05.08.2013 godzina 10. 20 ​Zapraszamy członków i sympatyków stowarzyszenia NIEPOKONANI 2012 aby wybrali się do sądu i wzięli udział w rozprawie jako publiczność wnikliwie obserwująca pracę Sądu.

W dniu 05.08.0 g.10.20 odbędzie się kolejna rozprawa​ w Sądzie Rejonowym -wydział VI cywilny zamiejscowy w Opatowie ul. Pl. Obrońców Pokoju 18 ( w Rynku) dotycząca członka Niepokonanych 2012 p. Ewy CISZEWSKIEJ. Z pozoru błaha sprawa o zachowek rozwinęła się w sposób zaskakujący. Istnieją poważne i wiarygodne podejrzenia o fałszowanie dokumentów a nawet o nieformalną współpracę prokuratury Rejonowej w Opatowie i Sądu. Tak niecodzienne zachowania sędziego jak zastraszanie, bezpodstawne karanie grzywną czy przekazywanie prokuraturze niekompletnych dokumentów poddają wątpliwość sprawiedliwego i zgodnego z prawem prowadzenia procesu.

​Zapraszamy członków i sympatyków stowarzyszenia NIEPOKONANI 2012 aby wybrali się do sądu i wzięli udział w rozprawie jako publiczność wnikliwie obserwująca pracę Sądu.

Ruch Społeczny NIEPOKONANI 2012

SONY DSC

6 responses to “05.08.2013 godzina 10. 20 ​Zapraszamy członków i sympatyków stowarzyszenia NIEPOKONANI 2012 aby wybrali się do sądu i wzięli udział w rozprawie jako publiczność wnikliwie obserwująca pracę Sądu.

 1. Bynajmniej teraz sprawa o zabojstwo Marka Papaly w mediach wszyscy komentatorzy zgodnie twierdza. ze prokuratura polska w ogole nie potrafiv pracowac , a ja jeszcze dodam od siebie ze prokuratura to tak w ogole to ogromna wiekszosc spraw po prostu umarza zeby nic nie robic ,tylko brac pieniadze.Pozdrawiam

  • Zgadzam się z tym stwierdzeniem.
   A rodzina śp. gen. Papały- żona i córka oficjalnie wypowiedziały się że nie wykrycie sprawców zabójstwa to hańba dla Polski-

 2. W tym samym dniu 5.08.2013 r. godz. 9 w Sądzie Rejonowym w Opolu sala 18 sygn. akt VII K 389/13 – kolejna druga rozprawa fikcyjnego oskarżenia przez prokuratora Pietrzaka – jednego z NIEPOKONANYCH – naszego kolegi z Turawy – Krzysztofa Stańko.

  Przypominamy Niepokonanym !!!!! Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu zgodnie z postanowieniem Sądu jest uczestnikiem tego postępowania. http://www.aferyibezprawie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=3292:w-rod-12-czerwca-2013-kolejna-odsona-prokuratorskiego-nkania-krzysztofa-stako-w-sdzie-rejonowym-w-opolu-przyjd-&catid=10:ogolna&Itemid=2

 3. To było żenujące-sędzia nie pozwalał pokrzywdzonej wypowiedzieć się do końca i sam ograniczał zadawanie pytań do świadka nie dopuszczając tym samym do istotnych ustaleń.
  Twierdził, że trzeba „szybko” porwadzić sprawę. No i jest znów „zastraszenie” pokrzywdzonej poprzez zgłoszenie do prokuratury .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s