Do członków i sympatyków : „Raptularz NIEPOKONANI 2012”

Wielce Szanowni członkowie i sympatycy Stowarzyszenia NIEPOKONANI 2012

W związku z długo oczekiwaną rejestracją naszego miesięcznika pt. „Raptularz – NIEPOKONANI 2012”, skutkującą decyzją o jego regularnym i terminowym wydawaniu oraz kolportowaniu, zapraszamy Wszystkich, którym leży na sercu przesłanie „Przywrócić Sprawiedliwość”, do zakupu prenumeraty lub pojedynczych egzemplarzy Raptularza. Uprzejmie przy tym informujemy, że całość wpływów z sprzedaży tego wydawnictwa zasila działalność statutową stowarzyszenia, w tym również dotyczy to pomocy prawnej lub też finansowej (np. w formie kaucji z zwolnienie z aresztu).

Najprostszym sposobem zakupu prenumeraty jest dokonanie wpłaty na konto bankowe: Stowarzyszenie NIEPOKONANI 2012 Aleja Korfantego 141, 40-154 Katowice Numer konta: 14 1050 1722 1000 0090 3014 8440.

W treści tego przelewu należy podać imię i nazwisko osoby wpłacającej i adres gdzie miesięcznik ma być dostarczany z dopiskiem „prenumerata” lub „numer … (wpisać miesiąc)”

Kupując jak również promując w swoich kręgach nasze pismo  pomagasz nam na lepsze funkcjonowanie. Każdy sprzedany numer pomaga nam rozwijać skrzydła!!

Więcej informacji zawsze można uzyskać na stronie internetowej miesięcznika www.raptularz.net

Z poważaniem

Członkowie Zarządu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s