MONEY.PL : Nie tylko Roman Kluska zmagał się z urzędnikami. Walczą też inni przedsiębiorcy. Jakie mają szanse?

Polecamy artykuł w którym zostały opisane historie naszych współzałożycieli jak i prężnych działaczy Stowarzyszenia Niepokonani 2012. Swoje historie dla Money.pl opowiedzieli między innymi Marek Kubala, Marcin Kołodziejczyk, Tadeusz Bednarczyk. Stowarzyszenie Niepokonani przyciąga coraz więcej przedsiębiorców. To w tej chwili kilkadziesiąt osób. Zrzesza tych, którzy czują się pokrzywdzeni przez organy państwa, lokalne układy. Zupełnie jak w ostatnim filmie Układ Zamknięty. Ich problemy dotyczą najczęściej ogromnych niejasności w sprawach podatkowych, nieczytelnych przepisów. Chcieliby też, by urzędnicy odpowiadali za swoje decyzje, a sędziowie i prokuratorzy nie chowali się za immunitetem. A szanse na spełnienie ich postulatów? Nie mają wątpliwości, że są dość marne.O tym, że firmy funkcjonują w Polsce od lat w dzikich warunkach, jest przekonany profesor Witold Modzelewski. Jego zdaniem mamy do czynienia z rozrośniętą już na dużą skalę sytuacją, w której uczciwych przedsiębiorców łapie się na niejasne przepisy, a ci którzy robią prawdziwe przekręty, czują się coraz bardziej bezkarnie.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem , oto link:

http://menstream.pl/wiadomosci-reportaze-i-wywiady/nie-tylko-roman-kluska-zmagal-sie-z-urzednikami-walcza-tez-inni-przedsiebiorcy-jakie-maja-szanse,0,1304769.html

270181_art

One response to “MONEY.PL : Nie tylko Roman Kluska zmagał się z urzędnikami. Walczą też inni przedsiębiorcy. Jakie mają szanse?

  1. W tym k-raju przestępców można jeść tylko małą łyżeczką, najlepiej jak biznesmen ma ,,szczękę” na bazarze. Jeśli marzy mu się coś więcej, musi się pod kogoś ,,podwiesić”. Inaczej zginie- dosłownie i w przenośni. Podwieszony pod kogoś, nawet jak jest zerem, a przed nim staje ,,cyfra” sam staje się dużą cyfrą. ONI nie patrzą wzajemnie kto jest z czyjej opcji; ONI są razem, na dobre i na złe. Żadnemu z NICH włos z głowy nie spadnie, zamykać będą płotki. To jak z wiersza Konopnickiej: ,,bo najdzielniej walczą króle a najgęściej giną chłopy”. W TYM k-raju (dla swoich) nic nie wolno robić.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s