Apel autorów programu „Panstwo w Państwie”

To niewątpliwie wielka szansa na końcowy sukces naszej akcji, kiedy ramię w ramię obok osób pokrzywdzonych stoją przedstawiciele mediów ogólnopolskich i regionalnych, elektronicznych i prasowych. Tym bardziej jest to budujące, że nie są to akcje jednorazowe a konsekwentne wsparcie udzielane od dłuższego już czasu.

Serdecznie prosimy zapoznać się z apelem jaki wystosowali autorzy programu TV POLSAT pt. „Państwo w Państwie” do swoich odbiorców:

Przygotowania do KONGRESU NIEPOKONANYCH: WARSZAWA – SALA KONGRESOWA 30 maj 2012 r. godz. 11. TERAZ wszystko zależy do WAS przedsiębiorcy i osoby fizyczne. Swoją obecnością na kongresie 30 maja 2012 r. dacie dowód czy organy państwa i funkcjonariusze publiczni działają zgodnie z prawem, czy też bezprawnie niszczą nas obywateli. Czy w Polsce istnieje demokratyczny system kontroli zachowań funkcjonariuszy publicznych, czy też stworzyli oni swoje Państwo w państwie. PRZYSZEDŁ WAŻNY CZAS PRÓBY !!! Zwracamy się do wszystkich pokrzywdzonych działaniem organów państwa, w tym osób fizycznych, organizacji społecznych, przedsiębiorców, spółdzielców, emerytów,rencistów a szczególnie do polskiej młodzieży – która tak znakomicie zachowała się w sprawie porozumienia ACTA – o aktywne włączenie się w przygotowania i uczestnictwo w KONGRESIE. …”

Czytaj więcej na http://www.panstwowpanstwie.polsat.pl/Strona_Glowna,6067/News,6068/Przygotowania_Do_KONGRESU_NIEPOKONANYCH,1290464/index.html

One response to “Apel autorów programu „Panstwo w Państwie”

  1. taka inicjatywa przywraca mi wiare, że jeszcze nie wszystko w moim Kraju stracone, że jeszcze może być normalnie a Polak będzie traktowany jak Człowiek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s