Finał 13 lat walki Marka Kubali

Drodzy sympatycy i sojusznicy Ruchu Społecznego NIEPOKONANI 2012!

W czwartek o godzinie odbędzie się rozprawa II instancji w Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu dotycząca zadośćuczynienia i odszkodowania za szkody wyrządzone przez funkcjonariuszy publicznych, naszemu członkowi i współzałożycielowi stowarzyszenia NIEPOKONANI 2012 – Markowi Kubali.

Sąd Apelacyjny II Wydział Karny we Wrocławiu ul. Energetyczna 4  28 listopad 2013 , sygn. akt. AKa 317/13 sala nr 36 godz: 9:30

O świcie napadnięty, poniżony w oczach żony i córki, skuty i wywleczony z domu. Niesłusznie oskarżony, bezprawnie aresztowany i … po wielu latach uporczywej walki ostatecznie uniewinniony, Marek w czwartek stanie po to aby usłyszeć akt elementarnej sprawiedliwości … lub też (oby nie) usłyszeć, że strażnicy prawdy mają tą sprawiedliwość w niepoważaniu.

Marek stracił wszystko, co z trudem i poświęceniem budował przez najlepsze lata swojego życia. Żyje na progu ubóstwa, każdego dnia walcząc nie tylko o możliwość dalszej egzystencji ale przede wszystkim o odzyskanie ludzkiej godności. Ten wyrok będzie miał dla nas szczególne znaczenie, gdyż Marek był pierwszym bohaterem programu Państwo w Państwie na głównej antenie POLSATU. Oglądając jego program, większość członków założycieli naszego ruchu zdecydowała się zgłosić do POLSATU i opowiedzieć tam swoje historie. Można rzec, że od niego się zaczęło.

Jeśli mieszkacie lub będziecie w czwartek przebywać na Dolnym Śląsku, w okolicach Wrocławia to koniecznie przyjdźcie na tą rozprawę!

Zapraszamy również media aby patrzyły na ręce tym, którzy decydując o ludzkim życiu, decydować będą również o wiarygodności i szacunku dla polskiego wymiaru sprawiedliwości.

4 responses to “Finał 13 lat walki Marka Kubali

  1. Zyczę powodzenia i gratuluje wytrzymałości w walce z tą bandą ,ta walka to jak walka z bandą UPA w okresie powojennym z taką tylko różnicą ,Ze krew się nie leje,ale psychika poszkodowanych jest do końca ich dni strasznie zraniona. A urzędnicy którzy tego dokonują nadal zajmują znaczące stanowiska w tym aparacie terroru URZĘDY KONTROLI SKARBOWEJ ,PROKURATORZY,URZĘDY CELNE , I URZĘDY SKARBOWE.i wiele innych w tym państwie .

  2. Już wiem, że sprawę skierowano do ponownego rozpatrzenia. W tym nieszczęsciu Pan Marek i tak ma szczęście. Już ubiega się o odszkodowanie. Nasza sprawa w sądzie dla Wawy Zoliborza ciągnie się jużponad 13 lat i w czerwcu zostala skierowana po raz 4 do ponownego rozpatrzenia!!!!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s