PRZERWA ŚWIĄTECZNA PRACY SEKRETARIATU W RUCHU SPOŁECZNYM NIEPOKONANI 2012 OD 20 GRUDNIA 2013 DO 7 STYCZNIA 2014

Informujemy , że od 20 grudnia 2013 r.do 7 stycznia 2014 r. w Stowarzyszeniu Niepokonani 2012 nastąpi przerwa w PRACY SEKRETARIATU -CALL CENTER  w obsługiwaniu naszych NIEPOKONANYCH.

swieta

One response to “PRZERWA ŚWIĄTECZNA PRACY SEKRETARIATU W RUCHU SPOŁECZNYM NIEPOKONANI 2012 OD 20 GRUDNIA 2013 DO 7 STYCZNIA 2014

 1. JAK DZIAŁAJĄ PRZESTĘPCY – SĘDZIOWIE I PROKURATORZY!!
  HISTORIA AUTENTYCZNA POTWIERDZONA DOKUMENTAMI.
  Pracodawca nie chcąc wypłacić zaległych wynagrodzeń podrobił moje podpisy na listach płac. Naturalną czynnością było skierowanie sprawy do Sądu Pracy. Ponieważ pracodawca miał układy w Sądzie i Prokuraturze więc zwojowałem jedynie grosze za niewykorzystany urlop. Sędzia do oceny biegłego przesłała kserokopie tych list płac i z oczywistego powodu biegły przesłał pisemną odmowę zbadania tych kserokopii. Na mój wniosek Sąd odmówił przeprowadzenia dowodu z oryginałów.
  Kolejną moją czynnością było zawiadomienie Prokuratury o sfałszowanych podpisach.
  Pani Prokurator włączyła opinię biegłego z postępowania Sądu Pracy (odmowa wykonania badania kserokopii) do akt karnych i na jej podstawie odmówiła wszczęcia śledztwa. Kolejną moją czynnością było zażalenie na decyzję prokuratury z wnioskiem o przeprowadzenie dowodu z opinii biegłego. Sprawa skierowana została do Sądu i teraz UWAGA. Sędzia w postanowieniu pisze, że podpisy na listach płac a więc dokumentach finansowych to są jedynie ZNAKI GRAFICZNE. Ponadto poświadcza nieprawdę, że badane były oryginały list płac ( w aktach sprawy znajduje się jedna, jedyna odmowa badania przez biegłego kserokopii list płac – niczego innego nie ma). Tak sędzia – przestępca zamknęła drogę do dalszego rozpoznania. Wprawdzie istniała możliwość złożenia wniosku o wznowienie postępowania prokuratorskiego, jednak wobec działań przestępczych sędzi i prokuratora stało się to bezsensowne.
  Obecnie jest przygotowywany pozew o odszkodowanie i zadośćuczynienie przy zmowie przestępczej funkcjonariuszy państwowych imiennie wobec sędzi i prokuratora. Dwie drogi postępowania – wobec skarbu państwa lub wobec osób fizycznych. Wybrałem ten drugi, czyli imiennie wobec sędzi i prokuratorowi. Będzie to moim zdaniem proces precedensowy dlatego konieczne byłoby wsparcie mediów i stowarzyszenia by jak najbardziej nagłośnić działalność przestępczą sędziów i prokuratorów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s