5 listopada prosimy wszystkich Niepokonanych o uczestnictwo w Łodzi w rozprawie Ryszarda Gasparskiego, który jest pełnomocnikiem Niepokonanych 2012 i pomaga w regionie Łódzkim teraz on potrzebuje waszej pomocy!!!

Dnia 5 listopada 2013r. o godzinie 10:00 w sali 111 Sądu Okręgowego w Łodzi Wydział Karny ul. Plac Dąbrowskiego 5 , odbędzie się rozprawa o odszkodowanie sygnatura akt IV Ko 179/13 jednego z naszych pełnomocników Niepokonanych 2012 pana Ryszarda Gasparskiego i jednocześnie człowieka poszkodowanego przez wymiar sprawiedliwości lecz Niepokonanego . Wszystkich naszych sympatyków prosimy o wsparcie i stawiennictwo na rozprawie. Pan Ryszard Gasparski jest pełnomocnikiem w naszym stowarzyszeniu i na co dzień pomaga w trudnych czasem skomplikowanych sprawach WAM . Teraz to MY!! pomożemy stawiając się licznie na rozprawie po ty by pokazać , że nie są to pojedyncze przypadki może  sądy zaczną się zastanawiać zanim wydadzą kolejne postanowienie- wyrok.

Z każdym miesiącem rośniemy w siłę teraz inni a w szczególności wymiar sprawiedliwości musi to zauważyć i w końcu OPAMIĘTAĆ SIĘ!!

Zapraszamy

SONY DSC

2 responses to “5 listopada prosimy wszystkich Niepokonanych o uczestnictwo w Łodzi w rozprawie Ryszarda Gasparskiego, który jest pełnomocnikiem Niepokonanych 2012 i pomaga w regionie Łódzkim teraz on potrzebuje waszej pomocy!!!

  1. Czy jedzie ktoś z Warszawy. Chętnie się zabiorę. Prosze o kontakt Alicja Łakomska Dnia 29 sierpnia 2013 9:58 niepokonani2012 <comment-reply@wordpress.com> napisał(a): niepokonani2012 posted: „Dnia 11 września 2013r. o godzinie 9:30 w sali 111 Sądu Okręgowego w Łodzi Wydział Karny ul. Plac Dąbrowskiego 5 , odbędzie się rozprawa o odszkodowanie sygnatura akt IV Ko 179/13 jednego z naszych pełnomocników Niepokonanych 2012 pana Ryszarda Gasparskie”

  2. Tak jak w Łodzi powinniśmy działać wszędzie, w każdym sądzie i bronić każdego z naszych członków i sympatyków. Wymiar sprawiedliwości musi zacząć się liczyć z ludźmi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s