1 czerwca będzie pierwszą po kongresie okazją manifestacji solidarności NIEPOKONANYCH!

Przyzwyczailiśmy się spędzać ten dzień z naszymi pociechami, wręczać im prezenty i odwiedzać je w ich szkołach i przedszkolach. To niewątpliwie jeden z niewielu takich dni w kalendarzu, na którego nadejście się zawsze cieszymy i myślimy o nim wyłącznie w pozytywnych kategoriach. W tym roku nasze myśli ale też i obecność, muszą towarzyszyć jednej niezwykle okrutnie pokrzywdzonej rodzinie z Tomaszowa Mazowieckiego.

Na skutek piramidalnej bezduszności i braku roztropności organów państwowych rodzina ta zostaje pozbawiona nie tylko przedsiębiorstwa budowanego z pasją i zaangażowaniem przez najlepsze lata ich życia. Rodzina ta wskutek aroganckiej i bezmyślnej decyzji funkcjonariuszy państwowych zostaje pozbawiona twórcy ich rodzinnego, małego zakładu wulkanizacyjnego, męża, ojca i dziadka. W wyniku zawału i udaru, spowodowanego otrzymaniem urzędowej decyzji przyznającej tej rodzinie zaledwie 20 tysięcy złotych z tytułu uwłaszczenia podczas realizacji inwestycji budowy drogi ekspresowej Katowice-Warszawa, umiera człowiek który odchodził od najbliższych jedynie z myślą bezwzględnego odarcia jego i jego najbliższych z całego majątku, który z mozołem budowali wiele lat, co stanowiło źródło ich utrzymania i radości!

Ta sprawa swój finał będzie miała właśnie dnia 01 czerwca 2012 roku w Naczelnym Sądzie Administracyjnym w Warszawie. Dlatego każdy kto czuje emocjonalną przynależność do Ruchu Społecznego NIEPOKONANI, nazajutrz po naszym pierwszym Kongresie, ma obowiązek do duchowej solidarności z rodziną Adamowskich a Ci z Was którzy mogą tego dnia być w Warszawie koniecznie muszą przybyć pod gmach Sądu aby w pełnej powadze i w całkowitym milczeniu być razem z nimi i dać świadectwo tej zwykłej ludzkiej empatii jaką zwyczajowo obdarzają się ludzie bliscy!

Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie ul. Gabriela Piotra Boduena 3/5 – w dniu 01 czerwca o godzinie 10:30 – to ten dzień i to miejsce w którym będziemy zdawać pierwszy, prawdziwy egzamin z naszej solidarności! OBECNOŚĆ WIĘCEJ NIŻ OBOWIĄZKOWA!

I na koniec prośba do mediów – bądźcie z nimi, piszcie o tej sprawie i nie dajcie władzy kolejnej szansy do krzywdzenia zwykłych ludzi, a zwłaszcza ludzi, którzy najwyższą cenę już zapłacili i w ich wypadku Happy End’u niestety nie będzie!

PS – mamy tylko nadzieję, że ten apel lub inne apele dotyczące tej sprawy dotrą do sędziów NSA lub też na skutek własnej oceny tej sprawy i Oni, wbrew temu co napisano powyżej, zdecydują się na prawdziwie niezależny i sprawiedliwy wyrok, który w niewielkim choć wymiarze zniweluje mitręgę życia tej osieroconej rodzinie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s