Zaproszenie na konferencję prasową!

Szanowni Państwo!

Pragniemy poinformować, że w dniu 28 maja 2012 roku o godzinie 11:00 w siedzibie PAP odbędzie się konferencja prasowa z udziałem komitetu organizacyjnego kongresu „pokrzywdzeni lecz NIEPOKONANI” oraz zaproszonych gości. Kongres ów odbędzie się  31 maja 2012r. o godzinie 12:00 w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie. Serdecznie zapraszamy.

„pokrzywdzeni lecz NIEPOKONANI” to oddolny, spontaniczny ruch społeczny, którego cele i zamierzenia są całkowicie niezależne od jakichkolwiek wpływów politycznych i związkowych. Treść tych zamierzeń została przedstawiona w zaproszeniach i zawiadomieniach wystosowanych przez komitet organizacyjny kongresu do ważnych w życiu naszego kraju sił politycznych, społecznych i gospodarczych. Efektem kongresu będą uzgodnione i zatwierdzone przez jego uczestników postulaty, którymi zechcemy zainteresować najwyższe organy władzy w Państwie.

Trudno w tej chwili dokładnie przewidzieć jaka będzie ostateczna liczba uczestników kongresu. Do tej chwili obecność swoją potwierdziło kilkadziesiąt organizacji oraz setki pokrzywdzonych przez państwo obywateli. Potencjalnych zwolenników naszego ruchu integrujemy wezwaniem – „Jeżeli spotkałeś się z niegodziwością i bezdusznością funkcjonariuszy państwa reprezentujących jego administrację, urzędy celne, ZUS, aparat skarbowy, prokuraturę i sądy – DOŁĄCZ DO NAS! Tylko razem, zjednoczeni będziemy wystarczająco silni aby się skutecznie przeciwstawiać instytucjonalnej demoralizacji, typowej dla państwa w państwie.”

Uprzejmie informuję, że zaproszenia zostały wysłane na ręce: Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Marszałka Sejmu, Marszałka Senatu, Prezesa Rady Ministrów, Ministra Sprawiedliwości, Ministra Finansów, Ministra Gospodarki, Rzecznika Praw Obywatelskich, Prokuratora Generalnego. Ponadto zawiadomienia o kongresie zostały wysłane liderom największych ugrupowań politycznych, głównym organizacjom społecznym i biznesowym, przedstawicielom większości mediów ogólnokrajowych i regionalnych oraz większości organizacji skupiających osoby pokrzywdzone przez instytucje państwowe. Honorowy Patronat nad Kongresem objął Business Centre Club.

Komitet Organizacyjny

Kongresu „pokrzywdzenie lecz NIEPOKONANI”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s