Jutro Żurom będzie uniewinniony? Gorąco w to wierzymy!

69522_562202810465602_938083219_nJutro (czwartek – 21 .02.2013) o godz 14.00 w Sądzie Rejonowym mieszczącym się w Kielcach przy ulicy Warszawskiej 44 (sala nr 9) odbędzie się kolejna sprawa Andrzeja „Żuroma” Żuromskiego. Sędzia na poprzedniej sprawie nie powołała już żadnych świadków, Prokuratura i sam oskarżony też nie złożyli dodatkowych wniosków,więc wszystko wskazuje na to iż jutro zostanie zamknięty przewód sądowy,zostanie wygłoszona mowa obronna i Sędzia wyda wyrok.Istnieje też możliwość,że Sędzia „po złości” przesunie wydanie wyroku , do maksimum 14 dni od jutrzejszej rozprawy.Jeśli popieracie jego walkę o odzyskanie dobrego imienia, to wyraźcie swój sprzeciw przeciwko temu co mnie spotkało i dołączcie do tego wydarzenia na facebooku. Jeśli mieszkacie w Kielcach, to miło mi będzie jeśli ktoś z Was przyjdzie na godz 14 do Sądu i swoją obecnością na sali pokaże Pani Prokurator i Sędziemu, że ludzie wiedzą o tego typu sytuacjach,gdzie człowiek musi udowadniać swoją niewinność,a nie na odwrót „Wymiar Sprawiedliwości” jego winę.

Na rozprawie swoją obecność potwierdziło wielu NIEPOKONANYCH a w tym Krzysztof Stańko, który również został pomówiony i będąc całkowicie niewinnym spędził w areszcie 27 miesięcy!

3 responses to “Jutro Żurom będzie uniewinniony? Gorąco w to wierzymy!

  1. Byłem akurat w sądzie. to paranoja ta sprawa trwala tylko jakies 4 do 6 minut to jest parodia co oni robia.

      • Tak dalej będzie i nie ma już złudzeń, kto i jak to zmieni? Uprzedzam bezprzedmiotową dyskusję- tylko konkretnie- jak i kto?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s