Niepokonani 2012 w Legnicy już 10 października

Niepokonani 2012 w Legnicy już 10 października. W Legnicy odbędzie się spotkanie Społeczności Niepokonanych 2012 (sala bankietowa hotelu Arkadia, ul. Gliwicka 6, godz. 16:30). Na spotkanie może przyjść każdy zainteresowany.

Niepokonani 2012 w Legnicy już 10 października

Niepokonani 2012 to jak sami o sobie mówią – ludzie pokrzywdzeni przez organy państwa, które w sposób bezpodstawny doprowadziły do upadku ich firmy. To organizacja, która walczy z wszelkiego rodzaju wynaturzeniami w strukturach władzy i upomina się m.in. o podstawowe prawa przedsiębiorców. Dokładnie tak jak to było w przypadku grupy legnickich przedsiębiorców, którzy wypowiedzieli wojnę fiskusowi.

O sprawie legniczan zrobiło się głośno po publikacji w „Gazecie Wrocławskiej” naszego redakcyjnego kolegi, Grzegorza Chmielowskiego. 

Niepokonani 2012 w Legnicy już 10 października

Przedsiębiorcy są zrozpaczeni, bo – jak twierdzą – od ponad 180 dni czekają na zwrot podatku VAT, a Urząd Skarbowy w Legnicy robi wszystko, aby go nie oddać. Sprawa bulwersuje, bo fiskus uważa, że wcale nie musi uzasadniać zwłoki. Mało tego – nie mafirmom nic do zarzucenia.

O co zatem chodzi? Przedsiębiorcy sugerują, że minister finansów szuka na gwałt sposobów, by załatać dziurę w budżecie i robi to m.in. kosztem przedsiębiorców.

Urząd Skarbowy w Legnicy nie chce zwrócić ponad 3,3 mln złotych trzem legnickim firmom:Korporacja Przemysłowa Polska, Kablotech i Kovexim.

Niepokonani 2012 w Legnicy już 10 października

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem oto link:

http://legnica.naszemiasto.pl/artykul/2023564,niepokonani-2012-w-legnicy-juz-10-pazdziernika,id,t.html

5252c2a369d05_g1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s