Każdy ma prawo do głosu!

nagraj_filmNIEPOKONANI 2012 udzielają głosu i swojej trybuny każdemu obywatelowi i organizacji społecznej!

Znaleźliśmy w programie 4 dodatkowe miejsca na wystąpienia!

Dwa dla organizacji społecznych (w części II) i dwa dla obywateli (w części III)

Szanowni członkowie, sympatycy i sojusznicy Ruchu Społecznego NIEPOKONANI 2012!

Nasze skromne możliwości organizacyjne i finansowe nie pozwalają nam na wynajęcie Sali Kongresowej na cały dzień. Chcemy jednak aby przedstawiciele wszystkich organizacji społecznych, które zechcą wziąć głos podczas tego kongresu, otrzymali taką możliwość. Dlatego znaleźliśmy jeszcze miejsce na 2 wystąpienia dla liderów organizacji obywatelskich w części drugiej i 2 miejsca dla obywateli w części 3.

Mamy jednak więcej chętnych niż możliwości i dlatego chcemy aby o wyborze tych mówców zadecydowała większość z Was, którzy korzystają z naszych mediów elektronicznych.

Prosimy zatem wszystkich, chcących zabrać głos o:

 1. przygotowanie max 3 minutowego filmiku zapraszającego na kongres, w którym zawrzecie również ideę Waszych wystąpień,
 2. nagranie może być wykonane nawet tylko przy pomocy telefonu komórkowego,
 3. umieścić filmik na serwisie YOUTUBE i podesłać nam link na adres – kongres@niepokonani2012.pl
 4. my dodanym do tego filmiku intro i outtro naszego ruchu społecznego,
 5. kompletny filmik umieścimy na naszej stronie www.niepokonani2012.pl, naszym profilu na Facebook, w grubie Facebook i na Twitter,
 6. suma tzw. „polubieni” na wszystkich naszych ww. mediach wytypuje 4 (2 dla organizacji i 2 obywateli) osoby, które zabiorą głos na naszym kongresie,
 7. WSZYSTKIE NADESŁANE FILMIKI razem z przebiegiem całego kongresu będą nagrane na płytę DVD, która zostanie przekazana na ręce reprezentantów władzy publicznej, w tym m.in.: posłów, senatorów, ministrów, a także złożone w kancelariach Prezydenta RP i Prezesa Rady Ministrów.

Prosimy wszystkich o wyrozumiałość – nie jesteśmy w stanie udzielić głosu wszystkim, którzy się tego domagają. Możemy jednak ich ważny głos opublikować na płytach i naszych mediach elektronicznych a ich najważniejsze fragmenty w naszym miesięczniku Raptularz-NIEPOKONANI2012.

3 responses to “Każdy ma prawo do głosu!

 1. Witam ponownie,
  pozwoliłem sobie zapytać w nawiązaniu do tematu w którym jak Pan Marcin stwierdził, że się w tym zakresie zgadza, a mianowicie forum dyskusyjne na stronie Niepokonanych. Była deklaracja i nic nie ma.
  Uprzedzam, że nie „czepiam się”, a niniejsza strona nie tętni życiem w tym zakresie – aktywnej dyskusji i wymiany poglądów, sugestii itp.
  Forum byłoby soczewką skupiającą bieżące problemy i potrzeby ludzi pokrzywdzonych.
  Pozdrawiam!
  Lechosław

  • Panie Lechosławie!
   Ma Pan rację ale nie zmieniliśmy jeszcze „silnika” strony i na razie nie mamy takiej możliwości. Jak tylko uporamy się z organizacją II kongresu, odeśpimy nieprzespane noce to się za to zabierzemy. To ważne i konieczne aby takie forum było!

 2. Dziękuję za odpowiedź i chcąc pomóc w funkcjonowaniu forum, proszę pozwolić sobie pomóc, a wiem, że są ludzie, którzy już proponowali taką pomoc i bez odzewu ze strony Niepokonanych. Fakt, czas obecny jest „napięty” do 13 maja, ale propozycje były co najmniej przed rokiem, jak jeszcze jakieś dyskusje na tej stronie miały miejsce, a teraz – cisza……….aby przed burzą!!!!
  Miłej niedzieli i smacznego obiadu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s