Zaproszenie na konferencję prasową dla mediów

GRAVATAR - NIEPOKONANI 2012zapraszają na konferencję prasową

z udziałem m.in.: CEZAREGO KAŹMIERCZAKA (ZPP), JERZEGO KUCA (poszkodowany przez fiskus przedsiębiorca produkujący karetki pogotowia), MARCINA KOŁODZIEJCZYKA (NIEPOKONANI 2012) i zaproszonych gości.

poświęconą II Kongresowi Ruchu Społecznego Niepokonani 2012.

Konferencja odbędzie się 12 maja 2014 roku w Centrum Prasowym PAP, przy ul. Brackiej 6/8 w Warszawie  o godz. 11.00
Akredytacje prasowe przyjmujemy do 12.05.2014r. (poniedziałek 10:00) na adres: (kongres@niepokonani2012.pl)

II Kongres Ruchu Społecznego NIEPOKONANI 2012, pod nazwą „DIALOG zamiast konfrontacji?”, odbędzie się 13 maja 2014r. w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie.
Temat Kongresu będzie jednocześnie pytaniem skierowanym do zebranych członków, sympatyków  i sojuszników Ruchu Społecznego NIEPOKONANI 2012 o metody działania na następne 2 lata.
Podczas spotkania postawimy  diagnozę dotyczącą patologii zakorzenionych w instytucjach władzy publicznej, nie wyłączając wymiaru sprawiedliwości. W Kongresie udział swój zapowiedzieli m.in: prof. Leszek Balcerowicz, prof. Jerzy Stępień, dr Piotr Kładoczny, przedstawiciele życia publicznego: Andrzej Sadowski i Cezary Kaźmierczak.
Dwa lata temu NIEPOKONANI postawili przed sobą dwa główne cele: „przywrócić sprawiedliwość” oraz budowa społeczeństwa obywatelskiego. Pierwszy cel jest jednocześnie głównym hasłem Ruchu i wskazuje na koniczne reformy i zmiany ustawodawcze. Konkretne działania i rozwiązania w tym zakresie zostaną zaprezentowane podczas II Kongresu NIEPOKONANI 2012 i częściowo przedstawione podczas konferencji prasowej.
Realizacja drugiego celu nie może odbyć się bez współpracy z większością organizacji obywatelskich, pozostających poza wpływem partii politycznych. Dlatego NIEPOKONANI postanowili oddać większość czasu podczas Kongresu innym organizacjom i zwykłym obywatelom, aby wspólnie zastanowić się nad metodami postępowania na najbliższe miesiące i lata. Ramowy program kongresu znajduje się na stronie internetowej Stowarzyszenia – https://niepokonani2012.wordpress.com/2014/04/22/program-ramowy-ii-kongresu-niepokonani-2012/

Z poważaniem

Marcin Kołodziejczyk
Rzecznik RS NIEPOKONANI 2012

Kontakt dla mediów:
Marcin Kołodziejczyk, marcin.kolodziejczyk@niepokonani2012.pl, 506 491 879
Mariusz Kowalewski, redakcja@raptularz.net, 517 021 027

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s