Niepokonani: skrzywdzeni przez państwo przedsiębiorcy

Czy przypadkiem nasz ruch nie jest szansą nie tylko dla tych już pokrzywdzonych przez instytucje państwa ale też i dla tych, którzy codziennie podejmuje szereg decyzji biznesowych w oparciu o niestabilne prawo wsparte skostniałym systemem sprawiedliwości? Chyba tym należy tłumaczyć zainteresowanie naszą działalnością przez biznesowe fora jak Proseed Online.

„Paradoksalnie wyznacznikiem skuteczności ruchu będzie zakończenie działalności Niepokonanych 2012 – gdy już pokonają złe przepisy.”

My też ciągle zadajemy sobie to pytanie ale … wszystko co robimy w ostatnim czasie ma na celu przybliżyć nas do takiego efektu o jakim napisano w powyższym cytacie.

3 responses to “Niepokonani: skrzywdzeni przez państwo przedsiębiorcy

  1. Jakie w ostatnim czasie mieliśmy Państwo sukcesy? Bo z Waszej strony takich informacja nie można przeczytać, a to ważna wydaje mi się informacja dla ew. przyszłych członków

    • Witam!
      O wszystkich działaniach w miarę możliwości informujemy na stronie i w listach (publikowanych również na naszej stronie) wysyłanych do wszystkich, którzy utrzymują z nami kontakt. Jeszcze we wrześniu odbędzie się duże spotkanie z kandydatami na regionalnych „organizatorów społeczności niepokonanych”. Tych informacji na jesień będzie zdecydowanie więcej niż w okresie wakacyjnym. Prosimy jeszcze o trochę cierpliwości i wyrozumiałości gdyż nasz ruch nie ma jeszcze nawet 6 miesięcy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s