Zapraszamy na rozprawę sądową kolejnej ofiary wymiaru sprawiedliwości!

Sprawa odbędzie się 11 lutego 2014 o godz 8:10 sala 13.Sąd Rejonowy w Mielcu VII zamiejscowy wydział karny z siedzibą w Kolbuszowie ul. Tynkiewiczów 4 36-100 Kolbuszowa.

Sygn akt. VII kp 155/13

Sprawa dotyczy Włodzimierza Barłowskiego i zażalenia na postępowanie policji na odrzucenie wszczęcia śledztwa na doniesienie na złamanie prawa z art. 231-niedopełnienie obowiązku przez funkcjonariuszy publicznych i sędziów w Rzeszowie tj.

Przewodniczącej VII wydziału KW SSR Renaty -Słowik-Chuchala

Prezesa Sądu Rejonowego SSR Pawła Jandę

Prezesa Sądu Okręgowego SSO Tomasza Wojciechowskiego

Podstawą prawną dla funkcjonariuszy publicznych jest postanowienie sądu najwyższego z 25 .02.2003 WK III/03 OSNKW 2003, numer 5-6 poz. 53-art. 231-niedopełnienie obowiązków o treści ” Kto działa na szkodę interesu publicznego i prywatnego popełnia przestępstwo art. 231.

Za obecność wszystkich pragnących pomóc zapraszamy na sprawę STOWARZYSZENIE NIEPOKONANI 2012

SONY DSC

One response to “Zapraszamy na rozprawę sądową kolejnej ofiary wymiaru sprawiedliwości!

 1. Apel do NIEPOKONANYCH

  Właśnie otrzymałem kopię Waszego plakatu informującego o 2. Kongresie i chciałem Wam pogratulować sprawności organizacyjnej!
  Przy tej okazji niech mi będzie jednak wolno spytać, czy Wasze hasło: „Dialog zamiast konfrontacji”, rozumieć należy jako Waszą wiarę w dobrą wolę obecnie rządzących, ustanawiających prawo czy wydających wyroki w imieniu III RP?

  Jak zapewne już wiecie, także nasze stowarzyszenie OBURZENI, mimo, że działamy dopiero od 1 miesiąca, ma pewne sukcesy: już zbudowaliśmy struktury we wszystkich 41 okręgach wyborczych ( patrz: lista naszych 250 koordynatorów tutaj:

  http://www.oburzeni.org.pl/page.php?17 ,

  a teraz zaczynamy budować takie struktury we wszystkich 380 powiatach.

  Jesteśmy pełni szacunku dla Waszej determinacji oraz wynikających z niej działań. Jednak czy nie przyznacie, iż by osiągnąć istotne i zarazem trwałe zmiany panującego obecnie w Polsce niedemokratycznego, niesprawiedliwego i nieracjonalnego systemu (i politycznego, i prawnego) konieczne jest zjednoczenie tych wszystkich, którym marzy się lepsza Polska?

  Ponieważ tylko część Niepokonanych – z tego, co nam wiadomo, uważa, iż jedną z metod zmiany systemu jest udział w wyborach (czy to samorządowych, czy parlamentarnych), zaś dla naszego stowarzyszenia OBURZENI jest to sposób bardzo istotny, zachęcamy tych spośród Was, którzy podzielają naszą opinię, do ścisłej współpracy w tej dziedzinie.

  Jako że w tej chwili rozważamy nasz udział w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego – głównie jako możliwość zaprezentowania publicznie naszych racji – i nawiązując do moich wcześniejszych rozmów z Panem Jerzym Książkiem, pozwolę sobie Państwu zaproponować przeanalizowanie na Waszym lutowym spotkaniu naszej propozycji wspólnego startu jako komitet wyborczy pod nazwą – na przykład ? – „NIEPOKONANI – OBURZENI” lub „OBURZENI – NIEPOKONANI”.

  Łączę wyrazy głębokiego szacunku dla Waszej bezinteresownej walki o lepszą Polskę

  dr Marek Ciesielczyk

  Wiceprzewodniczący Rady Koordynacyjnej

  P.S.
  Załączam przy okazji także listę naszych wojewódzkich koordynatorów

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s