NIEPOKONANI 2012 mają pierwsze formalne władze!

W dniu 21 listopada odbyło się pierwsze, po wpisaniu stowarzyszenia do KRS, Walne Zgromadzenie Członków-założycieli Stowarzyszenia NIEPOKONANI 2012. Podczas tego, historycznego zebrania wybrano pierwsze, formalne władze stowarzyszenia. Pamiętajmy jednak, że stowarzyszenie jest jedynie formalną koniecznością aby móc w pełni legalnie i skutecznie reprezentować wszystkich stowarzyszonych w Ruchu Społecznym NIEPOKONANI 2012. Krótko pisząc – dalej pozostaniemy ruchem społecznym, którego formalnym reprezentantem będzie stowarzyszenie.

Jednogłośnie na Prezesa Stowarzyszenia wybrano Jerzego Książka – dotychczasowego lidera Ruchu Społecznego NIEPOKONANI 2012.

Do Zarządu wybrano również: Zofię Łukaszewską, która będzie skarbnikiem stowarzyszenia, Marka Kubalę który będzie zajmował się kontaktem z osobami poszkodowanymi przez państwowe instytucje oraz Marcina Kołodziejczyka – który będzie odpowiadał za strategię i działalność promocyjno-informacyjną stowarzyszenia.

W skład statutowej Komisji Rewizyjnej weszli: Grzegorz Nicia (Przewodniczący), Janusz Ratomski oraz Krzysztof Stańko.

Uruchomiliśmy system zgłaszania akcesu do naszego stowarzyszenia. Prosimy abyście pobierali z naszej strony deklaracje i wysyłali je na adres siedziby naszego/waszego stowarzyszenia – https://niepokonani2012.wordpress.com/dolacz-do-nas/

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną przez instytucje państwowe lub ktoś z Twoich bliskich albo znajomych zderzył się z urzędniczą pogardą i bezdusznością, to nie wahaj się i zgłoś to nam jak najszybciej – https://niepokonani2012.wordpress.com/zglos-naduzycie-wladzy/

Prosimy piszcie do nas, reagujcie na niesprawiedliwość i wszelkie objawy urzędniczej arogancji, bezduszności i pogardy. Bądźmy natomiast silni, liczni i skuteczni. Bądźmy sumieniem rządzących, z którym będą musieli się liczyć, i w głos którego będą się wsłuchiwać.

WAŻNE!

Jesteśmy Stowarzyszeniem założonym przez osoby poszkodowane przez instytucje państwowe. Swoją działalność prowadzimy w celu ochrony podmiotowych praw konstytucyjnych wszystkich obywateli bez wyjątku. Zapraszając do współpracy osoby poszkodowane nie chcemy jednak przerzucać na nich finansowego obowiązku wpierania działalności naszego Stowarzyszenia. Będziemy te środki starali się gromadzić bez konieczności obciążania bezprawnie zrujnowanych ludzi obowiązkowymi składkami. Ci jednak spośród Was, którzy chcą i mogą wesprzeć nasze działania swoją dotacją, to mogą to uczynić poprzez wpłatę na nasze konto dowolnie zadeklarowanej kwoty.

Za każde wsparcie z góry dziękujemy!

Numer konta: 14 1050 1722 1000 0090 3014 8440

One response to “NIEPOKONANI 2012 mają pierwsze formalne władze!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s