W środę 12 czerwca 2013 kolejna odsłona prokuratorskiego nękania Krzysztofa Stańko w Sądzie Rejonowym w Opolu. PRZYJDŹ !!!

W  dniu 12 czerwca 2013 r. o godz. 9  – sala 18 w Sądzie Rejonowym w Opolu – sygn. akt VII K 389/13 – rozpoczyna się sprawa kolejnego  fikcyjnego oskarżenia prokuratury – tym razem jednego z NIEPOKONANYCH – naszego kolegi z Turawy – Krzysztofa Stańki.

Krzysztof przesiedział  niewinnie 27 miesięcy z powodu pomówienia go przez świadka koronnego. W sprawie tej zapadł już dawno wyrok uniewinniający Krzysztofa Stańkę.

Prokuratura chce jednak zablokować cywilny proces odszkodowawczy (co już nastąpiło w gliwickim sądzie) i postanowiła kolejny raz oskarżyć Krzysztofa Stańkę o nigdy nie popełnione paserstwo.

Paserstwem wg gliwickiej prokuratury był zakup przez Krzysztofa  samochodu, na który  posiadał wszystkie dokumenty legalnego nabycia. Kiedy w 2004 r. powziął informacje, że samochód został skradziony w Niemczech (o czym nie miał pojęcia) postanowił nabyty samochód  natychmiast zwrócić i tak zrobił. Dla prokuratury  jednak było to przestępstwo paserstwa. Co bardziej kuriozalne to fakt, że prokuratura postawiła ten fikcyjny zarzut rok po zdarzeniu (w 2005 r.) i zwrocie samochodu, i to w momencie kiedy wszystkie zarzuty o rzekomą produkcję amfetaminy padły i okazało się, że Krzysztof Stańko 27 miesięcy spędził niewinnie w areszcie za rzekomą produkcję amfetaminy na wyspie jeziora turawskiego, która nie istniała. (historia K. Stańko w materiale filmowym powyżej).

Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu i Niepokonani będą 12 czerwca obecni na tym  kolejnym prokuratorskim spektaklu. Mamy nadzieję, o ile to możliwe, że tym razem Sąd Rejonowy w Opolu zachowa się godnie i zakończy ten spektakl na pierwszej rozprawie.

Clipboard01

One response to “W środę 12 czerwca 2013 kolejna odsłona prokuratorskiego nękania Krzysztofa Stańko w Sądzie Rejonowym w Opolu. PRZYJDŹ !!!

 1. Jeśli pozwolisz, żeby robactwo się rozmnożyło, obowiązywać będą prawa robactwa.
  Znajdą się też piewcy robactwa, którzy będą je wychwalać.

  To prokurator powinien siedzieć w pudle i to dwa razy dłużej, gdyż jego postawa jest szkodliwa nie tylko dla jednostki ale przede wszystkim dla Państwa podważając fundamenty państwa prawa. Realizując w tej chwili swoje osobiste cele, chcąc uniknąć odpowiedzialności wykorzystuje do tego narzędzia swojej pracy, do których zwykły obywatel nie ma dostępu.
  Brak reakcji ze strony organów państwa jest równoznaczne z akceptowaniem takich nieetycznych i przestępczych praktyk.
  Nie wystarczy powołać stowarzyszenie. Trzeba eskalować działania przeciw bezprawiu prokuratorów, sędziów, celników, komorników, urz. skarbowych – to tylko ludzie, tacy jak my.
  Żyją obok nas, chodzą do pracy, piją wódę, chodzą na kurwy, kupują lewe towary na targowiskach z kontrabandy, itd.
  Wystarczy takiego delikwenta obserwować i dokumentować jego życie, a jak dobrze poszukać w jego przeszłości, to pewnie też coś się znajdzie?
  Jeśli Państwo daje swoim sługom takie prawa, jak zakup kontrolowany, jak namawianie do przestępstwa, my możemy robić to samo !!!
  Pamiętajcie, to nie są bogowie, to tylko ludzie i mają swoje słabości.

  Tak trzeba robić, bo to metoda stara jak świat.
  Nieżyjący satyryk Jonasz Kofta powiedział:
  „Gwałt niech się gwałtem odciska, rzekła dupa do mrowiska”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s