WAŻNE – zmiana terminu kongresu!

Szanowni Państwo!

Pokrzywdzeni przez instytucje Państwa, przedstawiciele organizacji społecznych, przedsiębiorcy, przedstawiciele mediów, politycy oraz obserwatorzy i wszyscy zainteresowani działalnością naszego ruchu. Pragniemy poinformować o  zmianie terminu naszego kongresu „pokrzywdzeni lecz NIEPOKONANI”, który odbędzie się jeden dzień później od planowanego terminu – czyli 31 maja 2012 roku w Sali Kongresowej w Warszawie o godzinie 12:00.

Zmiana jest podyktowana względami technicznymi i organizacyjnymi.

Za wszelkie niedogodności związane z tą zmianą serdecznie przepraszamy i gorąco zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Komitet Organizacyjny „NIEPOKONANI”

3 responses to “WAŻNE – zmiana terminu kongresu!

 1. Komentarz:
  Inicjatywa wspaniała!
  Oby nie skończyła się wyłącznie na epatowaniu własnych czy cudzych krzywd, bez podjęcia merytorycznej walki o NORMALNOŚĆ! W znacznej części przypadków skończyły się takie inicjatywy na krytyce stanu obecnego i stwierdzeniu, że nic nie można zrobić!
  Pozostawienie tworzenia regulacji nazywanych „przepisami prawa” w rękach „Wybrańców Według Klucza Medialnego Sterowanych Przez Grupy „INTERESU” i w dodatku nie posiadających żadnych podstaw, oprócz wyłudzonego wyboru, do wykonywania czynności tworzenia praw stanowionych, jest z założenia sabotażem Państwa! Tak jak sabotażem systemu sądowniczego Państwa jest obsadzanie struktur prokuratorskich i sędziowskich hodowlanymi patogenami prawniczymi, wyhodowanymi w utrwalonym przekonaniu o Braku Ugruntowanych Zasad Prawnych! Brak zapisu Ugruntowanych Zasad Prawnych w Ustawie Zasadniczej jest niepodważalnym faktem! Uprawiana Samowładza i Samowola spowodowana brakiem wskazanych zapisów skutkuje skrzywdzeniem ludzi i produkcją ofiar systemu w tym „Niepokonanych”! Nie mniej do zasad uporczywie pomijanych, nie zapisanych w kodeksach i ustawach, stosują się wszyscy normalni i uczciwi obywatele! Oczywiście poza okupantami systemu prawnego! Bo „Prawo Materialne” według okupantów, to „zapisy w ustawach”, a nie zapisy reakcji elementów posiadających cechy materialne, pozostający w relacjach kluczujących zainicjowanie, przebieg i skutek reakcji! Jak się jednoznacznie poda niepodważalną definicję Prawa Materialnego i Ugruntowane Zasady Prawne, to Ustawki jak rolować społeczeństwo biorą w łeb!
  Pozdrawiam.
  Andrzej Tomasz Sobolewski

   • No coz najwyzsza pora aby cos zaczelo sie zmieniac,ale czy my normalni ludzie jestesmy w stanie cos zmienic?Musimy wszyscy chciec i dzialac jednomyslnie.Oni sie czegos boja.Ostatnio m9ialam taki przyklad nasobie.Kiedy to policja lacznie z prokuratorem juz po raz drugi umarza tak ewidentna sprawe.Jednak powolanie sie na pochodzenie zeslanca na Sybir-Czeczenia oraz,zw jestem podatnikiem ,z ktorego to utrzymuja sie ” Oni” skierowano sprawe do sadu juz po raz drugi umorzona.A co bedzie dalej.Sprawa zamontowanie mi w moim domu pieca ziejacego ogniem i dymiacego jak Hiroshima.Prawdopodobnie jest to sabotaz popierany przez prokurature i policje krakowska.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s