Zapraszamy na sprawę i wasze wsparcie 10 marca w Jarosławcu.Przychodząc na sprawy naszych członków wspieracie ich walkę z wymiarem sprawiedliwości.

Rozprawa odbędzie się dnia 10 marca 2014r. godzina 12,00 sala nr 4 sygn. akt II K 334/13, w Sądzie Rejonowym w Jarosławiu.

Walka z tym wymiarem niesprawiedliwości trwa już ponad 15lat.

Jest to rozprawa z oskarżenia prywatnego oszusta byłego obywatela Polski, Australii obecnie Holendra zamieszkałego we Wiedniu a rzeczywiście mieszkającego w Polsce w Warszawie. Skorumpowanego z wymiarem sprawiedliwości.

Władek Wiatrowski.

Ruch Społeczny Niepokonani prosi o wsparcie i liczne uczestnictwo. Liczymy na Was Niepokonani.

images

3 responses to “Zapraszamy na sprawę i wasze wsparcie 10 marca w Jarosławcu.Przychodząc na sprawy naszych członków wspieracie ich walkę z wymiarem sprawiedliwości.

  1. Zapraszam na rozprawę p-ko mnie dot.palenia przeze mnie w demonstracjacjach 16 flag narodowych , by zmusić do procesu publicznego w obronie nie wykonanego wyroku przyznającego mi rentę wypadkową !!! Rozprawa z poplecniczego oskarżenia mnie z Kodeksu Wykroczeń zamiast z Kodeksu Karnego !!! Przypominam , że w SO W-wa Al. Solidarności 127 – sygn. Xii K 169/13 to od 4 m-cy nie wyznaczają rozprawy p-ko mnie za znieważenie orezydenta RP , bo ujawnił by się wtedy mój subsydiarny akt oskarżenia wniesiony do nn SR W-wa-Śródmieście sygn. II Ko 297/11 p-ko Tuskowi Seremetowi , Komorowskiemu , Lipowicz , Kaliszowi prezesom SN , ministrom sprawiedliwości itd za nieprzestrzeganie art 253 KPA , oraz innych art KPA związanych z przyjmowaniem na skargi , ich przebiegu , ich realizacji i ich kontroli !!! Rozprawa odbędzie się w SR W-wa-Śródmieście ul. Marszałkowska 82 – dnia 27 marca 2014 godz. 14 – ta , sala P-21. Pierwsza rozprawa jest sfilmowana i umieszczona na moim kanale YT . Wiecej to wpisz w Google : Znieważanie prezydenta-bandyty , oraz : FB Piątek Romuald
    Tel. do mnie 601 666 880 , mail : romualdpiatek@gmail.com
    Oraz proszę przekaż dalej !!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s