Wiary i nadziei na ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA oraz NOWY 2013 ROK!

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

to taki okres, który spędzamy w gronie najbliższych. To czas miłości i rodzinnego domowego ciepła. To również czas wyciszenia emocji oraz odpoczynku od zgiełku codzienności.

Boże Narodzenie 2012

Boże Narodzenie 2012

Dla wielu jednak z nas to święta spędzone w niezasłużonym odosobnieniu. Dla wielu czas rozłąki z najbliższymi. I na koniec, dla wielu czas opłakiwania tych co za wcześnie nas opuścili. Pamiętajmy o nich podczas Wigilii, w tym roku wyjątkowo zostawiając dla nich wszystkich, a nie dla zagubionych wędrowców, symboliczne puste miejsce przy stole – niech z nami będą w te najpiękniejsze w roku Święta.

Ale Święta Bożego Narodzenia to również, a może nawet przede wszystkim, czas nadziei. Czas nadziei na lepsze jutro. Czas nadziei na przywrócenie sensu życia. Dla wielu też czas nadziei na przywrócenie dobrego imienia, niesłusznie spostponowanego, a także czas nadziei na zwrot godności osobistej, bezdusznie i z pogardą zbrukanej!

Dlatego życzymy wszystkim, a zwłaszcza tym poszkodowanym przez instytucje państwowe, życzymy wiary i nadziei. Niech one dadzą Wam siłę, która sprawi że uśmiech zawita ponownie na Waszych twarzach, że Wasi bliscy wrócą do domu szybciej niż zakładaliście, że sprawiedliwość zwycięży. Nie dajcie sobie wmówić tym i innym demagogom, że na to nie ma już szansy! Nie dajcie się przekabacić, że walczyć o honor i godność nie warto, że te wartości nie są w cenie! Otóż były są i będą zawsze wartościami prawdy i szacunku do innego człowieka. Ci natomiast, którzy w to nie wierzą lub nie mają do tych wartości należytego szacunku niech idą swoją drogą! Warto wierzyć, warto mieć nadzieję … nawet gdyby to była ostatnia rzecz, którą posiadamy. Uwierzcie, że razem wierząc i mając nadzieję możemy zdziałać cuda!

Bądźcie zatem w nadchodzącym 2013 roku silni, aby z wiarą i nadzieją przybliżać Was i Waszych bliskich do spełnienia marzeń o sprawiedliwości i godności!

Ufajcie w to gorąco! Bądźcie NIEPOKONANI!

One response to “Wiary i nadziei na ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA oraz NOWY 2013 ROK!

  1. Witam Marcinie,
    Również i Tobie oraz całemu kierownictwu NIEPOKONANYCH 2012 wszystkiego najlepszego
    w Nowym 2013 Roku a także, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w gromie rodzinnym i osobami bliskimi, życzą NIEPOKONANI z Ostrołęki, Wyszkowa i okolic. Żywimy nadzieję, że w Nowym 2013 Roku wspólnie zdziałamy wiele – a może jeszcze więcej.
    Pozdrawiam
    Jerzy Nowakowski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s