Apel do przedstawicieli kultury, nauki i sztuki

Zwracamy się z uprzejmym apelem do wszystkich przedstawicieli kultury, sztuki, nauki i sportu o poparcie naszej idei oraz naszego kongresu, który odbędzie się 31 maja 2012 roku w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Pragniemy z całą mocą podkreślić, że sprzeciwiając się patologiom, które doprowadziły do prawdziwych życiowych dramatów wielu polskich obywateli i ich rodzin, nie czynimy tego w imię jakiejkolwiek ideologii czy partyjnego zapotrzebowania – jesteśmy ruchem społecznym w 100% apolitycznym. Staramy się jednak zwrócić uwagę na społeczne konsekwencje jakie niosą ze sobą bezprawie i bezkarności funkcjonariuszy państwowych wszystkich szczebli a także instytucja pomówienia, która wtrąciła do więzień wiele niewinnych osób, pozbawiając tym samym ich rodziny ojców, mężów i braci.

Zapraszamy zatem do aktywnego poparcia naszej idei oraz kongresu w postaci przystąpienia do KOMITETU HONOROWEGO, którego istnienie nie tylko pomoże nam w rozpropagowaniu Kongresu ale także podkreśli solidarność wielu środowisk w imię jednej, bardzo słusznej sprawy – restytucji uniwersalnych zasad sprawiedliwości w naszym kraju.

Komitet Organizacyjny

Ruchu Społecznego „NIEPOKONANI”

 

Kontakt

Marcin Kołodziejczyk

+48 722 139 399

niepokonani2012@gmail.com

6 responses to “Apel do przedstawicieli kultury, nauki i sztuki

  1. Być może Rzeczypospolita Polska „państwo prawne” będzie wreszcie dla wszystkich… a nie tylko dla bogatych… Z poważaniem… Mieczysław Góra – sektor kultury…

  2. W końcu jest taki Komitet Honorowy , ktory mam nadzieje , ze będzie rósł w siłe .Ta bezkarna grupa urzedników musi posiadac choc odrobinę honoru by zaprzestać niszczenia pracodawców , niszczenia wpływu dochodów dla Państwa !!! popieram w 100% idee

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s