pokrzywdzeni … ale NIEPOKONANI

W dniach 23-24 marca 2012 roku w miejscowości Rajcza koło Żywca doszło do spotkania  bohaterów polsatowskiego programu Państwo w Państwie. Wszyscy uczestnicy tego spotkania wcześniej się bliżej nie znali ale połączyła ich wspólna mitręga walki z urzędniczo-sądową niegodziwością. W bardzo spokojniej i konstruktywnej atmosferze, bardzo szybko zawiązała się inicjatywa ruchu społecznego, który za cel główny przyjął próbę konsolidacji wielu środowisk obywateli i przedsiębiorców pokrzywdzonych przez poszczególne organy państwa polskiego.
Przyjęto roboczą nazwę “Ruch Społeczny NIEPOKONANI”, który oddaje charakter i ducha tego spotkania – ” … można nas poniżyć, pobić oraz pozbawić wszystkich środków do życia! Nie można nas jednak pokonać!” – zgodnie podkreślają wszyscy uczestnicy spotkania. Podjęto konkretne decyzje i określono najbliższe bardzo sprecyzowane plany. Już wkrótce opinia publiczna zostanie poinformowana o najbliższych wydarzeniach inspirowanych działalnością NIEPOKONANYCH. Ponadto w niedalekiej przyszłości należy szukać informacji dotyczącej działalności NIEPOKONANYCH w wielu mediach elektronicznych oraz na portalach społecznościowych.Image

4 responses to “pokrzywdzeni … ale NIEPOKONANI

 1. Prosze panstwa zeby tak naprawde sie cos zaczelo zmieniac musicie stworzyc partie polityczna! Wszak przedsiebiorcow w tym zwlaszcza malych i na samodzielnej dzialanosci gospodarczej jest na prawde duzo. A tylko siegajac po wladze w sejmie gdzie mozna tworzyc lub zmieniac prawo mozna cos zrobic.
  Dzis PUls Biznesu podaje cudowny kolejny pomysl pana Gowina na to zeby politycy z obecnych rozdan byli bezkarni jesli chodzi o skladanie oswiadczen. Tylko sila polityczna cos moze zmieniac tak jak zwiazki zawodowe sa sila polityczna pracownikow.

 2. Sznowany Popierający! Dziękujemy serdecznie za komentarz ale też proszę o uszanowanie naszej „złotej zasady” dystansowania się od bieżącej polityki, ocen personalnych polityków i wszelkich opinii noszących znamiiona zaangażowania się po stronie jakiekolwiek z formacji politycznych. Szanujemy poglądy każdego czlowieka ale swój przekaz kierujemy do organów państwa a nie do polityków. Przez ostatnie 22 lata rządzący róne mieli imię i barwę politycznym w praweiw równym stopniu każda z tych formacji ponosi odpowiedzialność za patologie społeczne dotykające administrację, prokuraturę i sądy. Jeszcze raz bardzo prosimy o popracie, aktywność na forum ale też prosimy o wstrzemięźliwość w ocenach dotyczących konkretnych osób i ogólnie tematów związanych z bieżącą polityką.

 3. Proszę państwa ja doceniam to że państwo chcecie się dystansować od bieżącej polityki .
  Lecz powiem że moim zdaniem jest to błąd że państwo chcecie adresować swój przekaz do organów państwa. Moim zdaniem to nic nie da gdyż system jaki panuje w Polsce uniemożliwia to. Wysocy urzędnicy są często politykami i oni mianuja swoich ludzi na niższe stanowiska. Gdyby częśc urzędników była obieralna w wyborach to co innego. A tak niestety nie wróżę państwu szans na wpływ na jakiekolwiek zmiany.
  Przykład z pierwszego swojego postu podałem tez nie w celu „przylania” konkretnej partii czy politykowi gdyż jak państwo zauważyli w POlsce to jest niezależne od barw politycznych od 89r.
  Jeśli na prawdę chcecie państwo cos zmieniać niestety musicie się starać o swoją reprezentację polityczną. Inaczej wasza inicjatywa pozostanie w miejscu gdyż w Polsce urzędnicy są bezkarni jak pokazują państwa przykłady.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s