Zapraszamy do uczestnictwa w Forum

swietlik_logoObywatelski kryzys zaufania do instytucji państwowych”

Zapraszamy do Gdańska w dniu  16.12.2012 o godzinie 10.00.

W legendarnej Hali Oliwii w Gdańsku ul. Aleja Grunwaldzka 470,  odbędzie się obywatelskie forum dyskusyjne zorganizowane przez Spółdzielnię „Świetlik – Reaktywacja”.

Na spotkanie to przybędą przedstawiciele wielu organizacji pozarządowych, które działają w obronie konstytucyjnych praw obywatelskich. Również i przedstawiciele naszego Stowarzyszenia NIEPOKONANI 2012 będą brali czynny udział w tym spotkaniu. Reprezentować nas będą: Janusz Ratomski (członek komisji rewizyjnej), Zofia Łukaszewska (członek zarządu) oraz Jerzy Jachnik (członek – założyciel). Janusz Ratomski dokona prezentacji ideowej naszego ruchu społecznego i weźmie aktywny udział w dyskusji. Jerzy Jachnik będzie jednym z panelistów. Zapowiada się naprawdę ciekawe spotkanie.

Serdecznie zapraszamy do Trójmiasta w najbliższą niedzielę na godzinę 10:00

8 responses to “Zapraszamy do uczestnictwa w Forum

   • Witam Niepokonani ! Ciesze się ,że wybraliście Zarząd, ale dlaczego nie było głosowania np przez facebook, to nie demokratyczne…. Tak czy inaczej Pozdrawiam i czakam na szczegóły ,
    Waszych akcji. Do miłego….Ba Falenciak

  • Dziękuje za Zaproszenie, będę próbowała wziąć udział w Tym Spotkaniu, ale nie wiem czy mi się to uda, powiadomię grupy i stowarzyszenia których jestem sympatyczką, zostało nie wiele czasu, ale może uda się zorganizować jakiś transport do Gdańska, jeśli tak to powiadomię Was tą drogą .Pozdrawiam Serdecznie Ba Falenciak.

   • Wkradł się błąd, źle odczytałam daty, Spotkanie w Gdańsku już się odbyło, na przyszłość będę bardziej dokładna. Tak czy inaczej miło, że pamiętacie o sympatykach i członkach, że pojawiają się w końcu wiadomosci od Was, czas najwyższy aby zjednoczyć siły i coś z tym bezprawiem zrobić sensownego, pozbawienie imunitetu sędziów i prokuratorów , to bardzo optymistyczna wizja, ale nie bardzo realna.Oby im chociaż popsuła krew, to i tak będzie to lepsze, niż nic. Trzymam kciuki za Wasz, Nasze działania, Do bardzo milego ……. Ba Falenciak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s