Urlop zakończony – wracamy do ENERGICZNYCH działań!

Muszę zacząć od wytłumaczenia i przeprosin.

2 miesiące przygotowań do kongresu nas mocno wyeksploatowały. Zaraz po kongresie otrzymaliśmy tysiące (ani krzty przesady!) maili i telefonów – do dzisiaj dzienna liczba telefonów osiąga około 40 połączeń. Niestety wiele z nich pozostaje nieodebranych z przyczyn ograniczeń „wydolnościowych” – serdecznie za to przepraszamy. W lipcu rozjechaliśmy się na urlopy … ale już w dużej części wróciliśmy do codziennych działań.

Co się wydarzyło do tej pory – w telegraficznym skrócie:

 1. 04.07.2012 członkowie założyciele uzgodnili tekst statutu Stowarzyszenia „NIEPOKONANI 2012”. Kilka dni później uzgodniony statut został złożony w KRS.
 2. Sąd ma 3 miesiące na rejestrację Stowarzyszenia choć my mamy nadzieję, że nie będzie zbędnej zwłoki i dość szybko rozpoczniemy działania w ramach Stowarzyszenia. Do tego momentu działamy w ramach Ruchu Społecznego „NIEPOKONANI 2012”
 3. W dniach 13-15 lipca 2012 odbył się w Ustce piknik rozrywkowo-edukacyjny współorganizowany przez członków RS NIEPOKONANI 2012. Wystąpiły dzieci z Fundacji Anny Dymnej, Paweł Kukiz z zespołem Piersi oraz Andrzej Grabowski. Rozdawaliśmy ulotki, deklaracje i informowaliśmy o celach i działaniach RS NIEPOKONANI 2012. Już wkrótce na naszej stronie pełna relacja z tej imprezy.
 4. 13 lipca otrzymaliśmy informację, że Mama naszych członkiń – Anety i Bożeny Mrugała została oczyszczona z bezpodstawnych zarzutów, które doprowadziły ją do aresztu w którym, ze względu na niewystarczającą opiekę medyczną, zmarła.
 5. 21 lipca Gazeta Wyborcza podaje, że Krzysztof Stańko – członek założyciel RS NIEPOKONANI, przez 27 miesięcy bezpodstawnie aresztowany, pozywa skarb państwa o 3 miliony złotych zadośćuczynienia. My, którzy znają Krzysztofa, wiemy, że ta kwota nie odda mu skradzionego czasu. Jeśli ją otrzyma, a powinien, będzie symbolicznym zaledwie aktem sprawiedliwości.
 6. 24 lipca NSA uchyla, zaskarżony przez Janusza Ratomskiego – członek założyciel RS NIEPOKONANI, wyrok WSA! Kolejny sukces NIEPOKONANYCH! Oby tak dalej … .

Ponadto cały czas, od dnia zakończenia kongresu, wprowadzamy dane wszystkich uczestników kongresu oraz tych, którzy napisali do nas przed i po kongresie. Jeszcze parę dni pracy i baza będzie kompletna. Wtedy to my będziemy „męczyć” naszych członków in spe i sympatyków naszą aktywnością, której będzie bardzo duuuużżżżooo!

Co dalej?

Pozwólcie, że o naszych najbliższych planach poinformujemy w następnym poście.

2 responses to “Urlop zakończony – wracamy do ENERGICZNYCH działań!

 1. Czyżby nadszedł czas na Koniec Świata Świętych Ksiąg, czyli kodeksów? A nadszedł czas na Zasady? O które walczę od kilku lat
  !
  Pozdrawiam!
  Andrzej Tomasz Sobolewski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s