Polityka: Autorzy filmu „Układ zamknięty” odpowiadają Newsweekowi: Treść artykułu jest zmanipulowana, nierzetelna, nieuczciwa, a cały artykuł napisany pod określoną z góry założoną tezę

W tygodniku Newsweek Polska nr 17/2013 z dnia 22 kwietnia 2013 roku, ukazał się publicystyczny materiał pl. „Kulisy Układu zamkniętego. Układ oskarżonych i sponsorów”, autorstwa Wojciech Cieśli oraz Violetty Krasnowskiej – Sałustowicz poświęcony rzekomym niejasnym powiązaniom twórców i producentów filmu z dwoma sponsorami obrazu –  Januszem Kaczmarkiem i Andrzejem Długoszem.

W związku z tym oświadczamy:

1. Treść wymienionego artykułu jest w naszym najgłębszym przekonaniu zmanipulowana, nierzetelna, nieuczciwa, a cały artykuł napisany pod określoną z góry założoną tezę.

2. Producenci filmu zbierali niezbędne środki na jego realizację wśród potencjalnych sponsorów.

3. Nie jest prawdą jakobym był uczestnikiem w tzw. aferze Stella Maris i za jej pośrednictwem nie prałem brudnych pieniędzy.

4. Z przykrością konstatujemy, że cytowany artykuł w tygodniku Newsweek Polska może być początkiem kampanii oszczerstw i pomówień kierowanych pod naszym adresem.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, oto link:

http://wpolityce.pl/artykuly/51980-autorzy-filmu-uklad-zamkniety-odpowiadaja-newsweekowi-tresc-artykulu-jest-zmanipulowana-nierzetelna-nieuczciwa-a-caly-artykul-napisany-pod-okreslona-z-gory-zalozona-tezeef3d7db5211b42eaebf842d3527c112f

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s