Lokalne społeczności NIEPOKONANYCH wzbudziły zaintersowanie mediów

Konkgres "pokrzywdzeni lecz NIEPOKONANI"Niemal do samego początku wiedzieliśmy, tworząc ruch społeczny, że prawdziwą siłę i największy nasz kapitał stanowią pokrzywdzeni przez instytucje państwa uczciwi i przyzwoici ludzie. Niezwykła jest wola i energia z jaką przyszli do nas tacy ludzie, pragnący tworzyć oddolne, lokalne „społeczności NIEPOKONANYCH„.

Na pierwszym spotkaniu kandydatów na organizatorów powiatowych „społeczności NIEPOKONANYCH” doszło do dwóch pięknych momentów. Najpierw jeden z naszych uczestników, zrujnowany przedsiębiorca z Wielkopolski, opowiedział jak dojechał na spotkanie auto-stopem a zaraz potem inny z uczestników, posiadający firmę w Katowicach powiedział, że dysponuje jednym wolnym samochodem i nieodpłatnie go użyczy aby ten pierwszy nie musiał więcej jeździć auto-stopem. Pod sam koniec spotkania bohater tej auto-stopowej eskapady wyjął z portfela swoistego rodzaju relikwię – złote serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które wylicytował w 1994 roku – i powiedział, że dzisiaj nie ma nic aby wspomóc innych ale kiedyś miał środki i na ile potrafił dzielił się innymi. Powiedział też, że przekazuje tą pamiątkę na działalność ruchu, dodając przy tym – ” … być może kiedyś pieniądze z te licytacji uratowały komuś życie, więc niech dzisiaj to serduszko dalej pomaga innym …”.

Od 25go października ruszamy z „powiatowymi konwencjami NIEPOKONANYCH”. Pierwsza z nich odbędzie się w pierwszej stolicy Polski w Kaliszu, następnego dnia będziemy w Turku a w sobotę w Chorzowie. Kolejne „powiatowe konwencje NIEPOKONANYCH” odbędą się w: Pajęcznie, Wieluniu i Wieruszowie – więcej informacji już w poniedziałek na łamach naszej strony internetowej!

Jeżeli ktokolwiek jeszcze ma wątpliwości dotyczące siły pochodzącej z sumy cierpienia i upokorzenia ludzi pokrzywdzonych przez instytucje państwowe, ten niech obserwuje to co zamierzamy zrobić w najbliższych dwóch latach. Będzie nas tylu, i będziemy w taki sposób domagać się sprawiedliwości, że żadna … ale to żadna władza nie będzie mogła nas zignorować!

Zapraszamy też do zapoznania się z ostatnimi artykułami prasowymi, które „dobrze poinformowane” opisują nasze cele, zamierzenia i kierunki działania:

Rzeczypospolita – Niepokonani budują od dołu

Puls Biznesu – Niepokonani 2012 idą w teren

One response to “Lokalne społeczności NIEPOKONANYCH wzbudziły zaintersowanie mediów

  1. Szanowni NIEPOKONANI,

    jako jeszcze walczący przedsiębiorca o odbudowę firmy, czytam takie relacje z wielką radością i nadzieją, że są jeszcze ludzie na tym świecie. Nieraz wystarczy spotkać w odpowiednim czasie i miejscu CZŁOWIEKA i wszystko się poukłada. Ja także szukam i w związku, że mam taką sytuację jaką mam, to może ktoś poda mi rękę? Nie będę się rozpisywał, iż jak jest osoba mogąca pomóc, to przedstawię indywidualnie moją sytuację. Dla zakreślenia potrzeb, nadmienię, że mam kontrakt do wykonania w okresie listopad-grudzień i brakuje mi środków na płynną realizację. Szukam na ten okres wsparcia finansowego i może także znajdę przedsiębiorcę, który byłby w tym mi pomóc? To pozwoli na dalsze realizacje. Piszę, pytam i może ktoś to przeczyta, co ma takie możliwości. Pozdrawiam serdecznie lpat@go2.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s