłady Malma,
  dzięki pomocy polskich urzędników(cofneli im kredyt obrotowy).
  Tylko dlatego,że były konkurencją dla firmy jednego z udziałowców banku !!!!
  to jest dopiero Polska

 10. Szanowni Państwo
  „Wymiar Sprawiedliwości” Rzeczypospolitej Polskiej to jeden z najbardziej kryminogennych przestępczych organów w Polsce.
  Z tym przestępczym środowiskiem walczę o prawo już od 1985r. kiedy to Sąd za łapówkę wydał wyrok z datą wsteczną, następnie przez 4 lata mataczył oszukiwał, że takiego wyroku nie wydawał, ujawnienie tego bandytyzmu dokonanego przez Sąd i Prokuraturę powoduje, że do dzisiaj jestem fałszywie oskarżany, pozbawiany wolności, oczerniany etc.
  Walczę już 28 lat ze skorumpowanym ” Wymiarem Sprawiedliwości” i końca nie widać.
  Oczekuję na wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie, aby sprawę przekazać do Sztrasburga, gdyż w Polsce załatwienie czegoś zgodnie z prawem jest utopią.
  Pozdrawia
  Włodzimierz Niestatek

 11. Zostałem pomówiony przez sąsiada, który zgłosił do prokuratury, że rzekomo napisałem na niego anonim do władz spółdzielni mieszkaniowej. Policja mnie przesłuchiwała jako świadka, składałem próbki pisma – wszystko było wielce upokarzające. Minęło 1/2 roku i nic. Czy taki przypadek podpada pod Wasze stowarzyszenie?

 12. Witam, dziękuję że jest takie stowarzyszenie oraz program Państwo w Państwie, dzięki Wam mam siłę jeszcze do walki z US, prokuraturą i sądami. Walczę od paru lat w pojedynkę, dlatego wiem jak trudno z tą machiną bezprawia wygrać, dlatego zamierzam do Was dołączyć, jak i ściągnąć znajomych co również popierają tą inicjatywę oraz mają te same problemy. Dzięki Wam wiem że nie jestem sam.

 13. Witam.
  Szanowni Państwo, ja ze skorumpowanym Wymiarem Sprawiedliwości walczę od 27 lat, stwierdzam, że pełna nazwa Polski, adekwatna do rzeczywistości winna brzmieć i takiego określenia używam w pismach do Prezydenta i Premiera.
  Faszystowsko-Stalinowska Rzeczpospolita Polska Państwo Bandytyzmu i Rozboju Prokuratorsko-Sądowego.
  Sąd, Prokuratura są w znacznym stopniu reprezentowane przez pospolitych przestępców, stojących ponad prawem, będących bezkarnym, fałszerstwo, oszustwo, matactwo z ich strony to norma.
  Włodzimierz Niestatek

 14. Witam serdecznie wszystkich Panstwa jestem bardzo szczesliwy ,ze NIEPOKONANI zaistnieli,od ponad 25lat bywam w swiecie ,ale to moje wlasne PANSTWO, MOJA UKOCHANA RZECZYPOSPOLITA POLSKA mnie skrzywdzila.W swiecie wiedza ze panstwo POLSKA nie istnieje my nie ?! ale my nie zyjemy w PL.lecz RZECZYPOSPOLITEJ tej w ktorej ziemi jest tyle bolu i cierpienia .Wielokrotnie dotykalo mnie zimne lodowate ramie administracji ale i rowniez gorace serca Polakow.Wierze w Narod, wierze w was, wiara w wasze zjednoczenie jak i kazde inne tworzy nas silniejszymi- marze o silnej RZECZYPOSPOLITEJ ktos moze powiedzec ,ze jestem naiwny ale pamietajcie to JA NAROD mam wole i to JA zjednoczony twoze rzeczywistosc a jaki NAROD taka wladza a kazda wladza dana jest od BOGA .Pamietajcie wbrew calej krzywdzie jaka wam wyrzadzono; slowa JESZCZE POLSKA NIE ZGINELA……jednoczcie sie w idei wolnego obywatela wspierajcie sie i kochajcie w biedzie ,bede niedlugo prosil wasze zacne stowarzyszenie o przyjecie mnie do waszego grona, bedac w srod przyjaciol ,dobro zawsze zwyciezy a WY NAROD JESTESCIE PIEKNI i nic nie jest w stanie tego zmienic bo WY podniesliscie glowy niby tacy mali i slabi upokozeni opluci i umeczeni WY NAROD jestescie NIEPOKONANI ale nie 2012 lecz ZAWSZE ,jestem z was dumny, jestem jednym z WAS pozdrawiam Dariusz Lewandowski.

 15. „NASZ NARÓD” : „Walcząc o DEMOKRACJĘ ,,, 100 (stu) wrogów może POBIĆ.
  Lecz kiedy ją UZYSKA – SAM NIE wie co z nią zrobić … ?
  Bardziej dosadnie o Polakach opublikował w przeszłości kanclerz II Rzeszy OTTO von Bismarck : „Polakom dać Wolność, Niepodległość i DEMOKRACJĘ – TO TAK … jak pijanej małpie dać lusterko i brzytwę …”

 16. Bez wątpienia jest potrzebne ciało, które poczyni realne działania w celu przywrócenia Polski do stanu prawnego, ale tego nie da się zrobić narzędziem jakim jest stowarzyszenie ! Konieczna jest zmiana Konstytucji w zakresie zrównania wszystkich z prawem oraz stworzenia społecznego ciała do weryfikacji z poza środowiska prawniczego – kontrola cywilna. Wprowadzenie Sądu dyscyplinarnego w którego skład wejdzie obywatel nie tylko powiązany ze środowiskiem prawnik, a jakich polska produkuje (bo kształceniu trudno mówić) wszyscy wiemy. Takie państwa jak Niemcy, Skandynawowie nie budowali porządku prawnego za pomocą pobożnych życzeń ale twardego bata. Jak jeden czy drugi realnie zapłaci swym majątkiem za swe czyny skończy się ten cyrk. Polska w mej ocenie jest krajem niepraworządnym, wystarczy chcieć i zrozumieć środowisko prawnicze. Jeżeli nie zna się dna to ma się złudne pojęcie, że można moralnie wpłynąć na prawnika – nie da się. Wyłączenie w praktyce władzy sądowniczej z odpowiedzialności w naszej konstytucji jest sprzeczne z jej ideą, że wszyscy wobec prawa są równi, przypomina mi się zaraz tekst George’a Orwella „wszystkie zwierzęta są równe ale świnie równiejsze”. Jedyna droga do realnych zmian to szeroki ruch jakim może być założenie partii politycznej z jasnymi celami zmian Konstytucji, systemem odpowiedzialności i kar. Proszę mi wybaczyć lament nic tu nie pomoże arogancja środowiska prawniczego doszła już do szczytu „gdybyście słyszeli ich prywatne wypowiedzi to bylibyście w szoku, co możecie”. Bardzo dobrze że zawiązał się ruch, ale teraz albo czyny albo pozorowanie, albo partia albo ściana płaczu !! Proszę wszystkich którzy chcą realnych zmian o determinację w przekształcenie tego ruchu w partię. I na koniec żadnych rewizji spraw nie będzie – bo być nie może nie ma takiej siły ani w prawie obecnie ani w przyszłości, proszę nie mydlić w tym przedmiocie oczu. Ale jest realna szansa dochodzenia odszkodowań i pociągnięcia do odpowiedzialności winnych, takie szanse istnieją np. po skazaniu łotrów postępowanie regresowe. rujnowali ludzi sami winni tego doświadczyć. To jest możliwe w praworządnym systemie prawnym.
  Więc idziemy dalej ?! czy ściana płaczu i złuda a z drugiej strony śmiech oprawcy !

  • To stowarzyszenie nie jest odpowiedzią na wszystkie problemy związane z praktyką sądową w kraju. Ale jest bardzo dobrym początkiem i zamierzam tę inicjatywę wspierać jak tylko się da. Pomysł w wysyłaniem obserwatorów na rozprawy sądowe — bardzo dobry,
   Stworzenie społecznego ruchu obrony przed wrogimi działaniami instytucji państwowych — bardzo dobre. Stowarzyszenie ma pewną przewagę nad partią, może urosnąć w siłę bez działań odwetowych ze strony innych partii.
   Bat na urzędników w postaci zmian prawnych pojawi się z czasem. Na razie wykonajmy pierwszy do tego krok: Zorganizujmy się.

   • Dzisiaj dowiedziałem się ,że istnieje takie Stowarzyszenie!!
    Widać telewizja do czegoś się niekiedy przydaje.
    Póki co czytam wszystko po kolei od góry w dół.
    Na tym komentarzu się zatrzymałem,bo chcę dorzucić swoje „trzy grosze” w kwestii tworzenia grup „obserwatorów sądowych”.
    Akurat ten sposób .uczestniczenia w rozprawach od lat stosuje Helsińska Fundacja Praw Człowieka( i chwała jej za to),występuje jako „przyjaciel sądu”.
    Tak się złożyło ,że w sporze pomiędzy mną (powodem) a ING(pozwanym), podczas kilku rozpraw w latach 2004-2005 reprezentant HFPCz.uczestniczył.I co ? NIC!
    Jaki tego efekt? ŻADEN ,na jaki oczekiwałem(liczłem ,że obserwator będzie mnie wspierał i „podpowiadał sądowi” to co spowoduje iż sprawa rozpatrzona będzie bez „zbędnego „przeciągania procesu? (art.479[16]K.P.C.
    Otóż na rozprawie ten reporezentant siedział sobie „jako „widz”. Sąd ani pełnomocnik ING z obecności obserwatora ,pewnie nic sobie nie robili/pewnie nie mieli wiedzy ,że ktoś taki na sali jest?
    Czy ja coś na tym zyskałem, np. pomoc prawną, a może „wysłuchanie przez HFPCz” a może spowowdowało to „że sprawa została rozpatrzona bez zbędnej zwłoki?
    Skądże,spór przed Sądem Okręgowym w Warszwie toczy się od 2003r.i trwa nadal. HFPCz.wycofała swego obserwatora i sprawę przestała monitorować, choc złożoność problematyki (trzy płaszczyzny realizowania współpracy)
    raczej wymagała wsparcia?.
    Sprawa/ w Polsce/jest precedensowa.
    W taki”podstępny” nielojalny” i „bezprawny” sposób , w jaki potraktowano moją osobę i współpracę, ta korporacja w latach 2001/2002 r. „rozprawiła się z kilkoma tysiącami swoich przedstawicieli handlowych (Agentów), doprowadzając nas do biznesowej ruiny. W odniesieniu do pozostałych korporacji ,takie metody dotkneły prawdopodobnie kilkadziesiąt tysięcy ludzi w Polsce.?
    Z analizy procesu legislacyjnego związanego z IMPLEMENTACJĄ Dyrektywy Rady 86/653 a raczej z jej „rozszczelnieniem” służącym zabezpieczeniu interesów Zleceniodawców , istnieje wielkie prawdopodobieństwo,że na „szczeblach decyzyjnych”, doszło do działań,które należałoby określić jako działania k o r u p c y jn e?
    Nie uwierzę, aby cały zespół ekspercki” w jednym czasie, doknęła „pomroczność jasna”, by nie zauważyli,że np. zapis w brzmieniu „ma prawo do świadczenia wyrównawczego”/ w momencie zakończenia ,współpracy/,(dyrektywa Rady 86/653 art. 17),zmieniono na zapis
    „może źądać od swego zleceniodawcyświadczenia „wyrównawczego” art.764[3]par.1 K.C. ? W wyniku tej niepozornej zamiany wyrazów,polski przedstawiciel został zmuszony dochodzić swoich praw wyłącznie droga sądową?
    .No bo jaki zleceniodawca zechce dobrowolnie się rozliczać ” z obowiązku” z jakiego w Polsce został uwolniony.ING nie zamierzało i nadla nie zamierza.nadal uznaje ,że nielegalnie pozyskanie pieniądze nie śmierdzą ?
    Jeżeli uzmysłowimy sobie że „niewypłacone ” uznaje się za legalnie uzyskane” jeżeli w ciągu jednego roku od zakończenia współpracy przdstawiciel nie wystąpi o takie r o s zc z e n i e wyrównawcze ( a nie świadczenie ????.
    Korporacja na rzecz ,której przez 8lat wspólpracy pozyskałem ponad 14.500 nowych klientów , a któymi to ING zawarło ponad 26 tysięcy różnego rodzaju umów,uznała ,że „nie mam prawa do świadczenia wyrównawczego? Na szczęście sąd w sierpniu tego roku nie podzielił stanowiska ING? Widać tak w Polsce można traktować cżłowieka ,ktory prowadził działaność gospodarczą na własny rachunek.
    Podsumowując, nie wiem czy „bierny” udział obseratora, uznany byłby by za działanie „przyjaciela sądu”?
    . Potrzebe istnienia takiego stowarzyszenia uznaję za uzasadnione ,lecz nie życzę, aby „zakończyło”(z powodu braku wsparcia finansowego”) tak , jak Stowarzyszenie Poszkodowanych porzez ING?(www.poszkodowaniing,com), które przez lata wspierało swoich członków, wielki uznanie dla założycieli z Łodzi.
    Zatem z ostrożności, póki co wstrzymuję się z jakąkolwiek deklaracją przystąpienia.
    Nie uważam też/ jak co po niektórzy ,że Sądy, Policja, Prokuratura i Urzędy, to jedno wielkie zdeprawowanie?. Na taki jak obecnie stan ,składa się wiele czynników a jednym z zasadniczych jest niezabezpieczenie przez państwo właściwego i na czas „przygotowania wymienionych instytucji, do udźwignięcia ciężaru wynikającego z faktu przystąpienia Polski do grona państw UE. Zaniedbania są ogromne,wieloletnie.
    Mój proces dowodzi,że Sądy „oddolnie” a przy tym wielce nieudolnie czynią wiele, by zaniedbania państwa polskiego „pomiejszyć”.
    Zatem raczej optował bym za postawą „wparcia tych instytucji ,niźli ich potępiania?
    W hucpach nie chcę uczestniczyć,lecz w merytorycznych działaniach jak najbardziej.
    Posiadam stosowną wiedzę i umiejętności, by tą wiedzą zasadzającą się na wieloletniej współracy jak Agent Unit Manager i Agency Manager(dyr. oddziału)wspartej wiedzą znacząco pogłębioną w odniesieniu do „odzyskania świadczenia wyrównawczego”, się podzielić, zwłaszcza ,że zleceniodawcy „celowo? nieuświadomili swoich współpracowników, o przysługujących im prawom do świadczenia wyrównawczego ,odszkodowania czy rekompensaty z tytułu nałożenia na nich klauzuli „zakazu konkurencji.
    Życzę więc wyłącznie powodzenia i stonowania zachowań agresywnych nieobliczalnych na konstruktywne. Pozdrawiam
    Kazimierz „Alkana”
    Za niedoskonałoś komentarza i „potknięcia ” przepraszam czytających.

 17. Szanowni Państwo,
  Dopóki nie założy się partii politycznej i nie dotrze do wszystkich ludzi poszkodowanych,a jest ich z 5 milionów,żadne stowarzyszenia nie pomogą,taką mamy rzeczywistość.Nie potrzeba wznawiać żadnych spraw przed sądami.Wystarczy jeśli się stwierdzi że urzędnik wydał decyzje która spowodowała zniszczenie człowieka,należy wtedy zabrać mu wszystko nie zwracając uwagi na jego najbliższą rodzinę,czy będą mieli z czego żyć.Inaczej się nie da.Przez tyle lat doszło do tego że nie ma już innego wyjścia w tym kraju.Mówię tu o urzędnikach na kierowniczych stanowiskach wszystkich szczebli i niezależnie do jakiej partii należeli.Ktoś może powiedzieć że to dyktatura,ale czym się różniła partia nazistowska od obecnej demokracji w Polsce?,a tym że naziści używali siły i tortur,a obecnie w Polsce używa się nakazów i zakazów oraz kar gdzie zwykły szary człowiek nie ma nic do powiedzenia,jeśli narazi się władzy nie mówiąc już o podniesieniu na nią ręki.

 18. Państwo ma swoje agencje, służby, biura i inne instytucje działające nie zawsze zgodnie z etyką, moralnością, sprawiedliwością a prawo tworzone jest pod konkretne podmioty a nie dla społeczeństwa – więc popieram działania Niepokonani 2012.
  Pozdrawiam wszystkich działających w cieniu.

 19. tak też doświadczyłam tej okropnej niesprawiedliwości ktoś kto ma pieczątkę i długopis decyduje o twoim życiu tak było u mnie nie złamałam prawa lecz za friko przesiedziałam 6miesiecy i 10dni zmarnowano mi totalnie życie całe moje zdrowie mam już na wykończeniu po zawałach i bajpasach a taka ponoć byłam zdrowa nikt za to nie odpowie nikomu włos z głowy nie spadnie i co robić z tak zmarnowanym życiem dalej?

 20. Cieszę się z powodu powstania waszego ruchu,sam jestem poszkodowany przez aparat państwowy,straciłem dom i firmę przez ludzi którzy sobie stworzyli „układ zamknięty” w moim mieście,będąc bardziej precyzyjnym w Zakopanem.
  Dobrze że powstało coś takiego bo to daje takim ludziom jak ja,pewną formę pewności że nie jest się samemu.
  Szczególnie że moja rodzina przez kilka pokoleń była oszukiwana przez ‚układ”,bo jak wiadomo to nie jest tylko patent 3 RP!!!
  Popieram was,bo sam przecież jestem zagubiony,a sama świadomość że ktoś się odważył podnieść głowę,dodaje potężnej siły.
  Deklaruję się że chcę wspierać wasz pomysł,bo jestem jak najbardziej za,a nawet bardzo za,bo tacy ludzie są nam potrzebni,cieszę się bardzo że nie brakuje wam ikry,że możemy z HONOREM,walczyć o swoje!!!

 21. Kilka godzin temu dostałem od swojego przyjaciela namiar na NIEPOKONANYCH. Przeglądam Waszą stronę i powoli wraca mi NADZIEJA, że jeszcze nie wszystko stracone i może ktoś zainteresuje się moim dramatem.- 26.04.13 r. córeczka moja odbierała świadectwo ukończenia Liceum z czerwonym paskiem a ja dostałem w Sądzie Apelacyjnym wyrok trzech lat pozbawienia wolności za przestępstwo, którego nie popełniłem. Stałem się ,,kozłem ofiarnym,, i z pośród wielu oskarżonych, tylko ja dostałem taki wyrok, mimo że nigdy nie byłem karany. Inni, nawet z przeszłością kryminogenną tylko w zawieszeniu, nawet na 10 lat. Sędziowie nie zapoznali się wnikliwie z aktami spraw. Kilka osób twierdziło, że nie brałem w tym udziału a Sąd dał wiarę człowiekowi którego teść jest wysoko postawionym POLICJANTEM i który aby chronić siebie, poszedł na współpracę, tłumacząc się złym stanem zdrowia niepozwalającym na przebywanie w więzieniu. Sprawa trwała 9 lat, gdzie broniłem się sam bo nie było mnie stać na adwokata, a gdy na pierwszej sprawie poprosiłem o Obrońcę z Urzędu to Sąd uznał, że przyjąłem taka linię obrony i nie zgodził się. Świat runął mi na głowę i stwierdziłem, że ja nie pasuję już do niego.Wartości, które przekazali mi rodzice i o które walczył z poświęceniem w I I wojnie mój ojciec już nie istnieją. Zmierzamy ku samozagładzie !!! – Wierzyłem w sprawiedliwość a ona okazała się utopią. Za kilka dni życie moje legnie w gruzach.
  Dowiedziawszy się o Waszym istnieniu poczułem promyk nadziei i ze szczerego serca życzę, abyście jak i dzisiaj, tak i zawsze trzymali się idei, dzięki której powstaliście i rośli w SIŁĘ NIE DO POKONANIA !!! – Głęboko wierzę, że szeregi Wasze będą się powiększać do których sam wraz z moimi bliskimi chciałbym należeć i pomóc walczyć. Im więcej takich ludzi w Polsce, tym mniej miejsca dla tych, którzy nas krzywdzą. Dzięki świadomości że istniejecie, dzisiaj nareszcie prześpię w miarę normalnie tę noc. Dziękuję – Grzegorz W.

 22. Przyczyną naszego (?) zła jest nadmiar prawa. Sam prezydent podpisuje rocznie ponad 500 Ustaw, a każda z nich niesie śmierć-cywilną lub gospodarczą. Mądrale mówią: nieznajomość prawa szkodzi- a sami nie znają prawa BO NIE SĄ W STANIE CZYTAĆ TYCH BZDETÓW KTÓRE MATOŁY UCHWALIŁY. Choćby nawet prawnicy- lewnicy chcieli czytać to nie zdążyliby. Tak padł Rzym. A w mętnym prawie jak w mętnej wodzie: nic nie widać.

  • Ale w mętnej wodzie się lepiej ryby łowi i z tego powodu ci co dobrze z tego żyją nie dopuszczą do uproszczenia prawa, a że jest to cała armia więc stanowią wielką siłę której się nie przeciwstawi podzielone społeczeństw, z tego powodu starają się je skłócić żeby nie powiedziało w wyborach panom złodziejom już dziękujemy za dotychczasowe rządy, teraz czas wybrać uczciwych.

   • Masz rację, ale to jest tak jak w tej bajce: król umarł niech żyje król. Hydrze łby będą odrastać do kwadratu. Jestem przekonany że nawet jak coś zmienimy to zamienimy złodziei i przestępców na przestępców i złodziei. Poza tym że jesteśmy TU podglądani i podsłuchiwani, to inwigilacja jest posunięta tak daleko, że jak za czasów Stalina: zostanie podjęta próba przekupstwa (część dołączy do koryta ,,władzy” albo zlikwidowani -samobójstwo na 1000 sposobów). Jest też trzecia możliwość: podsuną nam ,,doradców” tak jak to zrobili ,,przy Okrągłym Stole”. Reasumując: tak g… a tak nas… Ale nic innego chyba nam nie pozostaje, pomimo że z góry stoimy na przegranej pozycji.Poza tym jeśli zdychać to przedtem choć raz dobrze ugryźć a później z honorem głowa do góry. I tak kiedyś trzeba umrzeć…

 23. Saro nie stoimy na przegranej pozycji, ponosimy tylko skutki niszczenia naszej inteligenci przez wieki, jak nie zaborcy to okupanci, do tego dochodzi rozpijanie naszego narodu i mamy tego skutki, na dodatek kościół się sprzeciwia edukacji uważając że mądrzy nie będą na tacę im rzucali, też bym chciał żeby jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki się to zmieniło ale tak się nie da, widzę jednak przez ostatnie ponad 20 lat że ludzie coraz bardziej świadomie podchodzą do wyborów, coraz bardziej zdają sobie sprawę z tego że ich życie zależy od tego na kogo głosują, owszem są zniechęceni jeśli nie raz się dali nabrać oszustom i krzykaczom ale przez to się uczą na własnych błędach, ale oczywiście może trwać to dłużej albo krócej, jeśli będziemy tylko czekać aż ktoś coś zrobi za nas to dużej albo się nie doczekają nasze prawnuki nawet, pozdrawiam Janek.

 24. Szanowni Państwo kieruję prośbę o zainteresowanie się naszymi sprawami i pomoc w rozstrzygnięciu zgodnym z prawem naszych spraw tak abyśmy nie były pod wpływem niezgodnych z prawem decyzji Sądów narażone na utratę życia bądź zdrowia bo sprawca naszych pobić, zastraszeń, wyzwisk sąsiad Ryszard Cimer czuje się bezkarny, jest chroniony i jest nietykalny przez wymiar sprawiedliwości podejrzewamy, że chroniony jest niczym świadek koronny, bo należy do mafii. Jego obrońcą w procesach jest adwokat Jan Znamiec z Krakowa, który reprezentuje wielokrotnie mafię w tym wielopolską kantorową z Krakowa. Nadmieniamy, że ojciec nasz Tadeusz Ożóg już nie żyje zmarł podczas trwania procesów sądowych pomawiany, szykanowany, zaszczuty i fałszywie oskarżany przez Ryszarda Cimer, jego adwokatów, Policję, Prokurature, Sądy.
  Zwracam się z prośbą o pomoc w naszych sprawach rażącego łamania prawa przez wymiar sprawiedliwości tj. sędziów Sądu Rejonowego w Wadowicach Haliny Almert oraz sędziów Sądu Okręgowego w Krakowie Janusza Bociągi i Ewy Macak. Sędziowie i sądy powyższe przyjęły do rozpoznania apelację obrońcy Ryszarda Cimer adwokata Jana Znamca wniesioną po zawitym terminie 14 dni od przysłania wyroku I instancji. Przeciwnik procesowy i jego obrońca nie złożyli w sprawie wniosku o przywrócenie terminu pomimo tego apelacja ich została przyjęta przez sędziego Sądu Rejonowego w Wadowicach Halinę Almert i przekazana do rozpoznania przez Sąd Okręgowy w Krakowie Sędziego Janusza Bociągę i Ewę Macak, którzy rozpoznali apelację i na jej podstawie uchylili wyrok Sądu I instancji skazujący Ryszarda Cimer za pobicie mojej siostry Renaty Ożóg w dniu 19-08-2006r. Rzekomo sprawa powróciła do rozpatrzenia ponownie do Sądu I instancji z powodu niewyjaśnienia błędów i wątpliwości występujących w zaświadczeniach lekarskich stwierdzających obrażenia u mojej siostry (co jest nie prawdą gdyż wszystkie wątpliwości były wyjaśniane przez lekarzy na rozprawie gdy byli powołani jako świadkowie w przedmiotowej sprawie).
  W sprawie złożyłyśmy wiele skarg, wniosków o nadzór, a także wniosek o zakończenie przedmiotowego niezgodnego z prawem postępowania, które obecnie toczy się przed Sądem Rejonowym w Wadowicach jednak sędziowie nie uwzględnili naszego stanowiska w sprawie (mojego i mojej siostry).
  Wniosłyśmy, że sprawa toczy się mimo, iż popełniono w niej przestępstwo.
  Według nas Sąd II instancji tj. Sąd Okręgowy w Krakowie wydał wyrok popełniając przestępstwo. Winien był uwzględnić stanowisko mojej siostry i odrzucić apelację jej przeciwnika procesowego wniesioną po terminie, a wyrok sądu I instancji uznać za prawomocny i zakończyć postępowanie w tej sprawie o co też wnosiła już wówczas podczas rozprawy apelacyjnej moja siostra.
  Sprawa ostatecznie zakończyła się po przeszło 6 latach gdy nastąpiło przedawnienia karalności za czyn pobicia mnie i niezgodnym z prawem i jego rażącym naruszeniem przez Sąd uniewinnieniem Ryszarda Cimer. Pod wpływem tych samych dowodów co poprzednio i tylu rażących niezgodności z prawem Sąd orzekł odmiennie czyli sprawca mojego pobicia w dniu 19-08-2006r. chodzi wolno, śmieje się, zastrasza nas, nęka, zaszczuwa, wyłudza od nas pieniądze, wszczyna kłótnie i awantury, jeździ samodzodem tak, że może nas potrącić albo zabić.
  W wyroku Sądy orzekły rażąco łamiąc prawo, że Ryszard Cimer może mnie bić używając rzekomo obrony koniecznej oraz że jest samoistnym posiadaczem mojej mamy gruntu. Sąd popełnił przestępstwo orzekając w ten sposób ponieważ nie może stosować Ryszard Cimer wobec mnie obrony koniecznej, a także nie jest samoistnym posiadaczem mojej mamy gruntu, gdyż jest ona jak i my czynnymi właścicielami i posiadaczami gruntu na którym pobił mnie Ryszrd Cimer. Od 1965r. moja mama Bożena Ożóg otrzymała w testamencie tenże grunt od ojca i była czynnym rolnikiem uprawiającym i stanowiącym o swoich gruntach. W wyroku Sąd orzekł, że mam zapłacić Ryszardowi Cimer za pobicie mnie kwotę 2.700 zł oraz kosztów sądowych 700 zł. I gdzie tu prawo i sprawiedliwość !

  W związku z powyższym proszę o pomoc w naszych sprawach przez Państwa Urząd może to doprowadzi do zakończenia niezgodnego z prawem postępowania wobec nas wymiaru sprawiedliwości tj. Sądów Sądu Rejonowego w Wadowicach i Sądu Okręgowego w Krakowie, który do tego dopuścił i za którego zezwoleniem przedmiotowa sprawa ma dalszy niezgodny z prawem bieg i gdzie rażąca łamie się nadal nasze prawa dopuszczając aby ten człowiek w przyszłości nas trwale okaleczył lub zabił za przyzwoleniem Policji, Prokuratury i Sądów. Teraz już wiemy dlaczego tak się dzieje w naszych sprawach bo walczymy z mafią, której ludzie się boją.
  Sprawa jest znacznie z winy Sądów przewlekła trwała od 2006r. i doszło do przedawnienia karalności za czyn pobicia mnie przez Ryszarda Cimer w związku z powyższym proszę o pilną pomoc!

  Z poważaniem mgr Małgorzata Ożóg, mgr Renata Ożóg, Bożena Ożóg

 25. nie jestem zdziwiony; powiem więcej: każdy z obywateli tego k-raju przestępców powinien stanąć przed sądem minimum 15 razy i siedzieć w Zakładzie karnym ze 3 razy po 30 dni. Wtedy dopiero ten Obywatel Państwa Prawa (?) miałby świadomość gdzie żyje. Musi Pani czekać aż Komornik Sądu wyśle Pani ,,wezwanie do zapłaty” i przed ten sąd należy wnieść ,,Powództwo przeciwegzekucyjne” przywołując akta sprawy przegranej j.w. . Bo w tym zaropiałym kraju istnieje coś tak głupiego jak ,,powaga rzeczy osądzonej”. Orzekający sędzia może być zerem ale orzekł i to orzeczenie JEST ŚWIĘTE.

 26. Witam! Mój mąż został skrzywdzony przez byłego pracodawcę u którego był zatrudniony przez 15 lat.W obawie przed wyplatą odprawy Z .Cięzkowski zmienił umowę ze stałej fikcyjnie zlikwidował stanowisko pracy, a następnie zatrudnił na tym samym stanowisku tylko na umowę czasową Obecnie umowa wygasła .Mąz ma 42 lata pracy.Rozwiązanie umowy nie nastąpiło z winy zakładu pracy i dlatego nie może przejść na zasiłek przedemerytalny.Uważam , że przed Trybunałem Stanu powinni stanąć również lekarzę – orzecznicy ZUS, którzy człowieka po przebytym zawale serca kierują do pracy .Dlaczego uczciwy człowiek, który przez całe życie pracował skazany zostaje w majestacie prawa na nędzną wegetację.Prawo w Polsce deprawuje.Wystarczyłoby mocniej Ciężkowskiego zbić po pysku i pozostałe do emerytury 6,5 roku mąż mógłby spędzić w dostatku na koszt podatnika

 27. Zgadam sie ze prawo w polsce nie istnieje a jezeli juz jest to tylko dla WYBRANYCH dla SWOICH im krzywda sie nie stanie a na kim bede zerowac tylko na tych maluczkich.Ja terz doznalem krzywdy za cos czego nie zrobilem zostalem posadzony o kradziesz gdzie tego wogule nie bylo a wrecz przeciwnie to mi nie wyplacono naleznych pieniedzy za miesiac harowki a oskarzono o kradzierz.Prokurator wydal za mna list gonczy gdzie szukano mnie po calej Polsce a ja bylem pracowalem i wszyscy o tym wiedzieli.Zlapano mnie na drodze skuto jak przestepce a za co?posadzono mnie o kradziez 500litrow oleju napedowego i 1tys.euro.Przez 8 dni zwiedzilem4 wiezienia i dwa areszty.A to tylko pomowienie prokuratora wcale to nie obchodzilo zostalem ukarany grzywno i 2 lata w zawieszeniu ZA CO? a ci co mnie oskarzyli zyja sobie bezkarnie chciasz wiem o czym informowalem prkurature o ich machlikach.Pani prokurator odpowiedziala ze to nie ma sie nic do sprawy.Dostalem wyrok musialem zwrucic zdatek a oni do dzisiej nie wyplacili mi moich poborow ponad 8 tys zl.Co smieszne zapadla wyrok w Sadzie Pracy w ubieglym roku nakazujacy splate ale to tylko werok.Ten pracodawca nic sobie z tego nie robi.I gdzie tu sprawiedliwosc?Mam juz dosc tego kraju postanowilem wyjechac na zawsze zapomiec ze tu mieszkalem.Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i ZYCZE POWODZENIA.

 28. Powiem tyle Ty przesiedzialas 6 miesiecy ale ja wiem ze jezeli sie jest nie winnym co to znaczy malo tego mnie zamknieto gdzie jestem po bajpasach cigle na lekach i stale na insulinie zabrano mi to wszystko i dozowano tak jak feleczer wiezienny zlecil.A kto w tym kraju przejmoje sie nami NIKT nikogo z TYCH WIELKICH nie interesoje za co kogo i na ile wsadzaja PROKURATOR MA ZAWSZE RACJE OCHYDA to sa ludzie wyzuci z wszelakiego UCZUCIA u nich liczy sie tylko skazanie A ZA CO jest TO NIE WAZNE.

 29. Zniszczyć, zdeptać, zgnębić i zostawić z niczym taki mieli cel urzędnicy Urzędu Kontroli Skarbowej w Jeleniej Górze wobec Jana Gródka z Mysłakowic. Mężczyzna całe swoje życie prowadził gospodarstwo rolne i rozbudowywał je jak mógł. ? Kupował pola rolne, sprzedawał, prowadził hodowlę bydła…- mówi Patryk Gródek (22 l), syn Jana. Niestety UKS doczepił się właśnie do sprzedawanych i kupowanych ziem rolnych. ?UKS naliczył od sprzedaży działek rolnych podatek dochodowy PIT. A przepisy jasno
  mówią, że od sprzedaży działek rolnych nie można naliczać podatku dochodowego.-mówi rozgoryczony Patryk. Chodziło o sprzedaż działek w latach 2006-2009. Jan sprzedawał działki na cele rolnicze i również na takie cele je kupował, co potwierdzają akty notarialne, ale urzędnicy uznali go za handlarza ziemią nakazali zapłacić niesłusznie naliczony podatek w kwocie 700 tys zł i 500 tys odsetek. ?Tego było już za wiele, mój tata zaczął się odwoływać od tej decyzji, chodził i tłumaczył, pokazywał
  wszystkie papiery. Ale urzędnicy byli nie ugięci. Powiedzieli, że zostawią go z jedną krową i jedną kozą.-mówi dalej Patryk. I jak dodaje jego tata to co zarobił inwestował w gospodarkę.- Nie jeździł na wakacje, nie kupił Ferrari, nie żył w luksusie.- mówi Patryk. Dodatkowo swoim działaniom urzędnicy nadali klauzule natychmiastowej wykonalności. I tak zajęli konta bankowe a rolnik nie miał za co kupić paszy, czy nawet zapłacić podstawowych rachunków. Jan szybko starał się o odblokowanie kont
  i tak się stało tylko, że konta były już puste. Próbował nawet się dogadać i prosił, żeby urzędnicy wzięli sobie działki dopóki sprawa się nie wyjaśni. ? Ale oni chcieli dom i maszyny. Choć te działki były droższe niż ten dług- tłumaczy dalej syn rolnika. Jan nie mógł już dłużej znieść niesprawiedliwości jaka go spotkała. Nie mógł znieść tego, że zrobiono z niego handlarza choć był prostym rolnikiem. A przecież wszystkie transakcje zgłaszał do Urzędu Skarbowego i wszystko było w porządku.
  ?Mówił, że zaciskają mu pętlę na szyi.- mówi za łzami w oczach Patryk. W końcu doszło do tragedii. Jan z ogromnej wysokości skoczył samochodem do jeziora w Pilchowicach. 10 min przed śmiercią zadzwonił do syna i poprosił o doprowadzenie jego sprawy do końca. Mężczyzna zostawił także list pożegnalny w którym wyjaśnia motywy popełniania samobójstwa oraz działania UKS przez które nie wytrzymał psychicznie.
  Tak UKS zniszczył mojego Tatę, Rolnika i człowieka Honoru

 30. Szanowny Kolego gdzie Ty szukasz SPRAWIEDLIWOSCI tu w polsce gdzie wszystko i wszyscy sa USTAWIENI szkoda Twojego zdrowia WSPOLCZOJE z powodu SMIERCI TWOJEGO OJCA ja terz zostalem dobrze doswiadczony przez Bzdetne prawo.Pozdrawiam TRZYMAJ SIE.

 31. To kraj Komorników, lichwy i zakładów pogrzebowych. To walka o ich przetrwanie. Akcje typu wczorajszego to prowokacje wymierzone w przeciwników politycznych i prowadzące do DELEGALIZACJI Solidarności, PiS, kiboli i całej reszty nastawionej na sprzeciw wobec tego co się dzieje. Ale nawet zmiany władzy nic nie dają. Polscy robotnicy przeprowadzili rewolucję największą na świecie, ale jedyna krew przelana to krew rewolucjonistów-samobójców i wisielców z przyczyn ekonomicznych. Reszta ma się dobrze.

 32. A ja bym dodal ze bardzo dobrze to jest kraj KLANOW RODZINNYCH ktore sa ustawione chronione nie do ruszenia a reszta musi zapieprzac na nich i nie dyskutowac ja juz nie mam nic co mogli by mi zabrac wiec moge powiedziec to CO MYSLE.

 33. Wszystkiego Ci nie mogą zabrać: masz coś czego ONI nie mieli, nie mają i mieć nigdy nie będą. Masz GODNOŚĆ. Masz też ODWAGĘ. ONI za to mają czerwone języki od lizania tyłka swym mocodawcom. Pociechą może być, że ONI też zdechną, oby w bólach, ni wykupią się diabłu, ale zanim zdechną całe te bezeceństwa staną IM przed oczami

 34. Zgadzam sie chociaz ja jestem nie wierzacy ale mysle ze Ci co tak KRZYZEM LEZA najwieksza KRZYWDE CZYNIA LUDZIOM zycze im WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO.

 35. bedac zza granicamoge dołaczyc do stowarzyszenia i przesyłac pieniadze ?paypal dobre rozwiazanie i dla mnie .

  • Dobry pomysł tylko kto to zrobi ?
   Najpierw naród by musiał wybrać w wyborach odpowiednich ludzi a gdybyśmy to potrafili zamiast głosować na tych co najwięcej obiecują to nie potrzebne by były dobre pomysły jak rozwiązywać problemy bo tym by się zajmował rząd a sejm uchwalaniem dobrego prawa zamiast po cmentarzach ustawy sprzedawać.

 36. No to jeszcze mi doradź kto to miałby być tym odpowiednim. Ja jestem ślepy i nie widzę NIKOGO. Każdy kolejny choćby był z Watykanu zadba tylko i wyłącznie o siebie i swoich najbliższych.

  • A mnie sie wydaje ze za malo nas jeszcze jest aby co kolwiek zrobic ludzie sie jeszcze boja.Ja wiem po sobie przesiedzialem w wiezieniu 8 dni i na przesluchaniu Pani prokurator bez przerwy mowila mi ze utrudniam sledztwo bo nie chcialem sie przyznac do czegos czego nie zrobilem takie zycie a ci ktorzy powinni siedziec smieja sie a sam pan prezes firmy ktora mnie oskarzyla z usmiechem powiedzial ze mnie jeszcze ujaji a za co za to ze domagam sie wlasnych zarobiony h pieniedzy ktorych mi nie wyplacono.Taka sprawiedliwosc polska,ale ja juz nie dlugo wyjezdzam na stale z tego dziadostwa i nawet sie nie przyznam ze kiedykolwiek mieszkalem TU jet TO PRZYKRE ale inaczej postapic nie moge.Zycze wszystkim wytrfalosci i Hartu DUCHA ZYCZE WAM TEGO Z CALEGO SERCA.J.luniewski.

   • No własnie ci co mogli by coś w tym kraju zmienić powyjeżdżali, i to są tego skutki.

 37. W każdej partii są cwaniacy i uczciwi, cwaniacy zawsze się wryją na pierwsze miejsca na listach, wystarczy głosować na tych co są dalej, proste jak rozum kobiety, Na jaką partię nie podpowiem bo nie wiem która reprezentuje Twoje interesy, no wiadomo że PSL rolników, PO to partia liberalna, dba o interesy bogatych, czyli odbiera biednym i daje bogatym, PiS to partia narodowo socjalistyczna skrzyżowana z chadecją, SLD to krzyżówka socjaldemokratycznej z liberalną, chociaż teraz Miler pozbywa się skrzydła Kwaśniewskiego czyli powinna się stać socjaldemokratyczną, Palikot to partia liberalna podszywająca się pod socjaldemokratyczną by oszukać lewicowy elektorat ale chyba akurat ten jest najbardziej świadomy i coś mu to nie wychodzi, no i teraz jeszcze powstanie partia Gowina czyli następna liberalna ale nastawiona na oszukanie elektoratu PiS-owskiego, to chyba też się nie uda ale nie wiadomo, więc partia w zależności do jakiej grupy społecznej należysz ale tych uczciwych trzeba szukać na końcu listy, im większy cwaniak tym bliżej jej początku.

 38. Ale ja mysle ze listy do wyboru z gory sa juz ustawione mysle ze zeby bylo dobrze to trzeba przegonic tych Cwaniakow z Gory 1 to minister z dwoma obywatelstwami ktory obklada nas podatkami.Nie wiem czy pamietacie jak to chwalil sie ze juz jego dzieci maja pozalatwiane ZIELONE KARTY w USA?wiecie o kogo chodzi juz na miejscu Premiera juz dawno powinien usunac go z tego stanowiska a premier CO?awansowal go na Vce premiera ZGROZO poczekaajcie jeszcze troche a ten pan opodatkoje nas od PIARDNIECIA od ODDYCHANIA i jeszcze o wielu rzeczy ktorych nawet nam sie nie sni taki jest pan minister finansow.Wiec na co my czekamy jak dlugo mozna znosic Taka Nie Sprawiedliwosc KOCHANI ONI ZYJA JAK POCZKI W MASLE NAMI SIE NIE PRZEJMOJA A DLUG ROSNIE POWIEDZMY W KONCU DOSC TEGO POZDRAWIAM WSZYSTKICH CIERPIACYCH TAKA NIETOLERANCJA.

  • Wybór to mamy taki jak między krzesłem elektrycznym a szubienicą., Tak g… a tak nas….
   Magdalenka ustawiła wszystko na najbliższe 50 lat. Jakby tam się dostał nawet święty Jacenty to albo go kupią albo ,,popełni samobójstwo”.

 39. Wysłuchałem wypowiedzi Pana Jerzego Jachnika https://www.youtube.com/watch?v=v2Az4xX6ias i postanowiłem dołączyć do stowarzyszenia NIEPOKONANI 2012
  Jestem też na bieżąco ze sprawą dr. Zbigniewa Kękusia i wzbiera we mnie najczystsza patriotyczna wściekłość gdy widzę jakie draństwo rozpanoszyło się w naszym kraju. Znam przyczyny historyczne tego stanu sięgające czasów wojen krzyżowych i ich prawdziwych mocodawców, ale by nie być posądzonym o antysemityzm na razie powstrzymam się od celniejszego wskazywania kto za tym stanem rzeczy w Polsce-naszej Polsce stoi. Właśnie wydrukowałem deklarację przyjęcia do stowarzyszenia i w poniedziałek ją wysyłam. Widzę, że sprawy w naszej Polsce i nie tylko w Polsce bo inne społeczeństwa krajów sąsiednich mają ten sam problem, Ida w złym kierunku godzącym w interesy Polaków. Walka na płaszczyźnie prawa i praworządności jest podstawowym działaniem, ale obawiam się, że z tą sitwą niestety trzeba będzie załatwić sprawę inaczej. Jest coraz więcej głosów dostrzegających to, że stopień opanowania przez tą złodziejską żydo komunistyczną sitwę sądów, urzędów państwowych i instytucji bankowych o przemysłowych nie wspomnę jest tak wielki i skomplikowany, że walka metodami prawnymi jest bardzo trudna. Tym bardziej, że to oni ustanowili tak skomplikowany system w, którym doskonale się poruszają, a my jesteśmy tylko petentami z ulicy. I coś mi się zdaje, że tę sprawę przyjdzie nam załatwić na naszym terenie czyli właśnie na ulicy.
  Stowarzyszenie NIEPOKONANI 2012 daje nadzieję, ze poprzez walkę intelektualnie praworządna w przyszłości wyznaczy kierunki i metody tworzenia nowego prawa opartego na prostych i sprawiedliwych zasadach w, których urzędnik państwowy będzie służył ludziom i będzie odpowiadał za swoje decyzje i postanowienia.
  Zbigniew Kękuś w swych wywiadach nie raz wskazywał delikatnie na problem zażydzenia sądów i prokuratur nie mówiąc o parlamencie. To jest Polacy niestety fakt i zaraza tocząca nasz kraj od wieków. I nie mówię tego poprzez pryzmat uprzedzeń rasowych czy kulturowych, ale poprzez pryzmat faktów historycznych i efektów działalności żydo komuny…, a miałem o tym nie wspominać-nie da się.
  W każdym razie macie jeszcze jedną parę rąk, jedna głowę i parę oczu i uszu do walki z tym bandyckim bezprawiem, które de facto istnieje za sprawa garstki bandziorów w togach i z immunitetami, którzy stanowią zaledwie promil w naszym społeczeństwie. To, że sa u władzy i siedzą za biurkami swych sędziowskich ław czy prokuratur nie oznacza, że sa silni i nieosiągalni. Ten fakt trzeba Polakom uświadamiać i zebrać się do kupy ponad podziałami i zaprowadzić wreszcie porządek w naszym kraju uwalniając go raz na zawsze od „obcej” nie Polskiej okupacji. Bo to jest proszę Państwa ciąg dalszy zaborczej okupacji tylko w nowoczesnym wydaniu ekonomicznego, politycznego, a nadto kulturowego zniewolenia przez tych, którzy teraz tworzą tą klikę.

 40. Również chcę dołączyć do stowarzyszenia. Jestem pokrzywdzona przez Starostwo w Rawie Maz oraz Gminę., Sąd Administracyjny w Łodzi

 41. Ja jestem pokrzywdzony przez Kościół Katolicki, przez biznesmenów w kieckach. Jakoś nie mogę od roku doczekać się Deklaracji. Jesteśmy za słabi ?

 42. Optymistycznie uważałeś, że ręka która karmi będzie pogryziona. Było patrzeć kto płaci tym społecznym organizacjom które pozorują udział w obronie i wszystko miałbyś jasne.

 43. Witam.właśnie dostałam zwrot swich dokumentów wysłanych na adres jaki macie podany tj,Katowice Ul.Aleja Korfantego 141 z podaniem, że adresat się wyprowadził ,Więc jaki jest adres aktualny? Bardzo proszę o podanie aktualnego adresu.

 44. Witam,właśnie dostałam zwrot swoich dokumentów wysłanych na K-ce,Aleja Korfantego 141, Jaki jest obecny adres NIEPOKONANYCH

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s